18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Dla mnie jesteś zwykłym psem"

Syn_Milionera • 2022-12-19, 00:38
Reakcja słuszna czy nie słuszna. Sami oceńcie.


nemesisnt

2022-12-19, 00:40
Aż się zalogowałem żeby dać piwko, słusznie.

Sadził się to wyłapał

Kriski

2022-12-19, 00:41
Tak się podziwia US policję, więc może zacząć polską respektować?
Odpocznie suchoklates na dołku i respektu u szlaufuw dorobi.

~DMT

2022-12-19, 00:46
Oczywiście tylko wycinek, bez konkretnego kontekstu tej miłej dysputy, ale coś mi się wydaje, że sobie wcześniej na to odpowiednio zapracował... No i oczywiście darcie p*zdy tych patusiar jeszcze całą sytuację podkręcało...

Wychowawczy klaps na dziąsło dla takiego gnoja, jak porobiony pomimo upomnień dalej odpie**ala, jest jak najbardziej wskazany. Łba mu nie urwało, zęby nie poleciały, a może przy okazji nabił mu trochę rozumu...

Jakby faktycznie mu chciał zrobić krzywdę i z tej łapy zaj***ł na serio, to by to chucherko skrobali z chodnika ze dwa dni... Jedynie łysy przesadził z tym wjazdem jak w Pudziana...

Will70

2022-12-19, 01:12
Abstrah*jąc od gadatliwego małolata p*zdusia, to pan terminator k***ę to ma w domu pewnie, i puszczyć to się może na siłce w komendzie, albo u pana komendanta jak mu będzie szpanował granatnikiem (też taki mądry jak i jego psy, nadają się tylko do pilnowania Kaczora). Jak nie trzyma ciśnienia to niech się zatrudni w mleczarni. Jełop.

Gr0sZ

2022-12-19, 01:17
Nie ma to jak rozj***ć rękę po takim liściu, widzę pan policjant w formie xD

wojtekpwse

2022-12-19, 01:18
k***a kojarzę tego psa, krp 1 wawa śródmieście. To k***a jakich mało. Ale patyczak swoją drogą m a niewyparzony ryj.

khaman

2022-12-19, 02:04
Will70 napisał/a:

Abstrah*jąc od gadatliwego małolata p*zdusia, to pan terminator k***ę to ma w domu pewnie, i puszczyć to się może na siłce w komendzie, albo u pana komendanta jak mu będzie szpanował granatnikiem (też taki mądry jak i jego psy, nadają się tylko do pilnowania Kaczora). Jak nie trzyma ciśnienia to niech się zatrudni w mleczarni. Jełop.


Dokładnie, jak bezmózg daje się prowokować tak łatwo, to wypie**ala ze służby. W cywilizowanym kraju, gniłby za coś takiego w pierdlu, plus odszkodowanie.

hfbnmiuytp

2022-12-19, 02:09
milicja w akcji, piękny obraz rozkładu

michal2601

2022-12-19, 02:21
Jednego się nauczyłem. Psiarnia nie sapie się bez przyczyny przy takich właśnie akcjach. Z jakiegoś powodu mnie czy moich kumpli nigdy tak nie potraktowano. Sprawa prosta. Oni wykonują robotę, Ty słuchasz się tego co oni mówią. Sytuacje gdzie policjant ot tak chce się powyżywać na kimś jest ułamkiem procentów i na 99% tutaj nie miała miejsca.

MIhau_

2022-12-19, 02:41
Jak ktoś nie rozumie po polsku to trzeba mu na migi wytłumaczyć. Z patusami króciutko

unpleasant

2022-12-19, 03:23
Jeśli policja to psy to policjantki to ...

mazga50

2022-12-19, 04:09
Ale od początku proszę, bo to wyrwane z kontekstu jest.

PutinToSmiec

2022-12-19, 05:55
Dobre patologiczne psy pracują w milicji . :lol:

Antoni79

2022-12-19, 06:28
DMT napisał/a:

Oczywiście tylko wycinek, bez konkretnego kontekstu tej miłej dysputy, ale coś mi się wydaje, że sobie wcześniej na to odpowiednio zapracował... No i oczywiście darcie p*zdy tych patusiar jeszcze całą sytuację podkręcało...
Wychowawczy klaps na dziąsło dla takiego gnoja, jak porobiony pomimo upomnień dalej odpie**ala, jest jak najbardziej wskazany. Łba mu nie urwało, zęby nie poleciały, a może przy okazji nabił mu trochę rozumu...
Jakby faktycznie mu chciał zrobić krzywdę i z tej łapy zaj***ł na serio, to by to chucherko skrobali z chodnika ze dwa dni... Jedynie łysy przesadził z tym wjazdem jak w Pudziana...



Łysy nie przesadził. Prawidłowe unieszkodliwienie bez zrobienia krzywdy i niespodziewane. Nie było szarpania zbędnego, bo kto by się spodział, że zamiast się bić za dupę go chwyci.

Brawo za szybką skuteczną interwencję. Kontekst mnie nie interesuje. Wystarczy jak gnój z tą klatą się sadzi.

michal2601 napisał/a:

Jednego się nauczyłem. Psiarnia nie sapie się bez przyczyny przy takich właśnie akcjach. Z jakiegoś powodu mnie czy moich kumpli nigdy tak nie potraktowano. Sprawa prosta. Oni wykonują robotę, Ty słuchasz się tego co oni mówią. Sytuacje gdzie policjant ot tak chce się powyżywać na kimś jest ułamkiem procentów i na 99% tutaj nie miała miejsca.



Proste, nie dyskutuje się. Albo nie wiem, nie pamiętam, albo morda w kubeł.

Dżesika z Karyną też liścia powinny zarobić. Ciszę nocną swoim kwikiem zakłócają.