18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Debile na drogach

mmmarcin • 2020-05-13, 21:34

Cytat:

Kierowałem czarnym fordem focusem. Jadąc drogą ekspresową wyprzedzałem dwa samochody. Pan za mną zniecierpliwiony tym zaczął migać mi długimi. Po zjechaniu na prawy pas, biała skoda wyprzedziła mnie i ostro zahamowała co doprowadziło do tego co widać na filmie.


Lublin, krawaciarze, ekspresówka - to nie może skończyć się dobrze

Jokerd

2020-05-14, 10:14
Mazi118d napisał/a:

Nie zesraj się
Pamiętaj że takie p*zdy blokujące lewy pas to plaga polskich dróg i to przez nich większość ludzi się wk***ia, dodatkowo takie p*zdy jak ten w fordzie blokują często pas jak jedzie karetka na sygnale a w karetce możesz jechać ty albo kobieta w ciąży. Kolejna sprawa jest taka że większość jeździ lewym”lepszym” pasem tylko żeby nie jechać prawym”gorszym” pasem



Co ty pie**olisz , po czym wnioskujesz że p*zda w fordzie zablokuje pas karetce na sygnale?
Od j***nia takich imbecylów za bujanie sie lewym pasem jest Policja a nie jakiś szeryf który nie potrafi nad sobą, k***a, zapanować.

Ja Ci mogę wymienić również przypadki kiedy wk***iają mnie ludzie. I idąc twoim tropem, mam wyjść na ulice i ich k***a rozjeżdżać albo napie**alać maczetą po mordach, bo mnie ktoś wk***ia?
Nie umiesz panować nad sobą i masz jakieś destrukcyjne odruchy to powinieneś wypie**alać do psychiatryka i tyle w temacie...

:roll:

Mazi118d

2020-05-14, 10:46
mr-dupa napisał/a:

Wstałeś i wziąłeś już lekarstwa?
Przejechałem w życiu trochę kilometrów i nie wiem jak bym się zachował w takiej sytuacji.... zadziałał impuls....i koleś próbował ominąć pojazd.
Przecież autostrada to nie jest miejsce na szkołe jazdy.... i gośc ze SKODY powinien oddać prawko....


Wiadomo że ekspresówka to nie miejsce do uczenia i winny tej kolizji jest skodziaż ale w szerszym kontekście to p*zdy takie jak ten w fordzie powodują frustracje w innych kierowcach i czują się bezkarni bo policja za jazdę 30km obok tira takiego debila nie ukarze

Jokerd napisał/a:

Co ty pie**olisz , po czym wnioskujesz że p*zda w fordzie zablokuje pas karetce na sygnale?
Od j***nia takich imbecylów za bujanie sie lewym pasem jest Policja a nie jakiś szeryf który nie potrafi nad sobą, k***a, zapanować.
Ja Ci mogę wymienić również przypadki kiedy wk***iają mnie ludzie. I idąc twoim tropem, mam wyjść na ulice i ich k***a rozjeżdżać albo napie**alać maczetą po mordach, bo mnie ktoś wk***ia?
Nie umiesz panować nad sobą i masz jakieś destrukcyjne odruchy to powinieneś wypie**alać do psychiatryka i tyle w temacie...


Sam nie lubię szeryfów i zgadzam się że karać powinna policja tylko że u nas za jazdę lewym pasem jest kara 2pkt i od 20zł, dlatego gdzieś pisałem że nikogo nie uczę kultury jazdy tylko wyprzedzam z prawej (notabene manewr dozwolony)

nono12

2020-05-14, 11:32
Mazi118d napisał/a:

Nie zesraj się
Pamiętaj że takie p*zdy blokujące lewy pas to plaga polskich dróg i to przez nich większość ludzi się wk***ia, dodatkowo takie p*zdy jak ten w fordzie blokują często pas jak jedzie karetka na sygnale a w karetce możesz jechać ty albo kobieta w ciąży. Kolejna sprawa jest taka że większość jeździ lewym”lepszym” pasem tylko żeby nie jechać prawym”gorszym” pasem


Ale jesteś debilem. Ford nic nie blokował, tylko jak widać dość sprawnie wyprzedził i zjechał na prawy pas. Jak wyprzedzam jadąc 140km/h to też nie wbijam się między dwa tiry i hamuję, żeby jakiś ciul twojego pokroju mógł mnie wyprzedzić. Na takich siedzących na dupie, świetnie działają przeciwmgłowe tylne. Pięknie widać w lusterku jak jednak zwiększa dystans i już nie cfaniakuje długimi. Nie nie jeżdżę lewym pasem, służy mi on tylko do wyprzedzania. Ale jak wyprzedzam kolumnę tirów, cisnąć te 140-150 i dzban twojego pokroju zaczyna mi mrugać to nic tylko wyjść i obić ten głupi ryj.

MrLiquor

2020-05-14, 11:52
Ładnie trzeba mieć w głowie żeby przy takiej prędkości machnąć 180° kierownica w lewo xD

Mazi118d

2020-05-14, 12:13
nono12 napisał/a:

Ale jesteś debilem. Ford nic nie blokował, tylko jak widać dość sprawnie wyprzedził i zjechał na prawy pas. Jak wyprzedzam jadąc 140km/h to też nie wbijam się między dwa tiry i hamuję, żeby jakiś ciul twojego pokroju mógł mnie wyprzedzić. Na takich siedzących na dupie, świetnie działają przeciwmgłowe tylne. Pięknie widać w lusterku jak jednak zwiększa dystans i już nie cfaniakuje długimi. Nie nie jeżdżę lewym pasem, służy mi on tylko do wyprzedzania. Ale jak wyprzedzam kolumnę tirów, cisnąć te 140-150 i dzban twojego pokroju zaczyna mi mrugać to nic tylko wyjść i obić ten głupi ryj.


