18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Dokonała aborcji, gdyż...

Suka_Blyat • 2012-10-26, 18:06
Czy można dokonać aborcji z powodu tego, że zdjęcie USG nienarodzonego dziecka wrzucone na Facebook, jest lubiane tylko przez 3 osoby? Niestety tak. Do takiego upiornego zdarzenia doszło w Holandii.

27 – letnia dziewczyna była w 20 tygodniu ciąży (5 miesiąc!) gdy zdecydowała się na zabójstwo nienarodzonego dziecka.

Powód tej makabrycznej decyzji był po prostu idiotyczny. Matka dziecka, po pierwszym badaniu USG wrzuciła jego zdjęcia na portal społecznościowy Facebook, ogłaszając swoim znajomym, że jest w ciąży. Pod informacją tą znacznik „lubię to” kliknęło tylko trzech jej znajomych. I właśnie mała liczba tzw. „lajków” sprawiła, że matka zdecydowała o zabiciu dziecka.

Jak kobieta uzasadniła swoje absurdalne i odrażające zachowanie? Uznała, że dziecko, które ma mało znaczników „lubię to” na Facebooku nie będzie kochane. Jej zdaniem nie było więc sensu by przychodziło na świat.


Źr U dło

Br...........ki

2012-10-26, 22:51
A jakby wam napisali że urodziła Marsjanka to też byś cie uwierzyli?

Ha...........ng

2012-10-26, 22:58
Mogę się założyć, że było widać na usg, ze dzieciak był rudy albo gejem, więc decyzja dobra :P

Te...........ed

2012-10-26, 23:26
Co was do ciężkiej cholery obchodzi kto co robi ze swoimi nienarodzonymi dziećmi? Cała ta zapluta libertariańska prawica chce nagle zabraniać? Oj nie ładnie, zbliżacie się do czerwonych...

maniiiek

2012-10-26, 23:39
@Teired k***a... Dziecko to człowiek jakbyś nie zauważył. Nie przedmiot, nie własność tylko człowiek. Więc naturalną reakcją wśród ludzi jest oburzenie gdy innym ludziom dzieje się krzywda. A co do komuchów to ty jesteś bliżej niż myślisz. Oni propagowali aborcje.

imbryg

2012-10-26, 23:51
@Tiered

że co k***a?

Qudi79

2012-10-26, 23:59
może i lepiej, bo jak by wyrosło na takiego samego zjebańca jak matka - świat nie uniósłby powielania takiej głupoty... każdy powód dobry nie?

a tak serio - to stara powinna była ją wysrać w pokrzywy a nie rodzić i hodować!

K-...........an

2012-10-27, 00:14
ale Wy jesteście poj***ni, siedzicie na portalu SADISTIC.PL i macie jakieś moralne zagwozdki... pie**olĘ TO czy ktoś sie wyskrobał "bo tak i ch*j" czy "stwierdzam skrobanke, bo fejsbuk" co za j***na różnica?!

Człowiek jest człowiekiem jak sie urodzi i zacznie samodzielnie oddychać, a jaracie sie jakimś zlepkiem mazi w macicy.

makabrax

2012-10-27, 00:15
a tak jeszcze pytanie za 100 zyliardów punktów, zakładając że historia jest prawdziwa, kto się dowiedział o tym co zrobiła? chyba że kolejną informacją pod tym zdjęciem na FB było "lol usunełam zasrańca bo stwierdziliście że jest ch*jowy", czy ktoś złamał tajemnicę lekarską, rodzinie/znajomym mogła równie dobrze powiedzieć że poroniła...

mare30ks

2012-10-27, 00:34
w takim wypadku polecilbym tylko jedno:
zaj***nie szpadkem tej tepej dzidy zeby wiecej zaden pjeb z jej rodziny sie nie narodzil

Hu...........ia

2012-10-27, 00:53
Ten pie**olony facebook niszczy ludziom życie...

bingo100

2012-10-27, 01:32
Płód to NIE dziecko. Baba trzyma to to w brzuchu i jak ma ochotę się tego pozbyć to droga wolna. Przecież ile zwierząt zabija swoje młode zaraz po urodzeniu! Ja jebię, jak jakaś baba by tak zrobiła to przecież olaboga! Morderstwo! Szpadlem zaj***ć! Ale nie, przed urodzeniem też k***a nie można bo 'be i fe, i jak to w ogóle'

To a propos aborcji ogółem.

