18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Dobra zmiana

avalanch • 2020-07-02, 23:47
Typowy wyborca ;)

505505505

2020-07-03, 16:02
Jakiś gość jebniety i tyle. Trafił niestety na same kobiety.

Vegeta13

2020-07-03, 16:48
gość ma rację , piwko dla niego

BrunerOvned napisał/a:

Po raz kolejny napiszę: ilość debili w tym kraju niebezpiecznie wzrasta. I nie chodzi o czas wyborów takich czy owakich - tylko o ludzi, którzy nie potrafią krytycznie myśleć. A baranami rządzi się najłatwiej...
Przyjdzie czas, że wpie**olą nas drobne wszy, a my będziemy się kłócili przez tych, którzy mają nas w głębokiej, czarnej dupie.
Przejrzyjcie k***a na oczy i zacznijcie myśleć. Tego szczerze życzę wszystkim. Nawet Ludziom Sadola!



A ty chłopcze marmoladowy poczytaj książki pana W.Sumlińskiego to otworzysz oczy , dziadek na filmie ma 1000% racji

dziobakbryndza

2020-07-03, 17:26




kreska90 napisał/a:

a mozesz wrzucic linka do tej rzadawej strony z ktorej to wynika ze premier i prezydent klamia?



Np. brednie dotyczące zadłużenia wygłaszane przez Morawieckiego nijak się mają do informacji które można znaleźć na stronie ministerstwa skarnu
https://www.gov.pl/web/finanse/zadluzenie-skarbu-panstwa

czorny711

2020-07-03, 17:46
robsonx79 napisał/a:

Nie po to tylu Polaków zginęło walcząc o wolność, żebyście razem z kolegą z filmiku decydowali co sobie można wieszać na płocie.



Na pewno nie jakies propedalskie plakaty

robsonx79 napisał/a:

Nie po to tylu Polaków zginęło walcząc o wolność, żebyście razem z kolegą z filmiku decydowali co sobie można wieszać na płocie.



Na pewno nie jakies propedalskie plakaty

McQurwa napisał/a:

Będę głosował na złodzieja



to wypad

Tr...........ty

2020-07-03, 19:57
cygann napisał/a:

Szkoda że trafił na kobietę i dziecko. Fajnie byłoby popatrzeć na zwrot akcji.



Przecież jakby wyszedł jakiś facet, to by klapki pogubił, tak by sp***alał do samochodu. Nie bez powodu zaparkował kawałek dalej.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-07-03, 20:20
czorny711 napisał/a:


to wypad



Z tym się zgadzam, wyPAD2020.

Jakim trzeba być debilem, by pochwalać zachowanie tego świra. Nie jestem zwolennikiem PAD, ale nawet przez myśl by mi nie przeszło, by zrywać jego plakat wyborczy. Dziś sąsiadom mówię "dzień dobry" i gdyby któryś z nich powiesił plakat Dudy, Trzaskowskiego, Biedronia, Bosaka i innych, wciąż bym się z nimi witał.
A ten film mnie przekonał... miałem nie iść,nie głosować na "mniejsze zło", jednak pójdę i zagłosuję...

pankruk

2020-07-03, 20:32
Nagar1 napisał/a:

trzaskowski jest z PO ukryty tusk przejmie wladze i beda znowuy sprzewdawac Polske niemcą sprzedadza wtedy koleje k***a wszystko xda ch*j niech niemce maja tusk k***a w niemczech siedzi tam mu dobrze ch*j pie**olony



Mój drogi, niezależnie od faktu, która ekipa rządzi (przypominam o układzie w Magdalence) to wszystko co wartościowe zostało już w Polsce wyprzedane. PO i Donek są bardzo rzetelnymi i uczciwymi ludźmi bo mówią wprost co z nami będzie gdy dojdą do władzy. Natomiast druga strona sceny czyli ci udający prawicę doskonale zgrywają patriotów dopie**alając różnymi podwyżkami podatków i niszcząc prywatną inicjatywę gospodarczą, sól tej ziemi. Na liście do wypie**olenia w kosmos zostały polskie kopalnie, które są nierentowne ponieważ na każdej siedzi w ch*j związków zawodowych i rad nadzorczych na wyj***nych pensjach. Potem jeszcze zachodnie korporacje przejmą strategiczne spółki energetyczne, a potem fuzja Orlenu z Lotosem i myk na sprzedaż jako całość. Zostaniemy k***a.. tfu, już jesteśmy tułaczami Europy ale dalej, po 31 k***a latach od 4 czerwca 1989 r. ponad 70% głosów zdobywa ta sama opcja złożona z tych samych ludzi pod różnymi szyldami.

sojka

2020-07-04, 07:48
To jest ściema, sam widziałem jak ten gość całował się z czeskoskim na ulicy

Detal222

2020-07-04, 18:35
camelight74 napisał/a:

Dzieci się pedałami rodzą . Ręce opadają.


A nie?

BrunerOvned

2020-07-04, 21:31
Vegeta13 napisał/a:

gość ma rację , piwko dla niego
A ty chłopcze marmoladowy poczytaj książki pana W.Sumlińskiego to otworzysz oczy , dziadek na filmie ma 1000% racji


Mam syna rok młodszego od Ciebie (jeśli napisałeś prawdę w swoim profilu) i odrobinę książek w swoim życiu przeczytałem. Różnych, niekoniecznie bajek. Jeśli już wspominasz tego Pana, to chciałbym zwrócić Ci uwagę, że Sumliński kilkukrotnie został posądzony o plagiaty w swoich książkach, ma na koncie kilka przegranych procesów o zniesławienie, - a nawet ciął się, żeby nie trafić do pierdla na dłużej. Poza tym był aresztowany za machloje z kontrwywiadem (wtedy jeszcze WSI). Prawdziwy autorytet! :-D
Proponuję Ci jeszcze dużo poczytać, sięgnąć do różnych źródeł - i jak już dorośniesz i zaczniesz samodzielnie myśleć, daj znać. Porozmawiamy o ciekawych tematach, CHŁOPCZE marmoladowy ;-)

dominator76

2020-07-04, 23:34
BrunerOvned napisał/a:

Po raz kolejny napiszę: ilość debili w tym kraju niebezpiecznie wzrasta. I nie chodzi o czas wyborów takich czy owakich - tylko o ludzi, którzy nie potrafią krytycznie myśleć. A baranami rządzi się najłatwiej...
Przyjdzie czas, że wpie**olą nas drobne wszy, a my będziemy się kłócili przez tych, którzy mają nas w głębokiej, czarnej dupie.
Przejrzyjcie k***a na oczy i zacznijcie myśleć. Tego szczerze życzę wszystkim. Nawet Ludziom Sadola!



święte QWA słowa. Historia lubi sie powtarzać, ani rozbiory nas nie nauczyły niczego ani 1939 r tam też qwa byliśmy silni , zwarci gotowi. A piersi do Rumuni sp***olili politycy i generalicja...


mlody52

2020-07-05, 11:27
jedno i drugie stworzenie xd
typiara glosuje na kogos, kogo w ogole nie zna, nie zna programy wyborczego, byle tylko nie rzadzil ten drugi..
i dlatego w tym popie**olonym umyslowo kraju, zawsze bedzie POPIS, bo Polak z tymi klapkami na oczach widzi tylko popisowy swiat, bez zadnych alternatyw.. jakie to smutne i biedne