18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dobra zmiana

avalanch • 2020-07-02, 23:47
Typowy wyborca ;)

dabom13054

2020-07-03, 06:24
s pi erd ooo ne lewaczki. Brawo dla tego pana!!!

Sv...........ge

2020-07-03, 06:28
Nagar1 napisał/a:

trzaskowski jest z PO ukryty tusk przejmie wladze i beda znowuy sprzewdawac Polske niemcą sprzedadza wtedy koleje k***a wszystko xda ch*j niech niemce maja tusk k***a w niemczech siedzi tam mu dobrze ch*j pie**olony



Nie zesraj się

aaaaaaaaaaaaaa

2020-07-03, 07:01
Mam wrażenie, że w tej wsi nie ma żadnego plakatu Roberta Biedronia....
pie**olony wyznawca z wypranym móżdżkiem...
Miałem nie iść głosować. Na Dudę nigdy bym nie zagłosował, Trzask też nie moja bajka. Ale pan pie**olnięty mnie przekonał. Pójdę i zagłosuję na złodzieja :mrgreen:

TorkilKoval

2020-07-03, 07:14
Nagar1 napisał/a:

trzaskowski jest z PO ukryty tusk przejmie wladze i beda znowuy sprzewdawac Polske niemcą sprzedadza wtedy koleje k***a wszystko xda ch*j niech niemce maja tusk k***a w niemczech siedzi tam mu dobrze ch*j pie**olony



OMG. Ale ty jesteś ciemny. PiS robi teraz dokładnie to co rząd Grecji, nie tak dawno temu. Nawet wczoraj senat olali, przecież oni są ponad to, a finanse państwa to ich sprawa... A teraz pomyśl kto wykupił wszystkie długi Greków? Polska była też Niemcom trochę za droga, wprowadzili wspólnie z ruskimi PiS, to kupią co trzeba za bezcen, a ruscy resztę ogarną... Historia lubi się powtarzać. A naród tak samo głupi.

bard1988

2020-07-03, 07:40
Nagar1 napisał/a:

trzaskowski jest z PO ukryty tusk przejmie wladze i beda znowuy sprzewdawac Polske niemcą sprzedadza wtedy koleje k***a wszystko xda ch*j niech niemce maja tusk k***a w niemczech siedzi tam mu dobrze ch*j pie**olony



Czyli sprawca się znalazł. Co za ciemnogród !

davvv1

2020-07-03, 08:19
Typowi wyborcy. Jedni za Trzaskowskim, a ten drugi pewnie za PIS.

TomyLee

2020-07-03, 08:35
Nagar1 napisał/a:

trzaskowski jest z PO ukryty tusk przejmie wladze i beda znowuy sprzewdawac Polske niemcą sprzedadza wtedy koleje k***a wszystko xda ch*j niech niemce maja tusk k***a w niemczech siedzi tam mu dobrze ch*j pie**olony



Naucz sie pisać po polsku to to może sie zastanowię nad tym gównem , które napisałeś...

skywalker75

2020-07-03, 09:15
Łatwo się oburzać , ale nie wiemy, co spowodowało u niego takie emocje. Może jego rodzinę wypie**olili na bruk czyściciele kamienic, na zlecenie 130 letniego własciciela, ze sfałszowanymi papierami. Zdemolowali mieszkanie graty wywalili na ulice i do widzenia. Miasto i policja nie zrobiły nic . Potem powstała komisja weryfikacyjna i zwróciła Warszawie kamienice. Była szansa że wrócą do domów, ale Trzaskowski zaskarżył te decyzje do sądu, bo kamienice należą sie złodziejom jak psu kość. I potem gość jedzie przez wiochę i widzi baner z tym typem. Powieszony przez zauroczonych jego znajomościa jezykow lemingów. No kogo by ch*j nie strzelił ?

RadosnyRabarbar

2020-07-03, 09:26
W USA możnaby takiego idiotę odstrzelić i po problemie. Moja własność to sobie mogę nawet sam na płocie wisieć.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-07-03, 09:38
wins89 napisał/a:

wyborca KO



Tak debilu...
To ustawka KO, żeby pokazać, jakie debile głosują na PIS.

bard1988

2020-07-03, 09:45
skywalker75 napisał/a:

Łatwo się oburzać , ale nie wiemy, co spowodowało u niego takie emocje. Może jego rodzinę wypie**olili na bruk czyściciele kamienic, na zlecenie 130 letniego własciciela, ze sfałszowanymi papierami. Zdemolowali mieszkanie graty wywalili na ulice i do widzenia. Miasto i policja nie zrobiły nic . Potem powstała komisja weryfikacyjna i zwróciła Warszawie kamienice. Była szansa że wrócą do domów, ale Trzaskowski zaskarżył te decyzje do sądu, bo kamienice należą sie złodziejom jak psu kość. I potem gość jedzie przez wiochę i widzi baner z tym typem. Powieszony przez zauroczonych jego znajomościa jezykow lemingów. No kogo by ch*j nie strzelił ?



A może ciepła posadka w spółce skarbu państwa jest zagrożona ? Przecież 60tys miesięcznie to nie jest mało. Szkoda mu pracować jak normalny człowiek stąd to oburzenie ? Przecież dojna zmiana to jego ludzie. Na pewno tak było !

dziobakbryndza

2020-07-03, 09:47



skywalker75 napisał/a:

Łatwo się oburzać , ale nie wiemy, co spowodowało u niego takie emocje. Może jego rodzinę wypie**olili na bruk czyściciele kamienic, na zlecenie 130 letniego własciciela, ze sfałszowanymi papierami. Zdemolowali mieszkanie graty wywalili na ulice i do widzenia. Miasto i policja nie zrobiły nic . Potem powstała komisja weryfikacyjna i zwróciła Warszawie kamienice. Była szansa że wrócą do domów, ale Trzaskowski zaskarżył te decyzje do sądu, bo kamienice należą sie złodziejom jak psu kość. I potem gość jedzie przez wiochę i widzi baner z tym typem. Powieszony przez zauroczonych jego znajomościa jezykow lemingów. No kogo by ch*j nie strzelił ?



Nie chce mi się wypowiadać zdania na tematy polityczne bo uważam to za bezcelowe. Jednak po Twoim wpisie widzę, że niewiele różnisz się od tego osobnika jeżeli chodzi o wiedzę na różne tematy. Chociaż wypowiadasz się kulturalnie więc pełen szacunek do ciebie i Twoich poglądów. Błądzenie jest rzeczą ludzką. Zachęcam olać to co mówią politycy i sięgnąć do źródła. Np oczy mi się otworzyły gdy wszedłem na forum pokrzywdzonych przez czyścicieli kamienic a tam mozna powiedzieć, że brzydzą się PIS-em i Jakim. Ciekawa lektura wraz z wyjaśnieniem na czym to wszystko polega o całej genezie tego od 2 wojny wraz z komentarzami prawników. Możesz również wierzyć w mafię vatovską i zrównoważony budżet. W tym przypadku zachęcam do odwiedzenia oficjalnej strony rządowej i tam po ok godzinie szukania (tyle mi zajęło bo jest ukryta) jest pewna zakładka świetnie pokazująca jak Morawiecki i Duda kłamią. Niestety na owej stronie muszą pisać prawdę bo zmusza ich do tego prawo. ale widocznie zakładają że typowy wyborca jest zbyt głupi aby samodzielnie dojść do źródła.