18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Domowa lekcja wychowania córki

~Angel • 2019-08-19, 11:37
Wg tłumaczenia w internecie dziewczyna spotkała się z nieodpowiednim chłopakiem (prawdopodobnie członkiem gangu)


skampel

2019-08-19, 18:51
marlegord napisał/a:

Lepiej żeby teraz oberwałą pasem niż, żeby potem ją gdzieś w lesie znaleźli bo jej nowy łobuz kochał najbardziej.



h*ja prawda!Sadysta i tyle.Podejrzewam że to nie jego córka!.
Pewnie w robocie każdy po pimpku jedzie,a w domu element próbuje odreagować!

~DMT

2019-08-19, 20:34
Miałem się rozpisać, ale może jednak lepiej nie... :krejzi:

;)

qoma4

2019-08-19, 20:44
ojciec cellulit młodej niwelował, a wy się czepiacie

Wojtunio

2019-08-19, 21:12
W latach 90' taki wpierdziel wyłapać nie było trudno. Wybiłem szybę-wpierdziel, po wywiadówce-klasyka. Gdy żadne argumenty nie trafiały do mnie, byla to jedyna metoda-patrząc na to po latach. Nie mam żalu do ojca, choć wówczas miałem. Nie kradnę, nie chleję, nie ćpam, mam firmę i nikogo nie okradłem. Pozostali z mojej "szajki" siedzą lub już wyszli-ich nigdy pas nie dosięgnął. Więc wy z "dobrych rodzin" chowajcie dalej te swoje p*zdow@te dzieci dobrym słowem. To widać w szkołach, co te rozmemlańce p*zdusiow@te reprezentują. Niedługo wam na łby nasrają i powiecie, że to śnieg. Nie mówię o katowaniu, bo to już inna liga i nie pochwalam. Pozdrawiam bezstresowo chowanych i chowających p*zdusiów-powodzenia w rzeczywistości bez ochronnego klosza matczynego i fartucha za który się trzymacie.

pdk

2019-08-19, 21:24
Przypomniało mi się dzieciństwo.

torpedator27

2019-08-19, 21:55
Jaki sens ma nagrywanie i wrzucanie do neta filmiku w którym napie**ala się własną córkę pasem?

jbone

2019-08-19, 22:00
jest jedna zasada w przypadku żony lub córki- nie po twarzy.

Hrabia Drapula

2019-08-19, 22:32
fachowo, po nogach, że by nie poszła, jak by po brzuchu to połączenie z aborcją by było

unjust999

2019-08-19, 23:16
Pełna kultura, nawet po twarzy nie dostała. Klasa wychowanie, szacuneczek

edmund

2019-08-19, 23:34
przez takie filmiki przestaję byc rasistą,
Sadistic idzie w złym kierunku

mieszał

2019-08-20, 01:10
A może tłumczłył z dziesięć razy ?

Wojtunio napisał/a:

W latach 90' taki wpierdziel wyłapać nie było trudno. Wybiłem szybę-wpierdziel, po wywiadówce-klasyka. Gdy żadne argumenty nie trafiały do mnie, byla to jedyna metoda-patrząc na to po latach. Nie mam żalu do ojca, choć wówczas miałem. Nie kradnę, nie chleję, nie ćpam, mam firmę i nikogo nie okradłem. Pozostali z mojej "szajki" siedzą lub już wyszli-ich nigdy pas nie dosięgnął. Więc wy z "dobrych rodzin" chowajcie dalej te swoje p*zdow@te dzieci dobrym słowem. To widać w szkołach, co te rozmemlańce p*zdusiow@te reprezentują. Niedługo wam na łby nasrają i powiecie, że to śnieg. Nie mówię o katowaniu, bo to już inna liga i nie pochwalam. Pozdrawiam bezstresowo chowanych i chowających p*zdusiów-powodzenia w rzeczywistości bez ochronnego klosza matczynego i fartucha za który się trzymacie.



Czy ty wiesz , że w każdym momęcie jesteś szmatą zwykłą ? Ty jesteś p*zda . Wychowanie dzieci to kwestja gustu . A o gustach się nie dyskutuję . Ty zamało właśnie dostałeś w p*zdę od tatusia bo jak byś odpowiednio był na dnie to byś takich pie**oleń nie pisał . Xd

edmund

2019-08-20, 07:03
UkrytaPodNickiem napisał/a:

z niezłej patoli niektórzy z was musza pochodzić że myślą że taki wpie**ol coś zmieni, ta laska będzie szukać też tak poj***nego faceta jak tatuś, pewnie wzorce wynosi się z domu



chrzanisz

jebacgowno

2019-08-20, 08:04
Dobry zwyrol. Widać że go kręci napie**alanie nieletnich. Aż mu stanął.

Patrycus

2019-08-20, 11:38
marlegord napisał/a:

Lepiej żeby teraz oberwałą pasem niż, żeby potem ją gdzieś w lesie znaleźli bo jej nowy łobuz kochał najbardziej.



Nie zgodzę się, gdyby znaleźli ją w lesie dobry materiał by był

:mrgreen:

tooomuuu

2019-08-20, 12:38
taka Brazylijska wersja " Romeo i Julia"