18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dlaczego trzeba uważać na lekcjach języka polskiego?

Prometheus_Coprophagus • 2012-11-25, 11:29
Aby później nie ośmieszać się wygadywaniem głupot.


hogg

2012-11-25, 22:54
Urodziłem się i wychowałem w Warszawie i nie widzę jakiegoś szczególnego powodu abym był lepszy od kogoś kto się tu nie urodził. Dziwi mnie jednak, że wszelkiej maści przyjezdni nie są w stanie zaakceptować tego, że w 99% zawsze będzie widać, ze nie są stąd, że to naprawdę widać! ...i jakże k***a często słychać. Czy to dobrze czy źle? Nie wiem, dymam to.

Urodziłem się i wychowałem tu i jeżeli wyjadę do Kozojebów Górnych, bo taka zajebista jest tam praca, bo jestem p*zda i nie umiem pracy znaleźć u siebie, bo nie wiem co jeszcze, to naprawdę będę w stanie zaakceptować, że jestem obcy, że mówię inaczej, pewnie tak jak w TVP1 a nie jak w Szczybrochy Regionalna TV, że inaczej się ubieram, myślę i zachowuję, naprawdę zaakceptuję to, że będę obcy w Kozojebach i że to będzie widać z daleka. Nie wiem czemu nie działa to w drugą stronę.

Z mojego punktu widzenia określenie "słoiki" brzmi zabawnie i tyle. Sam bym wolał żreć ziemniaki i ogórki prosto z pola od chama niż sortować jakieś ch*jowe odpady w TESCO.

Pogardliwie się tu określa wszelkiej maści bydło najazdowe, które przyjeżdża i od razu stęka jak tu źle i ch*jowo i tylko czeka to bydło by w piątek wyjechać do siebie na chamowo z pustymi słojami po drodze rzucając parę chui przez CB radio na Warszawiaków i Warszawie.

Dla mnie takie bydło najazdowe w Warszawie jest jak szambo przy eleganckim domu. Musi być, żeby dom funkcjonował, co w cale nie nie znaczy, że patrząc na całą posesję to szambo jest moim ulubionym miejscem przy którym lubię spędzać czas. Wręcz przeciwnie, jak nie muszę to nawet do szamba nie podchodzę, i uważam je za najsmutniejszy element mojej pięknej posesji, ale mam świadomość, że gdzieś do gówno z mojego domu musi płynąć i się zbierać aby mój piękny dom funkcjonował. Moim zadaniem jedynie jest czuwać zdalnie by szambo nie wybiło, nie wylało. Dlatego co weekend wzywam szambowóz, który wywozi to gówno z mojej posesji...

Darksaider

2012-11-26, 01:41
Tomcio666 napisał/a:


Po pierwsze opisałem to co zaobserwowałem a po drugie, ja nie cisnę po Twoim ojcu...



Leć do mamusi, chłopie to jest sadol... myślałem, że WY wielkomiastowe to twarde dupy macie. ^_^

mik777pl

2012-11-26, 12:42


słoiki powiadacie, mi sa takie znane ;] nie to nie już nie przywiozę :D

jazzma

2012-11-26, 21:37
Szczawiu na wsi widzę w opór macie.
@Sorg, ja o chlebie, Ty o niebie, a tymczasem gówno wiesz :)