18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dobra zmiana

avalanch • 2020-07-02, 23:47
Typowy wyborca ;)

Lechulec

2020-07-03, 09:48
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Tak debilu...
To ustawka KO, żeby pokazać, jakie debile głosują na PIS.



Rafał Trzaskowski właśnie w TVN24: pójdę na Marsz Niepodległości jeśli nie będzie wykorzystywany politycznie. Ten sam Rafał, który w 2018 który wyzywał uczestników w 2018 roku od faszystów i był za zamknięciem marszu.

Debili raczej trzeba szukać wśród głosujących na tego Pana.


Noside

2020-07-03, 10:00
Polska jest jak Tort.

Mamy piękne pola, z których produkujemy puszystą mąkę.
Mamy wsie pełne kurników, z których pozyskujemy jajka.
Są tu też sady, których owocowe drzewa przysłaniają słońce koronami pełnymi słodkich owoców.
Na polach leniwie przeżuwają trawę łaciate krowy, dające świeże mleko.

Nasza ładna, skromna, przytulna kuchnia z może nie najnowocześniejszym, ale za to dobrym sprzętem służy nam za miejsce do formowania i wypiekania go.
Goście będą zawsze mile widziani.

Tylko nagle zamiast cukierników, piekarzy i artystów, którzy ten tort uformują, wypieką i ozdobią - do stworzenia go wybieramy obżartuchów bez talentu, pseudo artystów i firmy produkujące torty za granicą.
Ni ch*ja nic z tego nie wyjdzie, bo wybrany przez niedoj***ną większość obżartuch naobiecywał gruszki na wierzbie, a potem podpie**olił i zeżarł na surowo połowę składników, albo sprzedał za bezcen za granicę. Drugą połowę w większości rozdał, reszta się zgubiła.
Ni ch*ja nic z tego nie wyjdzie, bo postępową modą w ozdabianiu jest umazanie wierzchu gównem i taki nurt wyznaje wybrany przez większość pseudoartysta. Każdego krytykującego atakuje z pełną agresją. Brak afirmacji dla jego akcji stawia w najgorszym możliwym świetle. Sranie na torty jest modą. Jeżeli ktoś nie sra na tort, jeżeli ktoś tego tortu nie zechce zjeść - jest pełnym nienawiści ignorantem.
Ni ch*ja nic z tego nie wyjdzie, bo wybrany większością głosów przedstawiciel firmy robiącej torty już zamówił tort ze swojej firmy i przepłacił za niego. Dostanie za to awans w swojej zagranicznej firmie.

"W Polsce jak w lesie..."

Idiokracja. Banda kretynów wybiera ludzi tworzących rzeczywistość na podstawie haseł wyborczych, obietnic, oraz niczym nie popartych populistycznych frazesów. Co lud chce, to będzie obiecane. Teraz pieprzy się od rzeczy to, co dana grupa chce usłyszeć. Grupa stała się twardym elektoratem jednego populisty? Drugi populista powie na odwrót, to zgarnie drugą grupę. Zacznie małą wojnę, żeby elektorat bał się przesuwać do innych wyborców. Piękne. Zabrane zostało już 80% społeczeństwa, które jak pelikany łyknęło 1 z 2 opcji zakłamanych haseł bez pokrycia i zabijają się o te puste hasła. Dalej pojawiają się mniejsze grupy z hasłami z różnych powodów bardziej trudnymi w realizacji. Obiecanie im spełnienia marzeń zrazi umiarkowane 80% i dwóch pierwszych nie chce im nic obiecywać. Im jakiś inny cwaniak obieca spełnienie ich marzeń, za co otrzyma odpowiednio poniżej 15% głosów.

"Dżizus, k***a, Ja pie**olę"

Trzeba w końcu powiedzieć "Nie, dość".

spoiler

edmund

2020-07-03, 10:02
i typo ma rację, tyle w temacie j***nych lewaków

jeszcze suka go prowokuje

polakwrocek

2020-07-03, 10:08
Koleś idiota ale nagrywający myślący że płot i murek to ich twierdza -.- ... niech sobie zawieszają WEWNĄTRZ terenu plakaty.
A nie na ulicy. To jak z lewakami w Ameryce.
CHAZ istniał puki pani lewackiej burmistrz też nie podeszli pod okna...
I NAGLE lewaczka kazała następnego dnia rozbroić CHAZ XD to jest właśnie lewactwo w pigułce.

woodpeck77

2020-07-03, 10:16
Czytając Wasze komentarze można być pewnym tylko tego, że obu stronom barykady się udało.
Każdy o innych poglądach to zjeb, debil itd.
Tak się składa, że mamy szczęście żyć w najlepszym okresie w historii tego kraju, gdzie nasz dobrobyt rośnie nie dzięki politykom ale mimo ich.
Niemniej demokracja to IMO najlepszy dostępny ustrój i w tym ustroju musimy się pogodzić z tym, że tyle samo głosów ma :
- osoba, która potrzebuje komunikatu z PKW przypominającego, że głos z 1 tury liczy się również w drugiej ,
- potomek żołnierzy wyklętych napie**alający się po lasach z kolegami w innych szalikach
- lesbijka w kolorowych włosach, dla której największą traumą jest zmiana fryzury koreańskiego piosenkarza,
- sprzątaczka
- profesor,
- incel z sadola

