18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Presty

2019-10-24, 17:52
madufo napisał/a:

fejk jak ch*j, zakopać to gówno. Po 96% to by ją wykręcało jak j***ną anakonde, a ona pije to jak sok. Co jak co, ale my Polacy wiemy, że nie da się pić wódki bez grymasu w szczegolnosci na hejnał



Niekoniecznie.
Pijałem chińskie i koreańskie wodki.
Choć słabsze, to taki syf śmierdzący i tak straszliwie pali ryj, że nasz spiryt przy tym to oranżadka.


Junkie_53

2019-10-24, 19:09
czasami oglądam co jest na głównej i zastanawiam się.. co w tym sadystycznego?

DziQ1916

2019-10-25, 08:22
No-idea napisał/a:

Oczywiście. Akle k***a wódki a nie czystego spirytu. Sam dorośnij.



Skończ podstawówkę bo kłania się czytanie ze zrozumieniem.

picolo

2019-10-25, 09:57
Wystarczy spojrzeć gdzie stawia butle i skąd potem podnosi. To na pewno spiryt ehe. Wyplułaby podniebienie, kto próbował ten wie.

ProVVe

2019-10-25, 18:59
RoBoTRoN napisał/a:

Tak, wąchanie chleba daje radę, kiedyś nie wierzyłem jak mi kumpel mówił....



Hahaha nikt nigdy nie wierzy. Sam tak miałem :-D

TTC-33

2019-10-26, 09:14
Wielkie mi k***a osiągnięcie... Aha i na wdechu się pije.

WujekMajkel

2019-10-26, 15:20
k***a toć widać, że odkłada butelkę zakręconą a wyciąga do picia odkręconą :D Fejk jak ch*j, po wódzie gnie ryja jak po Center Schock (kto pamięta to szacun) a czysty spiryt ? Ona by następnego dnia kwiatki podgryzała od spodu gdyby serio wypiła taką ilość.

Dżizas_kurde

2019-10-26, 22:45
Cytat:


ale my Polacy wiemy, że nie da się pić wódki bez grymasu w szczegolnosci na hejnał


Ale co ty pie**olisz ?
Wchodzi jak krystalicznie czysta zimna woda !

xaus

2019-10-28, 20:15
Piłem kiedyś dawno temu spyrol z gwinta. Mniejsza o szczegóły nie było wtedy innej możliwości:) Ale piliśmy małymi łyczkami i od razu nawet nie zapijaliśmy ale zalewaliśmy dużą ilością soku. Efekty: zgon całkowity w mocno przyspieszonym tempie a rano wszyscy mieliśmy głosy jak Himmilsbach:)