18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Donald Tusk stracił prawo jazdy.

NataliaW • 2021-11-20, 17:24
Ten co miał nie stawiać fotoradarów, a postawił ich najwięcej, stracił prawo jazdy.

Drugie zdjęcie, to nie fejk. Opis może być mylący






KoniecZartow

2021-11-21, 03:31
pazuzu napisał/a:

Czyli co według Ciebie Kaczyński lepiej by reprezentował Polskę za granicą? A nie czekaj Kaczyński nigdy nawet nie wyjechał z Polski i nie zna nawet słowa po angielsku i jedyne co mogły zrobić na spotkaniu z innymi to zasypać ich swoim łupieżem. Przestań ćpać chłopczyku bo bredzisz, to że oglądasz tvppis nie znaczy że znasz się na polityce



Nie opuścił kraju, bo nie chciał podzielić losu brata :hitler:

Czemu zawsze musimy wybierać między po a pis? Jeść psie gówno czy kocie, jeden ch*j. To nie są opcje polityczne mające monopol w tym kraju. Wystarczy pozbyć się patologii i komuchów, a logika wróci do parlamentu.

Bizior4

2021-11-21, 03:34
Fejk. Jak on prawka nie ma

PoProstuNIKT

2021-11-21, 04:07
Tusk ta j***na k***a która siedzi w pie**olonej lewackiej UE i odbiera pieniądze Polsce mówiąc że nie ma praworządności jednocześnie płaci totalitarnemu Łukaszance hajs mimo że nie został przez unie uznany jako prezydent, co za k***a j***ny pie**olony złamany ch*j. Nasrałbym mu do ryja a potem wrzucił filmik na sadola. Co za j***ny zakłamany sk***ysyn.

Pajeczynaaa123

2021-11-21, 04:09
Od kiedy żyje i pamiętam to albo pisiory albo peło ch*j strzela jak sie widźi jednego i drugiego kiedy to sie wszystko skończy

Omenick

2021-11-21, 04:46
dadar123 napisał/a:

To jest ktoś kto, w przeciwieństwie do pedałka Kaczora, umie zaśpiewać polski hymn



I to po niemiecku!

Justynka99

2021-11-21, 07:14
Mnie bardziej zastanawia skąd ta informacja wzięła się w mediach. Przecież informacja o wystawionych mandatach nie jest jawna i nie podaje się takich informacji publicznie. Czyżby jakiś pies popełnił przestępstwo i dał cynk mediom?

Sigonek

2021-11-21, 08:07
O k***a, jaki festiwal idiotów

MisiaXD

2021-11-21, 08:19
@Halman

Nie ma to jak się chwalić certyfikatem debila roku.

jinn

2021-11-21, 08:27
Teraz po przeczytaniu tych komentarzy dociera do mnie czemu w naszym kraju obecnie jest tak ch*jowo. Czemu stajemy się biedakami, czemu cały świat się z nas śmieje, czemu ludzie pracujący utrzymują tak wielka rzesze nierobów? Czemu nie mamy już żadnego sojusznika? Jesteśmy sami jak palec i siedzimy w wielkim dole wypełnionym gównem. I TO WSZYSTKO PRZEZ WAS- j***nI PISOWCY. Zasłużyliście na to sk***ysyny. Tylko dlaczego ciągnięcie za sobą normalnych ludzi, tych którzy mają trochę więcej oleju w głowach niż wy?

Cycu320 napisał/a:

Nie jestem zwolennikiem pisu, ale dziwi mnie fakt że są ludzie w Polsce co nadal popierają tego smiecia. Mam wytłumaczyć jak to dla mnie wygląda? To jakby tyfusek powiedział że sadistic.pl jest mało oblegany i jest na skraju upadłości, więc sprzedajemy domenę, bazę danych i uzytkowników szkodników dla konsorcium gruppe deutschland gmbh, no wiesz panie... wolny rynek itp.