Fakt, że się poprzezywamy niczego nie zmieni. Czy boisz się, że PiS pójdzie drogą Węgier<Turcji<Rosji , czy boisz się, że z PO przyjdą Nitrasy, Kopacze i inne lotne umysły gotowe stanąć w szranki z Putinem, czy może uważasz, że tylko monarchia Korwina może zmienić porządek., a może chciałbyś żebyśmy dorównali tęczowym reformom Holandii. Wszystkiemu możesz zapobiec, wszystkiemu możesz pomóc ale zamiast wyzywać swoich interlokutorów to przekonaj ich.
- na czym polegają kłamstwa TVP
- dlaczego aborcja jest zła
- po co zalegalizować narkotyki
- 500+ to samo dobro
czy co tam sobie wymyślicie ale gwarantuje Wam, że walka na argumenty zamiast okładania się cepami przyniesie zdecydowanie więcej pożytku niezależnie od tego czy będzie to forum sadola, orlik, kościół czy też niedzielny rosół.

Idę zaszczepić się 5g na spisek żydowski pod niemieckim protektoratem.

nano50

2020-07-03, 10:50
nwonigers napisał/a:

a co niby nagle im do glowy takie rzeczy wchodza? tak samo jak z choroba downa sie niektorzy rodza tak samo rodza sie ludzie jako homosie. normalna choroba.



Taaa, bo wcale czynniki środowiskowe nie mają wpływu na to, czy chcesz czuć penisa w dupie.

skywalker75

2020-07-03, 10:53
dziobakbryndza napisał/a:

Nie chce mi się wypowiadać zdania na tematy polityczne bo uważam to za bezcelowe. Jednak po Twoim wpisie widzę, że niewiele różnisz się od tego osobnika jeżeli chodzi o wiedzę na różne tematy. Chociaż wypowiadasz się kulturalnie więc pełen szacunek do ciebie i Twoich poglądów. Błądzenie jest rzeczą ludzką. Zachęcam olać to co mówią politycy i sięgnąć do źródła. Np oczy mi się otworzyły gdy wszedłem na forum pokrzywdzonych przez czyścicieli kamienic a tam mozna powiedzieć, że brzydzą się PIS-em i Jakim. Ciekawa lektura wraz z wyjaśnieniem na czym to wszystko polega o całej genezie tego od 2 wojny wraz z komentarzami prawników. Możesz również wierzyć w mafię vatovską i zrównoważony budżet. W tym przypadku zachęcam do odwiedzenia oficjalnej strony rządowej i tam po ok godzinie szukania (tyle mi zajęło bo jest ukryta) jest pewna zakładka świetnie pokazująca jak Morawiecki i Duda kłamią. Niestety na owej stronie muszą pisać prawdę bo zmusza ich do tego prawo. ale widocznie zakładają że typowy wyborca jest zbyt głupi aby samodzielnie dojść do źródła.



A ja zapraszam na profil facebookowy Jana Śpiewaka, walczacego z mafią reprywatyzacyjną na długo przed Pisem . Pozostając krytyczny wobec niektórych działań pis, nie pozostawia suchej nitki na władzach Warszawy i jej elitach polityczno- prawniczych, które za tą mafią stoją

SpeedyG

2020-07-03, 11:17
Ale z was kompletni kretyni. Prezydent Polski nie ma nic do gadania bo nie ma władzy ustawodawczej, a każde ustawa która zawetuje idzie do Trybunału Konstytucyjnego przejętego przez pis, więc wszystkie ustawy i tak przejdą. Wolę już Trzaskowskiego na prezydenta, ponieważ pisiory stracą trochę władzy absolutnej, a może ludzie w końcu przejrzą na oczy i zobaczą jakie ustawy z nowymi daninami i podatkami przechodzą bezproblemowo.
Poza tym Duda podpisuje wszystko jak leci i nawet nie czyta co Ziobro mu tam podstawi jak dwa dni temu ułaskawił pedofila, a dzisiaj już dziesiątki księży pedofilów pisze do niego listy z wymaganiami, aby również ich ułaskawił chociaż siedzą w więzieniach za pedofilię.

woodpeck77

2020-07-03, 12:02
SpeedyG napisał/a:

Ale z was kompletni kretyni. Prezydent Polski nie ma nic do gadania bo nie ma władzy ustawodawczej, a każde ustawa która zawetuje idzie do Trybunału Konstytucyjnego przejętego przez pis, więc wszystkie ustawy i tak przejdą. Wolę już Trzaskowskiego na prezydenta, ponieważ pisiory stracą trochę władzy absolutnej, a może ludzie w końcu przejrzą na oczy i zobaczą jakie ustawy z nowymi daninami i podatkami przechodzą bezproblemowo.
Poza tym Duda podpisuje wszystko jak leci i nawet nie czyta co Ziobro mu tam podstawi jak dwa dni temu ułaskawił pedofila, a dzisiaj już dziesiątki księży pedofilów pisze do niego listy z wymaganiami, aby również ich ułaskawił chociaż siedzą w więzieniach za pedofilię.