Ta konkretna sprawa jest według mnie chora tylko i wyłącznie ze względu na motywy usunięcia ciąży i świadczy o niedorozwinięciu emocjonalnym niedoszłej matki.

Generalnie uważam, że każdy* ma prawo do robienia tego, na co ma ochotę pod warunkiem, że nie wchodzi nikomu w drogę i nie śpiewa o tym na lewo i prawo (patrz pedały na ulicach)

*nie dotyczy żydów i większości czarnych - ot taki mój system wartości oparty na doświadczeniach życiowych.

EmilyMiko

2012-10-27, 01:52
Mr.Lumberjack
Przecież to się w głowie nie mieści.
Popie**oliło już pok***ieńców facebook-owych, od dziś będę wrzucał linki na tablicę ofert pracy, kupna auta, kochanki, mebli, kibla, mikrofalówki, mięsa.... by mi to społeczność "zlajkowała" fajne czy nie.
Ech, nic jednak nie wrzucę Przeca nie mam konta na tych sk***iałych portalach.
Nie istniejeeeeee...

http://imageshack.us/photo/my-images/6/nieistniejesz1jpg.jpg/

Suka_Blyat

2012-10-27, 10:31
Teired napisał/a:

Co was do ciężkiej cholery obchodzi kto co robi ze swoimi nienarodzonymi dziećmi? Cała ta zapluta libertariańska prawica chce nagle zabraniać? Oj nie ładnie, zbliżacie się do czerwonych...


Weź się jebnij w głowę, to jedyna droga ratunku dla ciebie i twoich bliskich kacapie

Do wszystkich popierających idee aborcji, wszystkich, którzy uważają, że płód to nie dziecko, że zwierzęta też zabijają swoje małe, że każda kobieta ma prawo robić ze swoim ciałem co chce...

Wypowiadacie się o aborcji akurat w tym momencie, gdy wam już wyskrobanie nie grozi. Ciekaw jestem co byście zrobili, gdyby teraz wam ktoś przystawił pistolet do głowy i pociągnął za spust, bo stwierdzil, że nie chce was na tym świecie. Zarzucicie mi, że to dwie osobne sprawy, ale łączy je jedno, a mianowicie usunięcie płodu i zamordowanie człowieka to morderstwo. W czym nienarodzone dziecko jest gorsze od narodzonego? Zarty żartami, ale w życiu trzeba jednak zachować trochę moralności.
2 sprawa, porównywanie ludzi do zwierząt świadczy o waszej zwierzęcej, lewicowej naturze, tfu...
3 sprawa, kobieta ma prawo robić ze swoim ciałęm co zechce, toteż robią se operacje plastyczne, tatuaże itd.
Kolejna sprawa, r*chanie się, a potem usuwanie ciąży świadczy o głębokim kretynizmie ze strony kobiety, którą uważam za dno intelektualne oraz moralne.

A jeśli nawet ta sytuacja nie miała nigdy miejsca to rzuca na światło dość istotny problem, o którym trzeba dyskutować, a nie zostawić go takim ludziom jak ta niedoszła matka w artykule. W ch*j ludzi chodzi poj***nych na tym świecie, którzy są gotowi na takie kroki...

duzymietek

2012-10-27, 11:07
Aha akurat, pewnie nie jej dziecko i taki durny powód podała bo lepszego nie wymyśliła :P

Vandalier

2012-10-27, 11:52
Moim zdaniem aborcja powinna być legalna aż do narodzin dziecka. Tyle w temacie ode mnie.