Sam jesteś debilem
Naucz się czytać ze zrozumieniem
Pisałem że debil w szkodzie mógł wyprzedzić z prawej, pisałem też ogólnie o p*zdach blokujących lewy pas i nie ważne że jedziesz 140 i tak jak nikogo nie wyprzedzasz powinieneś wypie**alać na prawy a nie robić z siebie szeryfa „skoro jadę z max dozwoloną to nie puszczę innych”

A tak ogólnie to mam wyj***ne na szeryfów, p*zdy wlokące się lewym 140km/h i wszystkich jak leci wyprzedzam jak się uda to z prawej jak nie to bardziej z prawej awaryjnym pasem i mam wyj***ne, puki co mam ogranicznik prędkości do 250km ale nie widzę powodu do jechania lewym, dodatkowo dodam że wyrobiłem sobie uprawnienia i oznakowaniem samochód co w połączeniu z CB radiem powoduje ciągłą jazdę w „stanie wyższej konieczności”(kilka razy chcieli mi zatrzymać prawko i dać od ch*ja mandatu, poszedł wniosek do sądu-wyższa konieczność- i nawet nie wszczęte postępowanie) polecam ogarniętym

Obejszłem_system

2020-05-14, 14:01
somet napisał/a:

Komentator z Bożej łaski, jak się k***a nie umiem bić to się nie pcham na ring tylko z trybun bezpiecznie oglądam.



Na ulicy wpie**ol dostałeś...nie na ringu. i co dotarło?

dżonyłojlker

2020-05-14, 14:16
Obejszłem_system napisał/a:

Na ulicy wpie**ol dostałeś...nie na ringu. i co dotarło?



Skoro nie zrozumiałeś, to się nie wypowiadaj.
Widzę, że jesteś ociężały umysłowo, więc wytłumaczę Ci to. Poznaj moje dobre serce.
Jeśli nie potrafisz prowadzić, to nie siadaj za kółkiem.

Ca...........on

2020-05-14, 14:27
Idę zrobić popcorn, jest gównoburza! :amused:

Noktowizor

2020-05-14, 17:05
zapamietajcie, jak ktos wam tak robi to jak wjedziecie mu w dupe to on sie rozjebie a nie wy. mozecie hamowac ale nigdy nie robcie takich zj***nych manewrow jak ten pan z filmika

Obejszłem_system

2020-05-14, 20:04
dignogato napisał/a:

Skoro nie zrozumiałeś, to się nie wypowiadaj.
Widzę, że jesteś ociężały umysłowo, więc wytłumaczę Ci to. Poznaj moje dobre serce.
Jeśli nie potrafisz prowadzić, to nie siadaj za kółkiem.



znasz zasady współzycia społecznego? czy jesteś tępakiem i nie wiesz o czym mówię. ? Jak można być aż tak ograniczonym jak Ty co? powiedz mi. Jak Ci ktoś wpie**oli na ulicy i to jest twoja wina bo nie umiesz się bić to masz nasrane w bańce. ktoś zajeżdza komuś drogę i daje po hamulec w podłogę i Ty uważasz że to wina tego co się rozj***ł. k***a no nie wierzę. skąd Ty dojeżdzasz

Noktowizor napisał/a:

zapamietajcie, jak ktos wam tak robi to jak wjedziecie mu w dupe to on sie rozjebie a nie wy. mozecie hamowac ale nigdy nie robcie takich zj***nych manewrow jak ten pan z filmika



tak? a jak wieziesz małe dziecko to też mam się wj***ć? Weź nie pie**ol takich głupot bo ręcę opadają. to jest podbramkowa sytuacja. milisekundy na podjecie decyzji a jak Ci się nic takiego w życiu nie przydarzyło to nie masz odruchów. Czasem lepiej sie nie wypowiadać bo dochodzi do ośmieszenia Twojego na całej lini.

Arathnmor

2020-05-14, 20:35
Do ślepych - jak można nie widzieć że skoda wpie**ala się przed maskę i hamuje? Cienie niemal się pokrywają a i światła stop widać ...

Jokerd

2020-05-15, 11:36
o, a tak sobie przypomniałem
Wziąłem się za wyprzedzanie (w sumie to był bardziej wskok na lewy pas bo na prawym sznur 5-6 tirow a na lewym tez dosyc tloczno) i mniejwiecej w połowie samochód mi....wszedł w tryb awaryjny. (Potem się okazło że była niesczelność na wężu IC co powodowało przeładowanie turbo...) Ile ja k*** za sobą przez dobrą minutę z tyłu musiałem nasłuchać zanim udało mi się wrócić na prawy... Całe szczęście żaden ch*j z sadistica za mną nie jechał i nie zajechał mi po tej akcji drogi ;-)

Wyjcio

2020-06-21, 02:17
darayavahus napisał/a:

Mnie to zastanawia skąd ta "pewność", że to skody wina? Nie widać na tym słabym nagraniu, by hamował mu przed maską?



ale wj***l mu sie przed maske