18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Domowa lekcja wychowania córki

~Angel • 2019-08-19, 11:37
Wg tłumaczenia w internecie dziewczyna spotkała się z nieodpowiednim chłopakiem (prawdopodobnie członkiem gangu)


atlik

2019-08-19, 15:03
UkrytaPodNickiem napisał/a:

z niezłej patoli niektórzy z was musza pochodzić że myślą że taki wpie**ol coś zmieni, ta laska będzie szukać też tak poj***nego faceta jak tatuś, pewnie wzorce wynosi się z domu



No pewnie rozmowa w stylu "Kochana córeczko, ten chłopak nie jest dla ciebie... bo on zły, ludzi terroryzuje" coś pomoże. Oczywiście nie jestem za przemocą i tu może ojciec przesadził bo o ile kilka szlagów w tyłek rozumiem to bicie po całym ciele to już przesada. Czasami nic nie pomoże i jedyne co pozostanie to pogodzić się z tym co będzie. A niejedna później zgwałcona, bita, opluwana przed śmiercią przypomni sobie Rodzica, który za wszelką cenę chciał ją ustrzec od złego i chciał dla niej jak najlepiej. Może i nudne życie ale spokojne. Z dziecka się nie robi idioty i od małego uczy (ja tak robię), że świat to nie cudowne i idealne miejsce, a ludzie potrafią być gorsi od zwierząt ;].

mateusos

2019-08-19, 15:04
Jak jej sie w domu nie podoba niech wypie**alla. Proste.

kane84

2019-08-19, 15:19
Teraz na pewno wyrośnie na mądrą kobietę i znajdzie sobie dobrego chłopa, który będzie ją szanował. Skoro ma takiego popie**olonego w czerep ojca wiadomo, że poszła do gangusa po więcej 'miłości".

zdun

2019-08-19, 16:05
szympas1 napisał/a:

Koleżanka(29 lat) mojej żony mam straszne ciągoty do asfaltów i jej by się przedalo coś takiego.



Jak coś to mogę się nutellą posmarować. Ciagnie z miejsca czy trzeba z nią chodzić?

Ti...........ch

2019-08-19, 16:05
kane84 napisał/a:

Teraz na pewno wyrośnie na mądrą kobietę i znajdzie sobie dobrego chłopa, który będzie ją szanował. Skoro ma takiego popie**olonego w czerep ojca wiadomo, że poszła do gangusa po więcej 'miłości".



A później ta miłość wejdzie jej przez poderżnięte gardło, a wyjdzie gałęzią z dupy, bo się głupiej cipie będzie chciało pochwalić w necie jakim to jest członkiem gangu i dojedzie ją konkurencja.

W sumie ch*j jej w krzyż - będą nowe brazylijskie zimne cycki na hardzie :kawa:

htp

2019-08-19, 16:09
Przy takim ojcu to nawet nikt nie napisał "r*chał bym"

beny561

2019-08-19, 16:28
Ale na poprawienie włosów zawsze czas czyli blok pasa blok pasa i wlosy za uszy

se...........ed

2019-08-19, 16:38
Doskonale wie , co robi . leje tak żeby napie**alało , ale nie po głowie . i tak powinno być . a nie , rodzą się roszczeniowe k***a bombelki bez szacunku dla rodziców.

Po...........ia

2019-08-19, 16:57
Bardzo dobrze, na koniec poderżnąć gardło szmacie.

sutello

2019-08-19, 17:25
lata 90 wychowanie w Polsce - teraz dotknij gnoja , to Cię pozwie ... j***na mać lałbym przez ten pusty łeb aż by weszło.

Kamil1986DC

2019-08-19, 17:25
szympas1 napisał/a:

Koleżanka(29 lat) mojej żony mam straszne ciągoty do asfaltów i jej by się przedalo coś takiego.



Twoja żona też ma do nich ciągoty,pewnie zresztą nie raz słyszała od koleżanki opowieści jak ją czarny samiec alfa doprowadza do takiego orgazmu, że polaczek sobie nawet nie wyobraża, że tak można zadowolić kobietę i sama ma też już z tyłu głowy oddać się czarnemu kiedy tylko trafi się okazja o ile już nie ma za sobą przygody z egzotycznym przystojniakiem.Kto wie, może już klęczała grzecznie jak mała suczka i z rozkoszą brała w usteczka czarną gałę,a ty wielki polaczek-rasista nawet nie wiesz, że twoja żonka uwielbia czarne mięsko

Haniel

2019-08-19, 17:30
Za kilka tygodni wpadnie z tym gangusem na chate i reszte już znacie.. :)
Więc wnoskuje ze to ie dobra metoda Wychowawcza.. Wręcz pakudna.. bo w głowie jej zemsta płynie Krew,.. XD

gladik116

2019-08-19, 17:38
szympas1 napisał/a:

mam straszne ciągoty do asfaltów



Ja bym się tak publicznie nie przyznawał

quidy

2019-08-19, 18:03
Za 3 oglądnieciem dopiero zauważyłem brata sadola na łóżku, j***niutki - nawet mu powieka nie drgnęła przez cały czas.
Widać, że swój człowiek :)