18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dom spokojnej starości

phrontch • 2020-04-01, 08:04
Chyba refundowany przez tamtejszy NFZ




bercik05

2020-04-01, 22:57
To oklepywanie przeciwodleżynowe... ;-)

Rozjebie

2020-04-01, 23:17
Juzwa napisał/a:

To tylko symbol. Tym "zakazanym owocem" było dupcenie się. Adaś wyrypał Ewkę i się zaczęły jaja.



Wszystko można podpiąć pod ten symbol. Skoro dupcenie, to czemu nie kłamstwo - Adaś okłamał Ewkę, albo lenistwo - Adasiowi nie chciało się zmienić brudnego liścia figowego, albo nietakt - nazwał Ewkę dz**ką itd, itp.
Prawda jest taka, ze chodzi o feudalizm - w czasach, kiedy powstawała ta książka, trzeba było utwierdzić motłoch w przekonaniu, ze słowo władcy jest święte i jeśli czegoś zakazuje (zrywania jabłka), to masz tego po prostu nie robić.

Ale powiedzmy, ze jest to tak jak mówisz dupcenie się - skoro "tworzysz" swoje dzieci i jesteś kochającym bogiem ojcem, to czemu wyposażasz Adasia w testosteron, tworzysz narządy płciowe, obydwoje wyposażasz w układ hormonalny, który wyzwala popęd seksualny, a potem tego zakazujesz pod groźbą wyj***nia z domu w dziki świat? Tak robią tylko sadyści

Budrys2000 napisał/a:

Moda na ateizm kończy się, jak zachoruje matka, żona, dziecko. Wtedy ateiści pierwsi w kolejce do modlitwy.



To jest koronny argument każdego katolika - ze ateista zacznie się modlić w razie jakiejś tragedii. Ale do Zeusa, Posejdona czy jakiego boga? Łap podobne stwierdzenie z dupy: Moda na katolicyzm kończy się, jak zachoruje matka, żona, dziecko. Wtedy katolicy pierwsi w kolejce do Allacha.

aaamarcinekt

2020-04-02, 01:15
Matt napisał/a:

Mam nadzieję że ta k***e też tak obsłużą w przyszlosci



A może taka k***a leży i już obsługują

:evil:

Piolho1987

2020-04-02, 04:55
poj***ny naród, znęcają się nad starszymi, przenoszą różne zarazy i gdaczą jak jakieś j***ne kury.....

Pedofilek

2020-04-02, 07:34
Przynajmniej porządek a nie jak u nas chlew

Soulfly

2020-04-02, 07:35
Biancaaaa napisał/a:

znęcanie się nad dzieckiem czy nieporadnym starym człowiekiem to szczyt okrucieństwa. ... Nie potrafie pojąć jak można być az takim plugawcem parszywym bez krzty empatii...



Jak widać można.

sars_80

2020-04-02, 10:10
Wyrokulicy napisał/a:

Ja pie**ole, sobie tak tłumacz że Bóg istnieje a nie mi. Co niektórzy dalej nie widzą że religia to jedna wielka fikcją ale ch*j, bądź dalej zacofany.
Twoją matkę zakonnice wyr*chalem a twój Stary w tym czasie mszę odpie**alal a ty byłeś u babci jak r*chalem twoją matkę. Teraz już wiesz jak twoja matka wierzyła w Boga klęcząc przędę mną.



Aleś Ty biedna

RudaMaruda

2020-04-02, 12:45
Wyrokulicy napisał/a:

Ja się pytam gdzie jest ten wasz Bóg? Od wieków w ch*ja was robią z tym bogiem a wy dalej w bajki wierzycie. Ludzie to debile a niektórzy o tym wiedzą i wykorzystują to. I powiedz teraz gdzie napisałem nie prawdę?



A co ma Bog do okrucieństwa, ktore wyrzadza czlowiek czlowiekowi? Dostalismy wolna wole, po to aby z niej korzystac- jedni wykorzystuja godnie inni tak jak ta suka z filmiku.