18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dom spokojnej starości

phrontch • 2020-04-01, 08:04
Chyba refundowany przez tamtejszy NFZ




jur

2020-04-01, 08:16
No przecie spokojnie se leży :)

McQurwa

2020-04-01, 08:26
lepiej żeby korona zabrała takiego człowieka ze sobą

nowynick

2020-04-01, 08:50
McQurwa napisał/a:

lepiej żeby korona zabrała takiego człowieka ze sobą



nie nazwałbym jej człowiekiem, ale łącze się w życzeniu śmierci

Biancaaaa

2020-04-01, 08:53
znęcanie się nad dzieckiem czy nieporadnym starym człowiekiem to szczyt okrucieństwa. ... Nie potrafie pojąć jak można być az takim plugawcem parszywym bez krzty empatii...

Matt

2020-04-01, 09:00
Mam nadzieję że ta k***e też tak obsłużą w przyszlosci

Juzwa

2020-04-01, 09:01
Biancaaaa napisał/a:

Nie potrafie pojąć jak można być az takim plugawcem parszywym bez krzty empatii...



Mieliśmy i mamay cały czas od wieków przykłady jakim sk***ysynem potrafi być człowiek.






Wyrokulicy

2020-04-01, 09:12
Biancaaaa napisał/a:

znęcanie się nad dzieckiem czy nieporadnym starym człowiekiem to szczyt okrucieństwa. ... Nie potrafie pojąć jak można być az takim plugawcem parszywym bez krzty empatii...



Ja się pytam gdzie jest ten wasz Bóg? Od wieków w ch*ja was robią z tym bogiem a wy dalej w bajki wierzycie. Ludzie to debile a niektórzy o tym wiedzą i wykorzystują to. I powiedz teraz gdzie napisałem nie prawdę?

Juzwa

2020-04-01, 09:25
A tutaj: "nie prawdę"

fu_k_that_sh_t

2020-04-01, 09:27
Wyrokulicy napisał/a:

gdzie napisałem nie prawdę



o tu napisałeś nieprawdę

wojtas09999

2020-04-01, 09:39
Nie wiem co jest gorsze czy byc mumia za zycia czy srac pod siebie niemogac prawie nic zrobic i ktos musi cie myc
Wolalbym kulke w leb

roman970227

2020-04-01, 10:13
Przej***ne zapie**alasz całe życie na emeryturę i godne życie na starość. A tu cie choroba bierze i wymagasz na starość opieki i na deser opiekun/opiekunka cie napie**ala i ch*j...

sars_80

2020-04-01, 10:28
Juzwa napisał/a:

Mieliśmy i mamay cały czas od wieków przykłady jakim sk***ysynem potrafi być człowiek.



Ta, i to w dodatku Polak, bo to nasze obozy hahahahahaha

Wyrokulicy napisał/a:

Ja się pytam gdzie jest ten wasz Bóg? Od wieków w ch*ja was robią z tym bogiem a wy dalej w bajki wierzycie. Ludzie to debile a niektórzy o tym wiedzą i wykorzystują to. I powiedz teraz gdzie napisałem nie prawdę?



No właśnie nie wiadomo. Nie jesteś w stanie udowodnić że go nie ma, ani że jest, po co robisz z siebie durnia??? Zesrasz się, widzisz gówno i wierzysz, a kiedy upie**oli ci w pracy rękę i po czasie czujesz ból fantomowy, zaczynasz się zastanawiać, jak to k***a jest, nie mam ręki a boli jak ch*j?
Widzisz, albo Bóg istnieje, albo to uwarunkowanie psychiczne, więc nie wprowadzaj, ani nie wyprowadzaj innych z błędu. Albo oni się kiedyś rozczarują, albo Ty i tobie podobni

Gruby Brzuch

2020-04-01, 10:38
Wyrokulicy napisał/a:

Ja się pytam gdzie jest ten wasz Bóg? Od wieków w ch*ja was robią z tym bogiem a wy dalej w bajki wierzycie. Ludzie to debile a niektórzy o tym wiedzą i wykorzystują to. I powiedz teraz gdzie napisałem nie prawdę?



Ksiądz Cię wyr*chał, czy zakonnica urodziła?

Wyrokulicy

2020-04-01, 11:46
sars_80 napisał/a:

Ta, i to w dodatku Polak, bo to nasze obozy hahahahahaha
No właśnie nie wiadomo. Nie jesteś w stanie udowodnić że go nie ma, ani że jest, po co robisz z siebie durnia??? Zesrasz się, widzisz gówno i wierzysz, a kiedy upie**oli ci w pracy rękę i po czasie czujesz ból fantomowy, zaczynasz się zastanawiać, jak to k***a jest, nie mam ręki a boli jak ch*j?
Widzisz, albo Bóg istnieje, albo to uwarunkowanie psychiczne, więc nie wprowadzaj, ani nie wyprowadzaj innych z błędu. Albo oni się kiedyś rozczarują, albo Ty i tobie podobni



Ja pie**ole, sobie tak tłumacz że Bóg istnieje a nie mi. Co niektórzy dalej nie widzą że religia to jedna wielka fikcją ale ch*j, bądź dalej zacofany.

Gruby Brzuch napisał/a:

Ksiądz Cię wyr*chał, czy zakonnica urodziła?



Twoją matkę zakonnice wyr*chalem a twój Stary w tym czasie mszę odpie**alal a ty byłeś u babci jak r*chalem twoją matkę. Teraz już wiesz jak twoja matka wierzyła w Boga klęcząc przędę mną.