18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Dokonała aborcji, gdyż...

Suka_Blyat • 2012-10-26, 18:06
Czy można dokonać aborcji z powodu tego, że zdjęcie USG nienarodzonego dziecka wrzucone na Facebook, jest lubiane tylko przez 3 osoby? Niestety tak. Do takiego upiornego zdarzenia doszło w Holandii.

27 – letnia dziewczyna była w 20 tygodniu ciąży (5 miesiąc!) gdy zdecydowała się na zabójstwo nienarodzonego dziecka.

Powód tej makabrycznej decyzji był po prostu idiotyczny. Matka dziecka, po pierwszym badaniu USG wrzuciła jego zdjęcia na portal społecznościowy Facebook, ogłaszając swoim znajomym, że jest w ciąży. Pod informacją tą znacznik „lubię to” kliknęło tylko trzech jej znajomych. I właśnie mała liczba tzw. „lajków” sprawiła, że matka zdecydowała o zabiciu dziecka.

Jak kobieta uzasadniła swoje absurdalne i odrażające zachowanie? Uznała, że dziecko, które ma mało znaczników „lubię to” na Facebooku nie będzie kochane. Jej zdaniem nie było więc sensu by przychodziło na świat.


Źr U dło

Shephards

2012-10-27, 13:37
@sklej
sam się je*nij w głowę bo twoje argumenty są tak ch*ja warte że żal dupę ściska.
Co ma strzelenie w łeb do aborcji? Płód to jest może 1/4 z tego czym jest noworodek, nawet świadomości nie posiada. Z resztą sam artykuł jest tak wiarygodny że prędzej świnia niebo zobaczy niż w to uwierzę...
"2 sprawa, porównywanie ludzi do zwierząt świadczy o waszej zwierzęcej, lewicowej naturze, tfu... "
Och nie! Wybacz nam ty nadczłowieku, w ogóle nie związany z zwierzęcymi zachowaniami :|

maniiiek

2012-10-27, 16:57
Cytat:

Moim zdaniem aborcja powinna być legalna aż do narodzin dziecka. Tyle w temacie ode mnie.


A moim zdaniem do 18 roku życia matka ma prawo zabić dziecko jak uzna, że się jej nie udało :roll:
Cytat:

Co ma strzelenie w łeb do aborcji?


Tu mordujesz i tu mordujesz. Takie jest moje zdanie. Kobieta powinna mieć prawo w 3 sytuacjach: gwałt, choroba dziecka, zagrożenie dla zdrowia lub życia matki. I nie, nie popieram aborcji w takich sytuacjach, ale tu jeszcze da się taką matkę zrozumieć i powinna mieć prawo wyboru. Ale aborcja bo tak? Nosz k***a! Dorośli ludzie powinni brać odpowiedzialność za własne czyny. Nie chcesz dzieci? Zabezpieczaj się. To takie trudne? Jak ktoś popełni błąd musi ponieść tego konsekwencje. Dlaczego kobiety, które nie chcą dziecka mają być tu faworyzowane?
Shephards napisał/a:

Płód to jest może 1/4 z tego czym jest noworodek, nawet świadomości nie posiada.


Ale masz jakieś dowody, czy: "bo tak mi się wydaje"? Bo jeszcze niedawno dzieckiem stawał się "płód" zaraz po pierwszym krzyku.
Shephards napisał/a:

"2 sprawa, porównywanie ludzi do zwierząt świadczy o waszej zwierzęcej, lewicowej naturze, tfu... "
Och nie! Wybacz nam ty nadczłowieku, w ogóle nie związany z zwierzęcymi zachowaniami :|


Nie wiem jak Ty, ale ja jestem przede wszystkim człowiekiem. A to nie tylko instynkty ale i tysiące lat kształtowania się kultury i samoświadomości. Ale skoro się od tego odcinasz to najlepiej sobie zmień imię na burek. Pasuje do takiego zwierzaczka.

jackalski

2012-11-05, 18:55
Drodzy obrońcy rzyci.

Jesteście naiwni. Jak dzieci. Nowonarodzone.
Rzucić wam byle ochłap wiadomości i rzucicie się na niego.
'Njus' wzięty z portalu satyrycznego, a polonia christiania sie sra o niego, bo to przecież Holandia, kraina legalnej trawy, gdzie w ramach eutanazji specgrupy pedałów mordują emerytów na ulicach, a ginekolodzy-skrytobójcy dokonują zamachów prenatalych.