18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Donald Tusk stracił prawo jazdy.

NataliaW • 2021-11-20, 17:24
Ten co miał nie stawiać fotoradarów, a postawił ich najwięcej, stracił prawo jazdy.

Drugie zdjęcie, to nie fejk. Opis może być mylący






pazuzu

2021-11-20, 19:45
Dobrze ze policjanci nie trafiłi na kogoś z pisu bo zaraz by stracili pracę :-)

felusiek

2021-11-20, 20:03
@Halman

Ty musisz mieć poważnie zryty beret :D Halmanopedia :D

Cycu320

2021-11-20, 20:03
Nie jestem zwolennikiem pisu, ale dziwi mnie fakt że są ludzie w Polsce co nadal popierają tego smiecia. Mam wytłumaczyć jak to dla mnie wygląda? To jakby tyfusek powiedział że sadistic.pl jest mało oblegany i jest na skraju upadłości, więc sprzedajemy domenę, bazę danych i uzytkowników szkodników dla konsorcium gruppe deutschland gmbh, no wiesz panie... wolny rynek itp.

Lolekmko11

2021-11-20, 20:10
dadar123 napisał/a:

To jest ktoś kto, w przeciwieństwie do pedałka Kaczora, umie zaśpiewać polski hymn



I kolędy w szansa na sukces z łamanym R

mamurra

2021-11-20, 20:18
pazuzu napisał/a:

Dobrze ze policjanci nie trafiłi na kogoś z pisu bo zaraz by stracili pracę



Jeszcze zdążą stracić:

https://www.se.pl/wiadomosci/polityka/afera-podsluchowa-aleksander-kwasniewski-o-tusku-jest-rudy-i-msciwy-aa-PEu7-cmyi-bUqz.html

Cytat:

oberwało się ówczesnemu szefowi rządu Donaldowi Tuskowi (58 l.). Suchej nitki nie zostawił na nim były prezydent Aleksander Kwaśniewski. - Rysiu, pamiętaj, że na czele tego półrządu stoi facet, który jest wyjątkowo mściwy. Jest rudy i mściwy - mówi Kwaśniewski.



pazuzu

2021-11-20, 20:46
Cycu320 napisał/a:

Nie jestem zwolennikiem pisu, ale dziwi mnie fakt że są ludzie w Polsce co nadal popierają tego smiecia. Mam wytłumaczyć jak to dla mnie wygląda? To jakby tyfusek powiedział że sadistic.pl jest mało oblegany i jest na skraju upadłości, więc sprzedajemy domenę, bazę danych i uzytkowników szkodników dla konsorcium gruppe deutschland gmbh, no wiesz panie... wolny rynek itp.



To Ci podpowiem że Tuska popierają bo jako jeden z nielicznych w naszym kraju ma do siebie dystans, jest dobry w dyplomacji, z jego zdaniem liczy się cała Europa i gdyby nie rządy po a np pisu przez cały czas to już dawno byśmy byli kolonią Rosji. Pokaż mi chociaż jednego polityka w Polsce który tyle osiągnął który nie jest pośmiewiskiem w Europie i USA?

35i

2021-11-20, 20:52
pazuzu napisał/a:

To Ci podpowiem że Tuska popierają bo jako jeden z nielicznych w naszym kraju ma do siebie dystans, jest dobry w dyplomacji, z jego zdaniem liczy się cała Europa i gdyby nie rządy po a np pisu przez cały czas to już dawno byśmy byli kolonią Rosji. Pokaż mi chociaż jednego polityka w Polsce który tyle osiągnął który nie jest pośmiewiskiem w Europie i USA?



Patrząc w kategorii, kto się najmniej zbłaźnił, to masz rację, Tusk wygrywa, ale nie wiem, czy to jest taki powód do dumy.

Wiewór

2021-11-20, 21:01
Touch_Of_Madness napisał/a:

Kto pod kim dołki kopie temu pan bóg daje, a kto rano wstaje ten sam w nie wpada. Dbrze mu tak



Pan bóg nic nie daje bo nie istnieje.

:lol:

Arathnmor napisał/a:

Bieda w partii skoro nawet na kierowcę nie stać. Stąd te parcie na koryto.



Lepiej żeby się jak PiS się wozic. Pancerne limuzyny po 2 mln i tratowanie plebsu z całą świata i dworzanami.
Krótką pamięć macie bo PiS tak rozpie**alal wszystko na drodze ze nawet powstała strona internetowa z licznikiem bo wszyscy stracili rachubę ile oni wypadków spowodowali.

:lol:

W przeciwieństwie do pisowskich kurew którzy dzwonili by do komendanta na skargę żeby wyj***l policjantów, Tusk nie zasłanial się immunitetem tylko przyjął karę.

jozue napisał/a:

po ch*j tu piszesz o tym ? tvp info jesteś ?



Pseudo prawaki psychofani pisowskiej lewicy będą walic konia pod ten temat przez następne 2 tygodnie.
PiS dostał takiej wody na młyn że ja pie**ole.

Jeszcze za rok w TVP w wiadomościach będzie "pijany kierowca zatrzymany przez policję. Stracił prawo jazdy jak Donald Tusk".

:lol:

Przypominam tylko, że jak Beata że świta wyj***la w chłopaka w cinquecento to do tej pory próbują go zamknąć i nie cofnęli się nawet przed takim kurestwem jak usuwanie zapisów monitoringu i fałszowanie dowodów żeby tylko postawić na swoim chociaż nie było ku temu żadnego powodu bo nikomu się nic nie stało i można było sprawę zakończyć 500 zł mandatem.

pazuzu

2021-11-20, 21:02
35i napisał/a:

Patrząc w kategorii, kto się najmniej zbłaźnił, to masz rację, Tusk wygrywa, ale nie wiem, czy to jest taki powód do dumy.



Oczywiście że Tusk i nie jest ideałem i lekiem na wszytsko ale obiektywnie patrząc w naszym kraju nie ma wielu lepszych

Lobo24

2021-11-20, 21:05
Jest zdjęcie z fotoradaru!!!


Wiewór

2021-11-20, 21:10
Kurdupel wszędzie jeździ samochodem pancernym i muszą go wozić bo stary ch*j zgrzybiały nigdy prawka nie zrobił.

Arnold240

2021-11-20, 21:50
dadar123 napisał/a:

To jest ktoś kto, w przeciwieństwie do pedałka Kaczora, umie zaśpiewać polski hymn



chyba po niemiecku zapomniales dodac
nie ma za co milego wieczoru

Zasysacz

2021-11-20, 21:56
Właśnie k***a oszukali mnie z tym opisem h*je a miałem nadzieje niewielką ale jednak :P

TWradek

2021-11-20, 22:00
Mówił, że wraca żeby zdobyć mandat... Nie wiedziałem o co mu wtedy dokłądnie chodziło...