18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dom spokojnej starości

phrontch • 2020-04-01, 08:04
Chyba refundowany przez tamtejszy NFZ




Bogunia77

2020-04-01, 16:40
Mycie ,masaż i do ciepłego przytulnegoo wyra!

Juzwa

2020-04-01, 16:49
sars_80 napisał/a:

Ta, i to w dodatku Polak, bo to nasze obozy hahahahahaha



A gdzie k***a napisałem, że to Polacy coś takiego zmaścili?! Zdjęcia od góry:

1- Auschwitz. Niemcy i ich przydupasy z całej Europy.
2- Kongo, winny Leopold, król Belgów Efekt kar za najdrobniejsze przewinienie
3- Filipiny armia USA zrobiła kuku.

Isakpm

2020-04-01, 17:25
Biancaaaa napisał/a:

znęcanie się nad dzieckiem czy nieporadnym starym człowiekiem to szczyt okrucieństwa. ... Nie potrafie pojąć jak można być az takim plugawcem parszywym bez krzty empatii...



Przecież to sadistic.pl ,mieli sie z szczeniaczkami bawic?

:-P

m1t

2020-04-01, 17:31
Wyrokulicy napisał/a:

Ja się pytam gdzie jest ten wasz Bóg? Od wieków w ch*ja was robią z tym bogiem a wy dalej w bajki wierzycie. Ludzie to debile a niektórzy o tym wiedzą i wykorzystują to. I powiedz teraz gdzie napisałem nie prawdę?



Nigdzie nie napisałeś nieprawdy.Po prostu napisałeś to co wiedziałeś.
Więc tłumacze.
Boskie stworzenie miało miejsce jeden raz:"Bóg stworzył niebo i niebian".Natomiast ten cały świat został stworzony przez tzw.upadłych,którzy chcieli stworzyć swój świat w którym będą władcami a że byli różni to mamy to co mamy(dotyczy również świata zwierząt).Taki matriks w matriksie.
Odnośnie wykorzystywania baranów to prawda.Ludzie słuchają tego co chcą usłyszeć i chcą do nieba.
Wbili ludziom do głowy monopol na Boga.



35i

2020-04-01, 18:28
Wyrokulicy napisał/a:

Ja się pytam gdzie jest ten wasz Bóg? Od wieków w ch*ja was robią z tym bogiem a wy dalej w bajki wierzycie. Ludzie to debile a niektórzy o tym wiedzą i wykorzystują to. I powiedz teraz gdzie napisałem nie prawdę?



Ja tam wierzę w karmę, i uważam, że tej skośnej k***ie smród nogi powykręca i trafi do takiego samego przytułku.

wojtas09999 napisał/a:

Nie wiem co jest gorsze czy byc mumia za zycia czy srac pod siebie niemogac prawie nic zrobic i ktos musi cie myc
Wolalbym kulke w leb



Też mam taki plan. Dlatego mój passat ma 380 koni.

Plastykpl

2020-04-01, 18:32
Chyba ktoś tu kogoś objada

Rozjebie

2020-04-01, 18:59
m1t napisał/a:

"Bóg stworzył niebo i niebian"..



Co? Z tego co wiem, to stworzył świat w 7 dni. I w tym świecie stworzył mężczyznę na swoje podobieństwo (ciekaw jestem skąd u boga prącie). Potem z kości prącia stworzył kobietę (zmienili to potem na zebro), a na koniec jak prawdziwy psychopata, powiesił na gałęzi owoc, którego mieli nie ruszać. A gdy ruszyli, to jak prawdziwy kochający ojciec, pie**olony psychopata, wyj***ł ich z domu, bezbronnych w świat tygrysów i lampartów

35i napisał/a:

Ja tam wierzę w karmę, i uważam, że tej skośnej k***ie smród nogi powykręca i trafi do takiego samego przytułku



