18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dokonała aborcji, gdyż...

Suka_Blyat • 2012-10-26, 18:06
Czy można dokonać aborcji z powodu tego, że zdjęcie USG nienarodzonego dziecka wrzucone na Facebook, jest lubiane tylko przez 3 osoby? Niestety tak. Do takiego upiornego zdarzenia doszło w Holandii.

27 – letnia dziewczyna była w 20 tygodniu ciąży (5 miesiąc!) gdy zdecydowała się na zabójstwo nienarodzonego dziecka.

Powód tej makabrycznej decyzji był po prostu idiotyczny. Matka dziecka, po pierwszym badaniu USG wrzuciła jego zdjęcia na portal społecznościowy Facebook, ogłaszając swoim znajomym, że jest w ciąży. Pod informacją tą znacznik „lubię to” kliknęło tylko trzech jej znajomych. I właśnie mała liczba tzw. „lajków” sprawiła, że matka zdecydowała o zabiciu dziecka.

Jak kobieta uzasadniła swoje absurdalne i odrażające zachowanie? Uznała, że dziecko, które ma mało znaczników „lubię to” na Facebooku nie będzie kochane. Jej zdaniem nie było więc sensu by przychodziło na świat.


Źr U dło

uookie

2012-10-26, 18:13
ma to sens

ravp

2012-10-26, 18:19
k***a nie wierzę...

Tomcio666

2012-10-26, 18:27
ja bym robił tak z ustawami

ja...........ax

2012-10-26, 18:28
Zważywszy że cechy intelektualne oraz osobowość dziedziczymy w taki czy inny sposób po naszych rodzicach, nie rozmnażając się ta kobieta oddała sporą przysługę społeczeństwu, dziecku które musiało by się zmagać z kalectwem intelektualnym i emocjonalnym na które z pewnością naraziła by go poprzez wychowanie pewnie też, jeszcze większa przysługę światu oddała by dokonując eutanazji.
a po za tym to z jakiego faktu czy onetu to wziąłeś, to jakaś ściema mająca przekonać nas że tam rozpusta, a kobiety to idiotki więc nie są wstanie odpowiadać za siebie więc musi to robić państwo czytaj mężczyzna najlepiej taki w czarnej sukience, im w końcu zależy na dzieciach im mniej ich tym mniej towaru do r*chania..

Mr.Drwalu

2012-10-26, 18:38
Przecież to się w głowie nie mieści. :wtf:
Popie**oliło już pok***ieńców facebook-owych, od dziś będę wrzucał linki na tablicę ofert pracy, kupna auta, kochanki, mebli, kibla, mikrofalówki, mięsa.... by mi to społeczność "zlajkowała" fajne czy nie. :samoboj:
Ech, nic jednak nie wrzucę :-/ Przeca nie mam konta na tych sk***iałych portalach. :emo:
Nie istniejeeeeee... :szloch:

Zgon14

2012-10-26, 18:50
Płód to nie dziecko.

Suka_Blyat

2012-10-26, 18:57
Zgon14 napisał/a:

Płód to nie dziecko.


Szkoda, że twoja matka też tak nie uważała...

Suka_Blyat

2012-10-26, 19:10
jabolmax napisał/a:

a po za tym to z jakiego faktu czy onetu to wziąłeś, to jakaś ściema mająca przekonać nas że tam rozpusta, a kobiety to idiotki więc nie są wstanie odpowiadać za siebie więc musi to robić państwo czytaj mężczyzna najlepiej taki w czarnej sukience, im w końcu zależy na dzieciach im mniej ich tym mniej towaru do r*chania..


:wtf:

JebaćLudzi

2012-10-26, 19:18
Czemu tej zwyrodniałej k***y nie wyskrobano.No tak przecież za czasów jak ona przyszła na świat nie było jeszcze sk***iałego fuckbooka

ja...........ax

2012-10-26, 19:20
@sklej chodziło mi oto że taka wiadomość jest na poziomie faktu, i zgadłem poszukałem sobie źródła pierwotnego, i wiesz co to holenderski odpowiednik The Onion, a tego chyba nie trzeba nikomu przedstawiać, ale panowie w czarnych sukienkach już wciskają kit bo mało kto z ciemnego ludu potrafi użyć translatora więc potraktuje te informacje jako prawdziwe, kościół katolicki jeszcze sto lat temu nie przeciwstawiał się aborcji bo zgodnie z wykładnią św. Augustyna płód otrzymuje duszę 40 dnia, no ale wtedy było dużo dzieci do r*chania teraz się dzietność zmniejszyła więc każde jest ważne te upośledzone są najlepsze bo nikomu nie naskarżą, z tym r*chaniem to akurat moja teoria zapewne mocno nieprawdziwa:P

Ru...........tQ

2012-10-26, 19:28
Ahahahaha, o k***a co za czasy :D Fejsbuczek ponat fshystko ! j***ny wyznacznik wszystkiego :>