18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

maderfakermen

2019-10-24, 03:55
Skośnoocy są zj***ni genetycznie. Kiedyś dwóch takich skośnych cwaniaków wypiło przy mnie po 50tce (kieliszek 25gr.) się powywracali jak kręgle. Na filmie to by wyszło, że dawka śmiertelna. Ponadto ja jako koneser wódki, radzę: spirytusu bezpośrednio nie pijemy, bo po co? Żeby popalić bebechy? Albo się przytkać jak kibel? Śliwowica 80vol. to już jest przegięcie. Jedynie słodkie wysoko procentowe nalewki wchodzą jak w masło.

Empa666

2019-10-24, 06:17
madufo napisał/a:

fejk jak ch*j, zakopać to gówno. Po 96% to by ją wykręcało jak j***ną anakonde, a ona pije to jak sok. Co jak co, ale my Polacy wiemy, że nie da się pić wódki bez grymasu w szczegolnosci na hejnał



O ty gadasz? I ty sie za polaka uwazasz?

:shock:

edmund

2019-10-24, 06:45
do tego wszystkiego dodam że chińczycy mają słabszą przyswajalność alkocholu, bo im wystarczy o wiele mniejsza dawka, niż nam,
aby się narąbać

Spoxik_LBN

2019-10-24, 06:52
madufo napisał/a:

fejk jak ch*j, zakopać to gówno. Po 96% to by ją wykręcało jak j***ną anakonde, a ona pije to jak sok. Co jak co, ale my Polacy wiemy, że nie da się pić wódki bez grymasu w szczegolnosci na hejnał



Zgadzam się co do fejka, bo chusteczki sama z siebie będzie się paliła.
Ale wódkę można pić bez grymasu, tyle tylko że to był spirit. Szkoda że filmik nie trwał jeszcze z 5 minut:)

Meusdeus

2019-10-24, 07:27
Ja jebiu, przecież ona podpala chusteczke to jak ma nie płonąć? A poza tym to spiryt a nie wódka

krzychu88

2019-10-24, 08:07
sirapacz napisał/a:

Dawno dawno temu jak byłem młodszy i zdecydowanie głupszy piłem z kolegami spirytus z kubka plastikowego. Nie polecam. Wali momentalnie - nic ciekawego za to wszystkie konsekwencje są. O jednym trzeba tylko pamiętać - pod żadnym pozorem nie wolno wziąć wdechu zaraz po wypiciu (czymkolwiek trzeba popić bo można się udusić).
Serio trzeba być skończonym debilem, by pić spirytus. Absolutnie żadnych plusów - same minusy.
To co na filmie byłoby możliwe, gdyby był rozcieńczony nieco albo ma stalowe płuca. Test palenia na bawełnie można sobie w buty wsadzić. Na ziemi niech podpali:P
Uprzedzam: nie popełniajcie błędów innych i nie pijcie tego gówna. Szkoda zdrowia, godzin życia i męczenia się.



Bo spirytus jak pijesz to łapiesz powietrze w płuca walisz spiryt i wypuszczasz powietrze.

Ti...........ch

2019-10-24, 08:23
madufo napisał/a:

Co jak co, ale my Polacy wiemy, że nie da się pić wódki bez grymasu w szczegolnosci na hejnał



Jak się pije coś jak Krajowa albo inna Żołądkowa Deluxe to na pewno... Dobrej jakości wódka nie gryzie nawet ciepła :kawa:

cezi2626

2019-10-24, 10:03
przecież stawia zakręconą butelkę a podnosi odkręconą - fejk do kosza z tym

niemamskarpet.

2019-10-24, 10:20
amerykańce pewnie uwierzą :) i to jest dobre bo pojawią się może filmiki gdzie prawdziwe 0.5 spirytusu ktoś wypije co raczej zakończy się zgonem takiego delikwenta

koxu42

2019-10-24, 10:32
fajne cięcie w 0:45 / 0:46 ...
ch*jowy fejk

sirapacz

2019-10-24, 10:40
@krzychu88 Nie ucz ojca dzieci robić. Zdążyłem się nauczyć - co nie zmienia faktu, że trzeba być skończonym debilem i ćwierćmózgiem by pić spirytus (a już aby "zaimponić" kolegom/koleżankom to już w ogóle...).

Tak więc kwiecie młodzieży - nie bądźcie debilami. Nie wszystkiego trzeba w życiu spróbować.

Kristoff

2019-10-24, 11:26
pie**olicie jak byscie dzien w dzien walili dykte pod zabką, przechwalania jak w gimnazjum. ja pie**ole, jak malo potrzeba aby sie januszostwo wlączylo...no ale kolegom z gimnazjum pewnie to imponuje.

sbinder

2019-10-24, 12:15
Gdzie banderola szmato j***na

dżuma

2019-10-24, 14:34
Podpaliła kawałek papieru i zaskoczona, że się pali. Niesamowite

RoBoTRoN

2019-10-24, 16:48
ProVVe napisał/a:

Taaaaaaki ch*j... Piłem parę razy i każdy kto pił ten wie... Wódy nie zapijam, nie krzywię ryja, ale po spirolu muszę powąchać chleb lub mieć coś do małego płukania mordy... Minimum taki konkretny chuch. Szkoda, że nie można ja za te kudły złapać i jej do pyska wlać zapieczętowana butelkę



Tak, wąchanie chleba daje radę, kiedyś nie wierzyłem jak mi kumpel mówił....