Josef Mengele - w jego szpitalu amputował własnoręcznie ludziom na żywca kończyny i sprawdzał jak reagują, na żywca rozcinał ciała braci-bliźniąt, a potem zszywał brata z bratem tworząc jednego człowieka (niestety zawsze kończyło to się śmiercią, ciekawe dlaczego), ponadto sprawdzał jak reaguje ludzki organizm w ekstremalnych temperaturach (oczywiście bez znieczulenia) no i zarażał różnymi wirusami/ bakteriami i sprawdzał co będzie.
Dożył spokojnej starości w Brazylii, dopiero 13 lat po jego śmierci, w roku 1992 agenci Mossadu wyciągnęli jego szkielet z grobu i badając DNA potwierdzili ze to on.
To jest tylko jeden przykład, takich przypadków są tysiące - mordercy, gwałciciele i gangsterzy dożywają spokojnej starości.
Karma nie istnieje

Juzwa

2020-04-01, 19:22
Coordinator napisał/a:

powiesił na gałęzi owoc, którego mieli nie ruszać.



To tylko symbol. Tym "zakazanym owocem" było dupcenie się. Adaś wyrypał Ewkę i się zaczęły jaja.

Budrys2000

2020-04-01, 20:27
Wyrokulicy napisał/a:

Ja się pytam gdzie jest ten wasz Bóg? Od wieków w ch*ja was robią z tym bogiem a wy dalej w bajki wierzycie. Ludzie to debile a niektórzy o tym wiedzą i wykorzystują to. I powiedz teraz gdzie napisałem nie prawdę?



A co ma do tego Bóg?
Zatrzymałeś się intelektualnie na etapie religii w podstawówce, że utożsamiasz Boga z brodatym gościem, który ma magiczną moc?
Większość współczesnych ateistów nawet nie wie, w co nie wierzy. Moda na ateizm kończy się, jak zachoruje matka, żona, dziecko. Wtedy ateiści pierwsi w kolejce do modlitwy.

watsman

2020-04-01, 20:41
W duchy nie wierzęale jak jednak są to niech wracają jej podopieczni i nie dadzą jej spokoju k***iszonowi jednemu


Lemons-shop

2020-04-01, 21:09
[quote="Biancaaaa"]znęcanie się nad dzieckiem czy nieporadnym starym człowiekiem to szczyt okrucieństwa. ... Nie potrafie pojąć jak można być az takim plugawcem parszywym bez krzty empatii...[/Samo życie, a jak można zabijać króliczki, sarenki, pisklęta? I później jeszcze jeść? W każdej robocie po pewnym czasie przychodzi znieczulica, tak jak w polskich szpitalach nic nowego



:-D

Kurde26

2020-04-01, 21:19
Biancaaaa napisał/a:

znęcanie się nad dzieckiem czy nieporadnym starym człowiekiem to szczyt okrucieństwa. ... Nie potrafie pojąć jak można być az takim plugawcem parszywym bez krzty empatii...



Mam złą wiadomość dla feministek. Takie zachowanie częściej zdarza się kobietom i do dużo częściej. Mężczyźni jeżeli dopuszczają się zaniedbania to najczęściej nie ma w tym premedytacji, częściej brak umiejętności, zaś kobiety robią to dla rozładowania swojej frustracji.

djegowcw

2020-04-01, 22:01
Tak sie składa, że mój tata jest w podobnym stanie, jeśli nie gorszym.

Średnio lubię swojego tatę.

Ale za takie coś wyj***ne mam w ewentualne dożywocie, zaj***łbym k***ę gołymi rękami.

paczfiko

2020-04-01, 22:09
Biancaaaa napisał/a:

znęcanie się nad dzieckiem czy nieporadnym starym człowiekiem to szczyt okrucieństwa. ... Nie potrafie pojąć jak można być az takim plugawcem parszywym bez krzty empatii...



A może ta babcia też się znecala nad swoim dzieckiem w przeszłości, a może była jakimś członkiem kartelu narkotykowego, możemy tak "możać" bez konca, ale jedno jest pewne, co dajesz, to dostajesz.
Moim zdaniem oczywiście.

outsidethebox86

2020-04-01, 22:21
Nie życzę ludziom źle, ale życzę im tego, co sami dają od siebie innym. Życzę tej babie takiej samej opiekunki na starość.