18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dozbrajanie Białegostoku

ParalitykDance • 2014-08-28, 16:39
Jako, że pochodzę z Białegostoku i ostatnio trochę się o naszym mieście mówi za sprawą jednego przygłupa, chciałbym pokazać jakie pomysły mają nasi mieszkańcy. ( Patrząc na wydarzenia za wschodnią granicą. )

"Powołanie 5-tysięcznej Gwardii Narodowej i uzbrojenie jej w wyrzutnie rakiet typu Stinger – taki pomysł mają białostoccy biznesmeni na zapewnienie bezpieczeństwa Białemustokowi. Deklaracja padła podczas konsultacji na temat strategii Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego."

Cytat:

- Białystok stał się miastem frontowym – mówił Hubert Kaczyński przedstawiciel Podlaskiego Klubu Biznesu. – Może się okazać, że jakiś konwój ciężarówek nagle wjedzie do nas, a w drodze powrotnej wywiezie z naszych fabryk urządzenia i maszyny. By zwiększyć bezpieczeństwo miasta należy powołać Gwardię Narodową.

Formacja ta liczyłaby 5 tysięcy rekrutów. Białostoccy biznesmeni byliby nawet skłonni pomóc w dozbrojeniu ją w lekką broń ręczną z Fabryki Broni w Radomiu. Oczekiwaliby też od strony publicznej, że doposaży ona Gwardzistów w wyrzutnie rakiet typu Stinger.



Link do całego artykułu ;)

vidar

2014-08-29, 00:10
wudun napisał/a:

A-10 Thunderbolt. Mażę aby Polskie lotnictwo miał to na wyposażeniu;D

https://www.youtube.com/watch?v=zCGNJ98LN1M

Dźwięk wystrzeliwanych pocisków to miód na me uszy. Gdyby wspomagały je AC-130 byłbym w ekstazie(wątpię aby putin wysłał wtedy ciężki sprzęt do Polski).


https://www.youtube.com/watch?v=o3xZV5q44d4




Czy ja wiem Putin trochę przypomina mi Stalina Wszystko jedno ile ludzi zginie. Tym bardziej ile czołgów zostanie zmiecionych przy liczbie 10000 sztuk T-72.

Dodatkowo Polskie Wojsko sprzedaje karabiny -_- zamiast dozbroić i wyszkolić cywilów, choćby jak jest wspomniane w tym temacie gwardie narodową.

PS:Chciałbym zobaczyć jak czołgi putina są zmieniane na kupkę złomu ;p.

Luqas95

2014-08-29, 00:20
Zapomniałes o najważniejszym podziale wiśle my ze wchodu i wy z zachodu
Szlachta i plebs to też wazne
Czy jesteś z pruskiego rosyjskiego czy austryjackiego zaboru
Czy jesteś z warszawy czy z krakowa
Czy jesteś jadzwiniem czy slowianem :mrgreen:

aaaoooeee

2014-08-29, 00:24
Wystarczy Kononowicz i walk nie będzie. Niczego nie będzie.

Sinecod

2014-08-29, 00:24
A ja dla odmiany napiszę coś co się nie spodoba większości tutaj... bo przecież teraz jest taka moda na najazdy na ruskich i jacy to oni są źli...

Według mnie bardziej powinniśmy się obawiać ukraińskiego bydła jak ruskich. Dlaczego? Zobaczcie sami kto się dorwał u nich do władzy- banderowskie ścierwo. W dziale dokumenty jest coś takiego:

http://www.sadistic.pl/fragmenty-uchwaly-krajowego-prowidu-organizacji-ukrainskich-vt312057.htm

Z tymi zjebami należy mieć się na baczności. Ja wiem że nie każdy ukrainiec to j***ny banderowiec, ale studiowałem z nimi i nikt mi nie wmówi że to nasi bracia bo nimi nie są. Jak popiją i się naćpają to im odwala równo. Więc większym zagrożeniem dla nas jest ta hołota jak Putin który tak naprawdę ma na nas wyj***ne bo my jesteśmy pionkiem a nasz kraj będzie jednym wielkim polem bitwy jak dojdzie do konfliktu...

PS- ruskich nie lubię i bardziej podchodzę z dystansem do tego wszystkiego, ale z praktyki wiem jedno- w akademiku dało się dogadać i popić z ruskimi, z białorusinami to samo, ale zawsze były jakieś problemy z ukraińcami albo ciapakami.

vidar

2014-08-29, 00:32
Sinecod napisał/a:


PS- ruskich nie lubię i bardziej podchodzę z dystansem do tego wszystkiego, ale z praktyki wiem jedno- w akademiku dało się dogadać i popić z ruskimi, z białorusinami to samo, ale zawsze były jakieś problemy z ukraińcami albo ciapakami.



A wiesz że coś o tym wiem. I że masz racje.
Z tym że dozbrojenie wyjdzie na korzyść tak czy siak, czy przeciw Rosji czy przeciw USA(choć oba kraje mogły by nas zrównać z ziemią).

Luqas95

2014-08-29, 00:49
A lepsze rosjanki ukrainki czy bialorusinki

Ha sprowadzilem temat do penisa jestem z siebie dumny :mrgreen:

level1989

2014-08-29, 12:25
gdzie jak gdzie ale w Białymstoku jest akurat najwięcej ludzi którzy chwycili by za broń i poszli do walki...nie to co w zniewieściałej warszawce