18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dobry towar

Seboolek • 2015-05-10, 17:34
Kumpel kiedys mowil jak dorwal zajebste ziolo, mowil ze w zyciu takiego nie palil no i jak to po tym zwykle bywa, zlapalo go gastro. Poszedl do kuchni, nastawil sobie pizze na jakies 5 minut i wrocil do pokoju. Mowil ze usiadl sobie na fotelu i mu tak bylo zajebiscie wygodnie ze po prostu zasnal. Budzi sie, taki zajebiscie wypoczety, mowil ze dawno sie tak nie wyspal no i idzie do kuchni, patrzy a tam jeszcze 2 minuty zostaly.

radek225

2015-05-10, 17:36
Lewy alt ci Tusk z Komorowskim z klawiatury zaj***li?

Ar1xxxx

2015-05-10, 17:45
haha nie spodziewałem sie takiego finału :D prze ch*j

GoralPL

2015-05-10, 18:33
Pizza w 5 minut?

kulad8

2015-05-10, 18:34
Dobre , nie spodziewałem sie takiego finału. Piwo leci

is...........ay

2015-05-10, 18:35
@radek255: Jaki lewy alt? :wtf:

DrUnknown

2015-05-10, 18:44
isitsaturday napisał/a:

@radek255: Jaki lewy alt? :wtf:



Spokojnie, on jest albo gejem albo krypto kobietą (trans jakiś może ?) i mu się prawy z lewym poj***ł, przecież one wszystkie tak mają. :mrgreen:

kidi1

2015-05-10, 18:46
To ja tak po Władzie miałem, musiałem się płożyć spać bo rano musiałem wstać. Położyłem się o 23-00 i chciałem zasnąć na siłę. Kręciłem się z boku na bok ze 3 godziny, 1000 myśli na sekundę i gały w sufit. W końcu wstałem żeby się napić. Patrzę na zegarek a tu 23-15.

qwerq221

2015-05-10, 18:49
:-D Dobre to było muszę przyznać

androgenius

2015-05-10, 18:50
^ z władem to jest tak, że jak masz się czym zająć to czas ucieka jak cygan przed robotą a jak nie ma co robić to się dłuży strasznie...na problemy z subiektywnym poczuciem czasu najlepsza jest meskalina, bo powoduje zanik obiektu, z którego poczuciem mogą być problemy :D

Tigron

2015-05-10, 18:58
Kuzwa mialem tak samo jak pierwszy raz zapalilem. Kilku gosci do mnie wpadlo na 5 min odebrac jakies rzeczy i jeden z ziomkow mi zaproponowal zebysmy wyszli na bucha. Mialem dzien wolny wiec bez zastanowienia poszedlem "na jednego". Ziomek sie pyta czy juz palilem. Odpowiedz byla oczywista - "no kuzwa! bo to raz?" (wiadomo 17lat to musi sie popisac - debil). Biore bucha i wracamy do pokoju. Juz po chwili zanika mi zdolnosc rozumienia czegokolwiek wiec staralem sie zachowywac normalnie reagujac lekkim usmiechem i polslowkami. Odetchnalem z ulga kiedy oni oznajmili ze wychodza. W drodze do drzwi zastanawialem sie nad tym co im powiedziec na pozegnanie. "Do zobaczenia?" - nie ch*jowe, "Trzymajcie sie?" - kuzwa nie wiem czy tak sie mowi. W koncu powiedzialem chyba najgorsze co moglem powiedziec - "Zegnajcie" (co to kuzwa mialo znaczyc?). Po chwili zalamania stwierdzilem ze juz nic z tym nie zrobie wiec nastawilem sobie jedzenie do mikrofali (3,5 min) i poszedlem ogladac telewizje. Pamietam, ze lecialy jakies reklamy i juz chwile pozniej zaczalem tlumaczyc babce w telewizorze zeby do mnie nic nie mowila bo i tak nic nie rozumiem. Wylaczylem telewizor i spojrzalem do okola. "Jaki pie**olnik! Jak mozna bylo tu zaprosic gosci" - powiedzialem patrzac na swoj pokoj po czym zaczalem sprzatac. Ogarnalem do przyzwoitosci (przynajmniej tak mi sie wydawalo) po czym nagle sie zorientowalem, ze na smierc zapomnialem o zarciu w mikrofali. Wchodze do kuchni, patrze na mikrofali, a tam wciaz minuta do konca 0.o. Kilka jeszcze kwiatkow mialem z historii jarania, lecz nigdy takie zalamania czasoprzestrzeni.

Gr00baz

2015-05-10, 19:23
A co jeśli przez palenie mairhuany tworzy się tunel czasoprzestrzenny, którzy zakrzywia czas?

pomaranczowy4

2015-05-10, 19:52
byłem u zioma na małym paleniu, jakies bajki w tv bo do zioła to najlepsze kino.. a że nie można było palic w domu a skrecilismy lolki to mówi - na balkon. na dworze zimno wiec kogoś olśniło i wystawilismy odkurzasz na zewnątrz robiąc wentylacje i budzik dla sąsiadów w jednym.

bocianoff

2015-05-10, 20:09
zwierzenia ćpunów, cz. 1

4x4offroad

2015-05-10, 20:12
ja po paleniu poczułem ogromną chęć na kopytka (sic!) kucharzem nie jestem, ale zrobiłem ich tyle że pół osiedla miałoby żarcia na tydzień...