Mógłbyś trochę dokładniej wyjaśnić swoją tezę? Bez urazy, ale często coś takiego słyszę i zastanawiam się skąd takie informacje. Podaj parę przykładów, ale takich nie wziętych z dupy, tylko popartych jakimiś rzetelnymi informacjami, bo jestem prawie pewien, że niziny intelektualne takie jak ty zdobywają informacje o świecie stojąc w gumofilcach pod sklepem i opie**alając najtańszego browara w plastiku.

zakapior

2021-11-21, 09:16
ecnart napisał/a:

Tusk ta j***na k***a która siedzi w pie**olonej lewackiej UE i odbiera pieniądze Polsce mówiąc że nie ma praworządności jednocześnie płaci totalitarnemu Łukaszance hajs mimo że nie został przez unie uznany jako prezydent, co za k***a j***ny pie**olony złamany ch*j. Nasrałbym mu do ryja a potem wrzucił filmik na sadola. Co za j***ny zakłamany sk***ysyn.



Patrzcie państwo jaki intelektualista! I elokwentny, i oczytany.

Niby "pie**olona lewacka UE" ale po pieniądze łapy wyciągasz. Mają dać bo nam się należy, i ch*j.

serenity

2021-11-21, 09:16
PieronJasnySzlag napisał/a:

O Cie ch*ju złoty. Jesteś przygłupem czy jak? Te wszystkie poklepywania tuska po plecach to nie jest oznaka szacunku. Z tuskiem się nikt nie liczy i tak, jest pośmiewiskiem europy. Po prostu liberałowie stworzyli i napompowali bańke pełną wazeliny. Problem w tym że ta bańka nie ma nic wspólnego z realizmem politycznym. Zrozum w końcu że nikt nie liczy się z pożytecznymi idiotami którzy własny kraj kalają za granicą i plują na własny naród. Tuska poklepują po plecach bo jest na każde pstryknięcie palcem a jak znowu dojdzie do władzy to sprzeda wszystko co jeszcze mamy nasze.
Więc jak nie masz wiedzy jak wygląda polityka międzynarodowa to niezabieraj głosu.





ecnart napisał/a:

Tusk ta j***na k***a która siedzi w pie**olonej lewackiej UE i odbiera pieniądze Polsce mówiąc że nie ma praworządności jednocześnie płaci totalitarnemu Łukaszance hajs mimo że nie został przez unie uznany jako prezydent, co za k***a j***ny pie**olony złamany ch*j. Nasrałbym mu do ryja a potem wrzucił filmik na sadola. Co za j***ny zakłamany sk***ysyn.



Nie chcę PISu ani PO! To są j***ne śmieci! Tylko k***a co innego! Jakim trzeba być przegrywem żeby dopuścić do władzy emerytowanego pedała i nie potrafić go oderwać od koryta przez tyle lat!? Co jest z tym społeczeństwem?! Podziwiam wszystkich którzy opuścili ten k***idołek i uczciwie zasilają swoją pracą inne kraje! j***ć to kartonowe coś co udaje państwo!

Marcin360360

2021-11-21, 09:25
dadar123 napisał/a:

To jest ktoś kto, w przeciwieństwie do pedałka Kaczora, umie zaśpiewać polski hymn



Wedlug ciebie jak ktoś nie ma żony jest pedałem? Nieźle musiałeś być wykorzystywany w dzieciństwie.

Piecora

2021-11-21, 09:29
Wredny i tyle.

PoProstuNIKT

2021-11-21, 09:40
zakapior napisał/a:

Patrzcie państwo jaki intelektualista! I elokwentny, i oczytany.
Niby "pie**olona lewacka UE" ale po pieniądze łapy wyciągasz. Mają dać bo nam się należy, i ch*j.



A co mam się unieśc honorem i powiedzieć że "nie biore kasy!"? Trzeba być masochistą aby nie brać jak dają, jakiś przyj***ny jesteś palancie. :amused:

ps. ani grosza nie dostałem z pieniędzy które wpłaciłem do budżetu z moich podatków!

martils

2021-11-21, 09:59
dadar123 napisał/a:

To jest ktoś kto, w przeciwieństwie do pedałka Kaczora, umie zaśpiewać polski hymn



Umie śpiewać z pokazywaniem bo chodził w przeciwieństwie do pedałka Kaczora do przedszkola. Umie też kolorować i wycinanki umie. Niezwykłe umiejętności . Jest rudy i nie mówi R.