18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Donald Tusk stracił prawo jazdy.

NataliaW • 2021-11-20, 17:24
Ten co miał nie stawiać fotoradarów, a postawił ich najwięcej, stracił prawo jazdy.

Drugie zdjęcie, to nie fejk. Opis może być mylący






Quassar

2021-11-21, 00:34
Tusk to jest ten gość co chciał założyć ACTA w polsce a potem ACTA 2.0...
Teraz gdy PIS nałożył kościele restrykcje ale aborcja be.. ludzie głosują na PO bo takie prawilne a nie pamiętają jak PO chciało decydować jak internet ma wyglądać i co ludize mają przeglądać a czego nie...

No tak ale jak bydło żyje z dnia na dzień to kto będzie pamiętał co było tam dobre 4-6 lat temu...

pazuzu

2021-11-21, 00:35
Smokw napisał/a:

Eh... Lemingi. Idźcie płakać gdzie indziej, że wasz idol- zdrajca, na którego kolejny wniosek unia wstrzymała znowu kasę dla naszego kraju. Nie rozumiem jak można uwielbiać tego szkodnika.



Ty tak serio? Przez Tuska polska nie dostanie kasy z UE? A nie przez to że PiS jest nieudolny i łamie polskie prawo?? A dodatkowo że codziennie dostajemy milionowe kary za Turów i izbę dyscyplinarną to też wina Tuska? Weź się jebnij w łeb i przestań oglądać tvpis

Ot...........yn

2021-11-21, 00:50
Ocho, wojenki PiS PełO. Już j***ne lemingi zapomnieliście, jak cudownie było za Tuska?

CoJaTamKurwaWiem

2021-11-21, 01:02
Pewnie się zapomniał i myślał, że grzeje u siebie na autobahnie :mrgreen:
Podobno juz po wypadku widziano go na rowerze :mrgreen:

Anake

2021-11-21, 01:12
dadar123 napisał/a:

To jest ktoś kto, w przeciwieństwie do pedałka Kaczora, umie zaśpiewać polski hymn



No nie pie**olcie, ze ten cwe* ma tyle piw wy po/pisowkie k***y. Juz zapomnieliscie jak was platforma tez j***la biedne, smiedzace polaczki?

plastic

2021-11-21, 01:15
pazuzu napisał/a:

Ty to chyba serio opie**alasz gałe Kaczyńskiemu że zawsze go bronisz



nie odwracaj kota ogonem, frajerze. popis ma zdychać, a ty masz się brać do normalnej roboty, czego nie rozumiesz

tusk, kaczynski - se k***y znalazły sposób na tworzenie podziałów społecznych i wyręczają się takimi sp***olinami jak ty

pazuzu

2021-11-21, 01:19
plastic napisał/a:

nie odwracaj kota ogonem, frajerze. popis ma zdychać, a ty masz się brać do normalnej roboty, czego nie rozumiesz
tusk, kaczynski - se k***y znalazły sposób na tworzenie podziałów społecznych i wyręczają się takimi sp***olinami jak ty



Co Ty wyjeżdżasz z tą normalną robota? Przecież nawet nie wiesz gdzie pracuje i czym się zajmuje. O cos konkretnego Ci chodzi?
PS. Nie jestem wielbicielem Po ale bardziej nienawidzę pisu więc z dwojga złego wolę Tuska niż Kaczyńskiego

Dzisiaj

2021-11-21, 01:21
fajnie panie adminie ale k***a ja mam ojca uczyc jak sie robi dzieci??

dzial religia i polityka? hello ?

Zpider

2021-11-21, 01:34
@PERKUN

Lepiej mu niemiecki wychodzi

Scoorp

2021-11-21, 01:35
tak tusk potrafi zaśpiewać hymn polski w dodatku po niemiecku... xD

PieronJasnySzlag

2021-11-21, 01:58
pazuzu napisał/a:

To Ci podpowiem że Tuska popierają bo jako jeden z nielicznych w naszym kraju ma do siebie dystans, jest dobry w dyplomacji, z jego zdaniem liczy się cała Europa i gdyby nie rządy po a np pisu przez cały czas to już dawno byśmy byli kolonią Rosji. Pokaż mi chociaż jednego polityka w Polsce który tyle osiągnął który nie jest pośmiewiskiem w Europie i USA?



O Cie ch*ju złoty. Jesteś przygłupem czy jak? Te wszystkie poklepywania tuska po plecach to nie jest oznaka szacunku. Z tuskiem się nikt nie liczy i tak, jest pośmiewiskiem europy. Po prostu liberałowie stworzyli i napompowali bańke pełną wazeliny. Problem w tym że ta bańka nie ma nic wspólnego z realizmem politycznym. Zrozum w końcu że nikt nie liczy się z pożytecznymi idiotami którzy własny kraj kalają za granicą i plują na własny naród. Tuska poklepują po plecach bo jest na każde pstryknięcie palcem a jak znowu dojdzie do władzy to sprzeda wszystko co jeszcze mamy nasze.
Więc jak nie masz wiedzy jak wygląda polityka międzynarodowa to niezabieraj głosu.

Apakalolo

2021-11-21, 02:47
taaa stracił prawko hahaha
jakim ignoratem trzeba byc, zeby nie zauwazyć prostej zagrywki.
oj jestem zwyklym obywatelem wzieli mi prawko oj oj (ch*j ze moglem do blaszczaka zadzwonic i zwolnic biednych kraweznikow), ale patrzcie ludzie jaki jestem normalny obywatel... zaglosujecie, a potem i tak Wam znowu zajebie 150mld zl... Kaczor i donald jednym ch*jem urobieni! Wyjebac obu!
I kazdego kto ich popiera...

pazuzu

2021-11-21, 02:48
PieronJasnySzlag napisał/a:

O Cie ch*ju złoty. Jesteś przygłupem czy jak? Te wszystkie poklepywania tuska po plecach to nie jest oznaka szacunku. Z tuskiem się nikt nie liczy i tak, jest pośmiewiskiem europy. Po prostu liberałowie stworzyli i napompowali bańke pełną wazeliny. Problem w tym że ta bańka nie ma nic wspólnego z realizmem politycznym. Zrozum w końcu że nikt nie liczy się z pożytecznymi idiotami którzy własny kraj kalają za granicą i plują na własny naród. Tuska poklepują po plecach bo jest na każde pstryknięcie palcem a jak znowu dojdzie do władzy to sprzeda wszystko co jeszcze mamy nasze.
Więc jak nie masz wiedzy jak wygląda polityka międzynarodowa to niezabieraj głosu.



Czyli co według Ciebie Kaczyński lepiej by reprezentował Polskę za granicą? A nie czekaj Kaczyński nigdy nawet nie wyjechał z Polski i nie zna nawet słowa po angielsku i jedyne co mogły zrobić na spotkaniu z innymi to zasypać ich swoim łupieżem. Przestań ćpać chłopczyku bo bredzisz, to że oglądasz tvppis nie znaczy że znasz się na polityce