18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dobry towar

Seboolek • 2015-05-10, 17:34
Kumpel kiedys mowil jak dorwal zajebste ziolo, mowil ze w zyciu takiego nie palil no i jak to po tym zwykle bywa, zlapalo go gastro. Poszedl do kuchni, nastawil sobie pizze na jakies 5 minut i wrocil do pokoju. Mowil ze usiadl sobie na fotelu i mu tak bylo zajebiscie wygodnie ze po prostu zasnal. Budzi sie, taki zajebiscie wypoczety, mowil ze dawno sie tak nie wyspal no i idzie do kuchni, patrzy a tam jeszcze 2 minuty zostaly.

aleleble

2015-05-11, 17:37
Leci piwo.Oryginalna historia:)

To i ja coś opowiem.Miałem znajomego,który handlował marihunaen.Ale żeby było ono cięższe to szczał na nie.Pewnego razu jak chciał zapalić,to pomyliły mu się torebki i wziął tę która miała trafić na handel.Gdy zapalił,to po jednym buchu zorientował się,że coś jest nie tak.Tak macie rację,to było to zioło na które wcześniej nasikał...Chcąc zabić smak tego ścierwa nastawił jedzenie w mikrofalówce na 3 minuty,po czym pobiegł szybko do łazienki przepłukać usta.Gdy przemył usta zachciało mu się srać,więc usiadł na kiblu i...zasnął.Gdy się obudził szybko podciągnął spodnie i udał się do kuchni po golonkę z biedry,którą podgrzewał w mikrofalówce.Okazało się,że zostało mu jeszcze 2 min i 35s.
Od tej pory przestał palić...ale handluje dalej :D

FatataDot

2015-05-12, 11:28
Rzadko się loguję i daję piwa.
Ale jak już daję, to właśnie takim zajebistym opowieściom :]

@up: zabawny jesteś kurewsko w ch*j...

Admin_RedTube

2015-05-12, 11:52
aleleble napisał/a:

Leci piwo.Oryginalna historia:)

To i ja coś opowiem.Miałem znajomego,który handlował marihunaen.Ale żeby było ono cięższe to szczał na nie.Pewnego razu jak chciał zapalić,to pomyliły mu się torebki i wziął tę która miała trafić na handel.Gdy zapalił,to po jednym buchu zorientował się,że coś jest nie tak.Tak macie rację,to było to zioło na które wcześniej nasikał...Chcąc zabić smak tego ścierwa nastawił jedzenie w mikrofalówce na 3 minuty,po czym pobiegł szybko do łazienki przepłukać usta.Gdy przemył usta zachciało mu się srać,więc usiadł na kiblu i...zasnął.Gdy się obudził szybko podciągnął spodnie i udał się do kuchni po golonkę z biedry,którą podgrzewał w mikrofalówce.Okazało się,że zostało mu jeszcze 2 min i 35s.
Od tej pory przestał palić...ale handluje dalej :D



Chyba sobie na czoło sikacie a nie na zioło. Kto normalny tak robi?