Jeszcze kilka niuansów, rezydent wybiera członka KRRiT więc za dwa lata, jeżeli większość w Senacie się utrzyma opozycja może przejąć TVP i jeżeli przejmie ją w taki sposób jak PiS to odsypią sporo głosów przed wyborami.
Ma weto nie tylko do TK ale również do Sejmu, a tam potrzebne 3/5 i brakuje trochę głosów tej aktualnej większości.
Może zablokować TK powołując tych sędziów wybranych ale nie powołanych, plus może falandyzować z aktualnymi nominacjami.
W ogóle z nominacjami nie tylko sądowymi może namieszać.

O ile, rzeczywiście pozycja ustrojowa prezydenta jest ograniczona to jednak nie jest tak, że zupełnie nic nie znaczy, nie jest to pozycja rezydenta w Niemczech ale nie jest też Francji.

skywalker75 napisał/a:

A ja zapraszam na profil facebookowy Jana Śpiewaka, walczacego z mafią reprywatyzacyjną na długo przed Pisem . Pozostając krytyczny wobec niektórych działań pis, nie pozostawia suchej nitki na władzach Warszawy i jej elitach polityczno- prawniczych, które za tą mafią stoją



https://www.newsweek.pl/polska/polityka/jan-spiewak-ujawnia-udzial-radnych-pis-w-dzikiej-reprywatyzacji-marymoncka-49/5ferc56
Były też jakieś machloje z ludźmi Macierewicza.

tam sp***olili wszyscy od sądów, przez władzę, po pseudobiznesmenów. PiS macha szablą a w rzeczywistości zrobił buble, z których niewiele wynika, jedyny sensowny projekt pojawił się kiedyś w okolicy Śpiewaka i jakże lubianych tu Razem, gdzie proponowali żeby ustawowo wrzucić niższe kwoty za zwroty (według stanu po wojnie) rozłożone na raty i bez zwrotów w naturze czyli nie dostawali by nieruchomości. Wszystko z określonym terminem po czym kończymy zabawę i mówimy do widzenia sprawie ale jakoś żadna z opcji rządzących tego nie przyjęła

skywalker75

2020-07-03, 12:05
SpeedyG napisał/a:


Poza tym Duda podpisuje wszystko jak leci i nawet nie czyta co Ziobro mu tam podstawi jak dwa dni temu ułaskawił pedofila, a dzisiaj już dziesiątki księży pedofilów pisze do niego listy z wymaganiami, aby również ich ułaskawił chociaż siedzą w więzieniach za pedofilię.



musisz wyjść poza brukowce jak Fakt czy Gazeta W

Sz.Pan

2020-07-03, 12:22
BRAWO dla typa!!! Tylko tak można walczyć z tym ścierwem!

ojcieckogut

2020-07-03, 12:31

dziobakbryndza - poproszę linki do źródeł. Jeśli tak jest naprawdę to chętnie się dokształcę, jeśli nie to wybacz ale nie wierzę ci na słowo.

JebacToGowno

2020-07-03, 13:29
Nagar1 napisał/a:

trzaskowski jest z PO ukryty tusk przejmie wladze i beda znowuy sprzewdawac Polske niemcą sprzedadza wtedy koleje k***a wszystko xda ch*j niech niemce maja tusk k***a w niemczech siedzi tam mu dobrze ch*j pie**olony



co k***a?
Wyjmij łeb z dupy bo za ch*ja nie idzie zrozumieć tego Twojego bełkotu.

kreska90

2020-07-03, 15:01
Lechulec napisał/a:

Nie chce mi się wypowiadać zdania na tematy polityczne bo uważam to za bezcelowe. Jednak po Twoim wpisie widzę, że niewiele różnisz się od tego osobnika jeżeli chodzi o wiedzę na różne tematy. Chociaż wypowiadasz się kulturalnie więc pełen szacunek do ciebie i Twoich poglądów. Błądzenie jest rzeczą ludzką. Zachęcam olać to co mówią politycy i sięgnąć do źródła. Np oczy mi się otworzyły gdy wszedłem na forum pokrzywdzonych przez czyścicieli kamienic a tam mozna powiedzieć, że brzydzą się PIS-em i Jakim. Ciekawa lektura wraz z wyjaśnieniem na czym to wszystko polega o całej genezie tego od 2 wojny wraz z komentarzami prawników. Możesz również wierzyć w mafię vatovską i zrównoważony budżet. W tym przypadku zachęcam do odwiedzenia oficjalnej strony rządowej i tam po ok godzinie szukania (tyle mi zajęło bo jest ukryta) jest pewna zakładka świetnie pokazująca jak Morawiecki i Duda kłamią. Niestety na owej stronie muszą pisać prawdę bo zmusza ich do tego prawo. ale widocznie zakładają że typowy wyborca jest zbyt głupi aby samodzielnie dojść do źródła.



a mozesz wrzucic linka do tej rzadawej strony z ktorej to wynika ze premier i prezydent klamia?