18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Domowa lekcja wychowania córki

~Angel • 2019-08-19, 11:37
Wg tłumaczenia w internecie dziewczyna spotkała się z nieodpowiednim chłopakiem (prawdopodobnie członkiem gangu)


luka5598

2019-08-20, 14:21
Jak coś jest głupie, ale działa, to nie jest głupie.

sa...........os

2019-08-20, 14:28
Wojtunio napisał/a:

W latach 90' taki wpierdziel wyłapać nie było trudno. Wybiłem szybę-wpierdziel, po wywiadówce-klasyka. Gdy żadne argumenty nie trafiały do mnie, byla to jedyna metoda-patrząc na to po latach. Nie mam żalu do ojca, choć wówczas miałem. Nie kradnę, nie chleję, nie ćpam, mam firmę i nikogo nie okradłem. Pozostali z mojej "szajki" siedzą lub już wyszli-ich nigdy pas nie dosięgnął. Więc wy z "dobrych rodzin" chowajcie dalej te swoje p*zdow@te dzieci dobrym słowem. To widać w szkołach, co te rozmemlańce p*zdusiow@te reprezentują. Niedługo wam na łby nasrają i powiecie, że to śnieg. Nie mówię o katowaniu, bo to już inna liga i nie pochwalam. Pozdrawiam bezstresowo chowanych i chowających p*zdusiów-powodzenia w rzeczywistości bez ochronnego klosza matczynego i fartucha za który się trzymacie.



Po pierwsze trzeba rozgraniczyć bezstresowe wychowanie, od wychowywania bez przemocy fizycznej. Porządny opie**ol i szlaban to też jest "stresowe" wychowanie, często bardzo skuteczne. Ja za gówniarza dostałem pasem po dupie raz, potem wystarczyło że mi tego pasa pokazywali, to momentalnie przestawałem szaleć. ;-)
Akurat najwięcej patologii jaką kojarzę, a także niestety potencjalnie bardzo wartościowych i zdolnych ludzi którzy sp***olili swoje życie, to właśnie osoby które były wychowywane przemocą. U kobiet zdaje się istnieć jakiś mechanizm, że szukają typów mężczyzn mających znamiona ich ojców. Jak dziewczyna była bita, lub była świadkiem jak jej matka była bita, to bardzo możliwe, że weźmie sobie typa, który będzie nią potem zamiatał podłogę. Jeśli jej ojciec był poniżany przez matkę, wielce prawdopodobne, że sama będzie poniżać swojego chłopa. I tak dalej. Najcięższy przypadek, to gdy kobita wychowuje się bez ojca, np. z matką alkoholiczką - stąd się biorą te wszystkie osobowości typu borderline i tak dalej. Takich to unikać jak ognia, he he.
Nie pieprzcie zatem głupot, że napie**alanie po całym ciele to skuteczna metoda wychowawcza, rozwiązująca wszystkie problemy. Może to się CZASEM sprawdza w stosunku do rozmaitych wybryków jak kradzieże, wandalizm, pały w szkole etc, ale raczej nie w sprawach "sercowych". I jak już to raczej w stosunku do synów, aniżeli córek. Mimo wszystko przemoc wobec dzieci moim zdaniem jest niczym więcej jak okazywaniem swojej własnej bezsilności.

Cytat:

No pewnie rozmowa w stylu "Kochana córeczko, ten chłopak nie jest dla ciebie... bo on zły, ludzi terroryzuje" coś pomoże.



Może tak, może nie. Natomiast napie**alanie jej i zmienianie życia w piekło nie pomoże na pewno, a pogorszy sprawę, bo laska będzie się chciała z tej ch*jni jak najszybciej wyrwać (pewnie tylko po to, by trafić do jeszcze większej ch*jni). Jednej mojej dawnej kumpeli (cholernie kumata i utalentowana osoba) w ten sposób właśnie stary sp***olił życie. Przechodzi teraz przez to samo, tylko pod ręką psychopaty z którym się związała.

Bema1988

2019-08-20, 20:14
Teraz to napewno wybił jej z głowy męskie fiuty :mrgreen:

matifun

2019-08-20, 22:10
Gruby ubakany, nie ogarnia masy :D

Darkowski99

2019-08-26, 23:28
Powinna się cieszyć że to nie maczeta :lol: :lol: