18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Dla mnie jesteś zwykłym psem"

Syn_Milionera • 2022-12-19, 00:38
Reakcja słuszna czy nie słuszna. Sami oceńcie.


Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2022-12-19, 06:38
Myślicie, że USA policjant odzywał by się w tak orydarny, chamski i prostacki sposób do takiego suchoklatesa ? Wam już się w baniach jebie lewaki. Na glebe i w kajdanki powinien sebastiana przytwierdzić, a nie że mu lute z partyzanta ładuje jak zwykły szczoch. Pies powinien potrafić trzymać nerwy na wodzy, jest obraza, jest sprawa w sądzie i wyrok. A tu nawet psy już nie potrafią działać w imieniu prawa, a społeczeństwo się cieszy. Coraz gorzej widzę z wami jest, że pochwalacie takie troglodyczne zachowania pato psów. Miał paralizator, miał gaz, miał kajdanki, a musiał się zachować jak bramkarz co mu metanabol dobrze nie siadł.

yankers

2022-12-19, 07:14
michal2601 napisał/a:

Jednego się nauczyłem. Psiarnia nie sapie się bez przyczyny przy takich właśnie akcjach. Z jakiegoś powodu mnie czy moich kumpli nigdy tak nie potraktowano. Sprawa prosta. Oni wykonują robotę, Ty słuchasz się tego co oni mówią. Sytuacje gdzie policjant ot tak chce się powyżywać na kimś jest ułamkiem procentów i na 99% tutaj nie miała miejsca.



Na gdzieś setkę jak nie więcej zatrzymań po to aby spisać, nigdy nie zdarzyło mi się aby to pies był agresywny, gdy my zachowywaliśmy spokój to zawsze było wszystko ładnie, grzecznie i szybko. Gdy któremuś z nas odbijało, to niepyskujacych puszczali i jeszcze potrafili życzyć dobrej nocy, stawiających się zawijali na komendę w celu ustalenia danych po czym puszczali, bo przeważnie szło właśnie o teksty "tyle razy podawałem ci dane że powinieneś znać je na pamięć, więc sobie przypomnij" itp.

Po prostu mieszkało się na ch*jowym osiedlu, stąd w godzinach wieczornych i nocnych spisywali każdego którego spotkali a ten miał poniżej 25 roku życia, lub gdy szła grupka.
Tylko dlatego że niesamowicie nienawidziliśmy się z biedaosiedlem które szło wzdłuż poprzecznej drogi względem tej na której myśmy mieszkali. Tam mieszkali typowi degeneraci, psychopaci i ogólnie patola.
Praktycznie nie było pory roku żeby nie płonęło jakieś autko, nie było miesiąca żeby ktoś od nas nie wlepił tamtym kosy albo ktoś od nas nie dostał kosą, na przestrzeleniu kolana kończąc.
Pech chciał że urodziłem się w pobliżu osiedla gdzie były meiszkania komunalne i socjalne, a jako że na naszym osiedlu p*zdy też się nie wychowywały, to po prostu nie chcieliśmy dać sobą pomiatać i bać się wyjść wieczorem na piwko.

Stąd też psiarnia wolała kontrolować kto danego wieczora/nocy kręci się po okolicy.
No ale jak piszesz, wystarczy przy nich zachować spokój a oni też będą spokojni. Jak wk***isz psa to dostaniesz to na co zasługujesz.

Alastor30

2022-12-19, 08:14
Oglądałem to 5 razy i dalej się nie nudzi.

bakei

2022-12-19, 08:22
policjant pewnie już stracił robote

Leatherface

2022-12-19, 08:50
Zadziwiające opanowanie, cierpliwość i wstrzemięźliwości. Mam nadzieję że w zaciszu komisariatu porządnie przekopali to ścierwo.

Jokerd

2022-12-19, 09:05
Leatherface napisał/a:

Zadziwiające opanowanie, cierpliwość i wstrzemięźliwości. Mam nadzieję że w zaciszu komisariatu porządnie przekopali to ścierwo.



Ale swoi swoich nie kopią na komendzie..

SirMajkel

2022-12-19, 09:16
i bardzo dobrze, patus za darmo nie dostał a tak się składa, że pis strasznie rozbestwił całą patologię i teraz trzeba ich pacyfikować.

Owlman

2022-12-19, 09:26
Czytając komentarze jestem pod wrażeniem ile tu psiarni się zalogowało.
Dla nich normalne jest jak mówią do kogoś "gnoju" bo tak ojciec pewnie się zwracał, jak wyszedł na przepustkę.
Psiarnia bezprawnie zaatakowała łebka - nie dokonywał przestępstwa ani wykroczenia. Nie prowadzili względem niego żadnych czynności.
Policjant ma niskie poczucie własnej wartości i powinien być leczony.
PS.
Po za tym KGP jako wielokrotny groźny przestępca ( nielegalny przemyt, posiadanie, wniesienie na KG, użycie śmiercionośnej broni, spowodowanie znacznych szkód i uszczerbku na zdrowiu) powinien już siedzieć w areszcie.
A teraz wszyscy włącznie z prokuraturą i ministerstwem mataczą i kłamią :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jeżeli taki człowiek - najlepszy z najlepszych PiSu - jest szefem to czego spodziewać się po krawężnikach.

Payan

2022-12-19, 09:34
Jedyny milicjant, który nie boi się i nie pie**oli się w tańcu. Piwko za niego.

raq

2022-12-19, 09:53
Will70 napisał/a:

Abstrah*jąc od gadatliwego małolata p*zdusia, to pan terminator k***ę to ma w domu pewnie, i puszczyć to się może na siłce w komendzie, albo u pana komendanta jak mu będzie szpanował granatnikiem (też taki mądry jak i jego psy, nadają się tylko do pilnowania Kaczora). Jak nie trzyma ciśnienia to niech się zatrudni w mleczarni. Jełop.


Andrzej, wstawaj...

BambiPMT

2022-12-19, 10:03
Will70 napisał/a:

Abstrah*jąc od gadatliwego małolata p*zdusia, to pan terminator k***ę to ma w domu pewnie, i puszczyć to się może na siłce w komendzie, albo u pana komendanta jak mu będzie szpanował granatnikiem (też taki mądry jak i jego psy, nadają się tylko do pilnowania Kaczora). Jak nie trzyma ciśnienia to niech się zatrudni w mleczarni. Jełop.



Weź się jebnij. k***a pewnie jesteś takim chudym gnijkiem co mu mleko spod nosa dopiero schodzi. Szkoda psa, bo przej***ne będzie miał. Ty pewnie też byś skakał bo pies nie może ci nic zrobić. Powinien mu jeszcze pałą wyj***ć. Tak to kiedyś wyglądało.

Will70 napisał/a:

Abstrah*jąc od gadatliwego małolata p*zdusia, to pan terminator k***ę to ma w domu pewnie, i puszczyć to się może na siłce w komendzie, albo u pana komendanta jak mu będzie szpanował granatnikiem (też taki mądry jak i jego psy, nadają się tylko do pilnowania Kaczora). Jak nie trzyma ciśnienia to niech się zatrudni w mleczarni. Jełop.



Weź się jebnij. k***a pewnie jesteś takim chudym gnijkiem co mu mleko spod nosa dopiero schodzi. Szkoda psa, bo przej***ne będzie miał. Ty pewnie też byś skakał bo pies nie może ci nic zrobić. Powinien mu jeszcze pałą wyj***ć. Tak to kiedyś wyglądało.

khaman napisał/a:

Dokładnie, jak bezmózg daje się prowokować tak łatwo, to wypie**ala ze służby. W cywilizowanym kraju, gniłby za coś takiego w pierdlu, plus odszkodowanie.



W "cywilizowanym" kraju to takie patusy, pedały niewyrośnięte mogą robić co chcą. Dla mnie reakcja psa ok. Mimo że za służbami nie przepadam. Jeszcze dziurawce powinny wyłapać może by się nauczyły z takimi frajerami nie zadawać.

p47

2022-12-19, 10:22
Moze i slusznie, ale na m iejscu tego malego cwe*a bym znalazl psa i odj***l. ;d

Akda

2022-12-19, 10:36
Wspaniała reakcja. Powinni każdego ulicznego cwaniaczka tak traktować.
Chudini myślał, że może podskakiwać bo nic mu nie zrobią a tu listek poleciał

dżonyłojlker

2022-12-19, 11:02
nemesisnt napisał/a:

Aż się zalogowałem żeby dać piwko, słusznie.
Sadził się to wyłapał



To już lepiej się wyloguj, młody ORMOwcu.