18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Downhillowy spacer z psem

Specialized_DEMO • 2013-04-08, 23:04
-Synu idź wyprowadź psa !
-Nie musisz mi dwa razy powtarzać :-D

Czyli film kolesia który wyszkolił swoją Amber (pies) tak, że ma teraz kompankę na trasę. Swoją drogą to zajebista sprawa, i niech teraz ktoś powie że koty są dalej lepsze od psów 8-)

oozyxak0o

2013-04-09, 08:56
Psy są zajebiste a wszystkim fanatykom kotów wielki ch*j w oko.

Archilus

2013-04-09, 09:27
@Wszystkim fanatykom psów też ch*j w oko ;)

pi...........ka

2013-04-09, 09:55
wszystkim fanatykom czego kolwiek ch*j w oczy, oba zwierzaki sa zajebiste, najpierw biegasz se z psem potem wracasz do domu zimno ci w stopy to kot spi w nogach i jest spoko.

maly20

2013-04-09, 10:07
Czekam na filmik jak mu się ten piesek w szprych wkręci...

cys23

2013-04-09, 10:15
Widzę, że gimbaza odpaliła sadola.

Kłócicie się który zwierzak jest lepszy, kur*a mać, czy to nie zależy od osoby? Jedni lubią psy, drudzy koty. Pisanie że
Cytat:

Psy są zajebiste a wszystkim fanatykom kotów wielki ch*j w oko.

to żenada totalna...i ch*j, ja chciałem psa, zwierzaka, cokolwiek, ale pracując 16 godzin dziennie, nie byłbym w stanie zapewnić psu tego, czego mu potrzeba. więc zdecydowałem sie na dwa koty, bo jak bedą same w domu to chociaż się razem pobawią.

Fakt, pies jest najlepszym kompanem człowieka, ale koty mają zdecydowanie bardziej rozbudowaną osobowość.

I uważam też, że psy nie czują sie najlepiej w małym a3, z mamą, tatą, babką i dwójką dzieci w domu, gdzie koty z drugiej strony bardziej wykorzystają dostępną im przestrzeń, za czym idzie, bedą się lepiej czuły w mieszkaniu niż pies - oczywiście zapewniając im rozrywkę typu drapak, parę zabawek...

Cytat:

Psu do sczęścia nie potrzeba nic więcej, niż przebywanie z właścicielem.

cudowna ideologia...

Morthaliar

2013-04-09, 10:26
Ja to bym już 50 razy w drzewo wyj***ł.

WhyMe?

2013-04-09, 10:38
Jaka to rasa psa?

rufus90

2013-04-09, 10:43
Wszyscy pie**olą o psach i kotach... LMAO
Dobry utwór - Hoobastank - Crawling In The Dark

Lordzik92

2013-04-09, 10:46
Mama kiedys przygarnela kota, dachowca, w koncu wyjechala a kota zostawila mi... od tego czasu sk***ysyn nigdy nie sral do kuwety, tylko wlazil na nia a dupe wypinal za... Jak sie zesral normalnie to bylo pol biedy, ale czesto mial sraczke, i to z takim odrutem ze sciany byly zachlapane na 50 cm w gore...A gowno splywalo po scianach i panelach...

Rizze

2013-04-09, 11:09
Koty lepsze, szczególnie jak poddusisz w miodzie z winem, przepyszne mięso lepsze niż kurczak poza tym lepsza zabawa jak wrzucisz kota do pralki bo pies patrzy tylko na ciebie jak na idiotę

chrucik

2013-04-09, 11:13
Mógł by jeszcze wozić butelkę wody dla pieska bo się zapewne meczy !

wernetto

2013-04-09, 11:30
"WhyMe?"

Sam samochód naprawdę przyzwoity - ale kolor jak dla mnie to tragedia :D wolę srebrnego-metalika.

El Caudillo

2013-04-09, 11:46
Wszyscy się kłócicie o pierdoły a nikt z Was nie zwrócił uwagi, że ten pies po takim bieganiu/spacerze nie zdąży się złamać i potem będzie sadził kasztana na klatce! :P

MadDave

2013-04-09, 12:09
Pies biegnie za właścicielem bo ma instynkt gończy ... dzikie psy często przemieszczają się w stadzie i jest to dla nich naturalne , koty rzadko tworzą stada przeważnie po kilka osobników ( przewodzi samica alfa ) raczej polują w pojedynkę i nie muszą polować w stadzie , nie muszą wymęczyć swojej ofiary biegiem ponieważ polują na inny kaliber zwierzyny . Jak łatwo zauważyć koty i psy wbrew powierzchownym podobieństwom są diametralnie nie do porównania . Druga sprawa to ułożenie , tak samo jak są psy uległe i podporządkowane , podające łapę aportujące i robiące sztuczki są też zdziczałe o nieokiełznanej naturze i nie potrafiące się zasymilować z człowiekiem , z kotami bywa podobnie , tyle że koty raczej ciężko nauczyć robienia sztuczek ponieważ nie wynika to ze stopnia ich inteligencji tylko z odrębnej natury . Odwieczny spór o wyższość kotów nad psami i vice versa wynika także z naszej kultury w której żyjemy . U mnie w domu są koty i psy widzę w tych zwierzętach potencjał i wielkie różnice więc nie sądze aby gloryfikowanie jednego gatunku nad drugim to dobry pomysł bo to tak jakby porównać myśliwiec hornet z boeingiem 737 - na niebie niby podobne ale jak się bardziej przyjrzeć zupełnie różne .
Amen
Aha za downhill zawsze piwo !

potacz

2013-04-09, 12:11
Za psa zawsze browara. I talerz kiełbasy dla Amber!