18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Downhillowy spacer z psem

Specialized_DEMO • 2013-04-08, 23:04
-Synu idź wyprowadź psa !
-Nie musisz mi dwa razy powtarzać :-D

Czyli film kolesia który wyszkolił swoją Amber (pies) tak, że ma teraz kompankę na trasę. Swoją drogą to zajebista sprawa, i niech teraz ktoś powie że koty są dalej lepsze od psów 8-)

Archeolog

2013-04-09, 12:25
Wilku220 napisał/a:

Myślę że osoby które uważają wyższość kotów nad psami, powinny w tym momencie zamknąć swoje mordy.



Myślę, że jeżeli uważasz kundla tępo biegającego za swoim panem jadącym na rowerze jako przejaw wyższości psów na kotami powinieneś zamknąć mordę. Dziękuję.

slannesh

2013-04-09, 12:30
O ja pie**ole, nic tylko wpie**alać popcorn i czytać posty.

scooby_dooby_doo

2013-04-09, 12:50
Co do kotów i psów znam bardzo ciekawe porównanie. Otóż w moich rodzinnych stronach żyła sobie starsza pani, która nie miała dzieci czy też zginęły, mniejsza o to, była samotna. Posiadała jedynie koty. Zmarła ze starości w swoim domu, koty po jej śmierci zaczęły ją jeść jak normalne drapieżniki. Natomiast gdy właściciel psa umiera ten wówczas waruje przy jego grobie czy też na swój sposób okazuje smutek. Drugim dobrym przykładem, który teraz przyszedł mi do głowy to zachowanie przy dzieciach. Pies choćbym nie wiem jak go dziecko by zaczepiało, szczypało on będzie to tolerował oraz bronił to dziecko przed obcymi, natomiast kot zapewne zjadłby bobofruta dziecku po czym jeszcze pomyślał by że kołyska dziecka to jego kuweta. Owszem znajdują się pewne wyjątki gdzie ktoś zostaje zaatakowany przez psa, ale to idzie za sprawą pewnie choroby u psa czy też złego traktowania. Nie chcę tu nikomu mówić jakie zwierzę powinien trzymać, ale podając te dwa argumenty stwierdzam, że to psy są bardziej odpowiednie jak pupil domowego ogniska

wściekły_koleś

2013-04-09, 12:51
"Poza tym psy wpie**alają gówna a potem lizą swoich panów"
Borys tak bardzo mi Cię brakuje [*]
Psy Uber Alles!

FreeM

2013-04-09, 13:07
jakbym mial kota tez bym tak go tak wywiozl do lasu i sp***olil:P

Lordzik92

2013-04-09, 13:35
FreeM napisał/a:

jakbym mial kota tez bym tak go tak wywiozl do lasu i sp***olil:P


One zawsze wracaja...

Raikiri73

2013-04-09, 13:42
Arch napisał/a:



Tak, cudownym jest gromadzenie kocich odchodów w plastikowym pojemniku ustawionym w kuchni lub łazience. To jest dopiero przyjaciel domu.



Smutno mi że nie wpadłeś na tak genialny pomysł żeby wypuścić kota lub zrobić mu coś na kształt drzwiczek... dla chcącego nic trudnego.
Nie myśl że jeśli mieszkasz w bloku to wszyscy inni też.

platondc26

2013-04-09, 17:14
poda ktoś tutuł pierwszej piosenki :D

chetek

2013-04-09, 18:52
scooby_dooby_doo napisał/a:

Otóż w moich rodzinnych stronach żyła sobie starsza pani, która nie miała dzieci czy też zginęły, mniejsza o to, była samotna. Posiadała jedynie koty. Zmarła ze starości w swoim domu, koty po jej śmierci zaczęły ją jeść jak normalne drapieżniki.



Taaaak, koledzy ci pewnie na podwórko o tym opowiadali? Koty nie zjadają swoich właścicieli, a te bajki to urban legends, tak jak nietoperze wplątujące się we włosy.

Poza tym, pomijając ogólną bzdurność twojej opowieści, to pokaż mi DRAPIEŻNIKA, który żywi się PADLINĄ.

gackowaty

2013-04-09, 20:31
A mój kot sra na ZUSie - to dopiero mądre zwierzątko.
Medal MU.

lukaszchyzy

2013-04-09, 20:47
jedyny plus posiadania kota jest taki , że możesz go wypie**olić przez okno nie brudząc przy tym chodnika ;)

astamor

2013-04-09, 22:29
Zna ktoś tytuł drugiej piosenki ? Zaczyna się w około 2:46.

Qboos

2013-04-10, 15:16
@up
Ja znam