18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Debile na drogach

mmmarcin • 2020-05-13, 21:34

Cytat:

Kierowałem czarnym fordem focusem. Jadąc drogą ekspresową wyprzedzałem dwa samochody. Pan za mną zniecierpliwiony tym zaczął migać mi długimi. Po zjechaniu na prawy pas, biała skoda wyprzedziła mnie i ostro zahamowała co doprowadziło do tego co widać na filmie.


Lublin, krawaciarze, ekspresówka - to nie może skończyć się dobrze

Jokerd

2020-05-13, 21:42
Focus albo ma siłę hamowania nierówno, albo kierowca odj***ł dziwny manewr kierownicą...Trudno to ocenić. A ku*asiarza ze skody mam nadzieję że dojebie sąd.

robo72

2020-05-13, 21:46
j***na k***a skodziarska, prawko dożywotnio zabrane ! ! !

dżonyłojlker

2020-05-13, 22:13
Ha ha ha, co za j***na c**a. Oczywiście chodzi o frajerzynę z Forda. Co trzeba mieć we łbie, żeby w takich sytuacjach hamować.

Jokerd

2020-05-13, 22:19
dignogato napisał/a:

Ha ha ha, co za j***na c**a. Oczywiście chodzi o frajerzynę z Forda. Co trzeba mieć we łbie, żeby w takich sytuacjach hamować.



Zdrowy rozsądek?
Zapie**olić typowi w bagażnik na "S"ce na prędkości...stało by się to co powyżej + rozpie**ol spowodowany latającą skodą po drodze

SirMajkel

2020-05-13, 22:21
Jokerd napisał/a:

Focus albo ma siłę hamowania nierówno, albo kierowca odj***ł dziwny manewr kierownicą...Trudno to ocenić. A ku*asiarza ze skody mam nadzieję że dojebie sąd.



ano, niech go sądzą jak za próbę morderstwa.

JaTylkonaChwile

2020-05-13, 22:31
uwielbiam czytac te komentarze ekspertow, ktorzy do tej pory jezdzili tylko w need for speed oraz na recznym (pod kolderka) :) trzeba bylo zrobic to,lub tamto...

dżonyłojlker

2020-05-13, 22:39
Jokerd napisał/a:

Zdrowy rozsądek?



Nie, kupę. To nie było pytanie.

Jokerd napisał/a:

Zapie**olić typowi w bagażnik na "S"ce na prędkości...stało by się to co powyżej + rozpie**ol spowodowany latającą skodą po drodze



Nie wiesz co by się stało, pewnie tylko lekko uderzony przód, albo nic, bo kierowca Skody pewnie tylko lekko dotknął lewą nogą pedał hamulca, żeby nastraszyć leszcza - stary numer, a tak sam się niedojda rozpie**olił w drobny mak, a Skoda spokojnie odjechała.

Lemons-shop

2020-05-13, 22:40
Ciekawe pan z skody zahamował, pan z forda nie hamował? Lub miał nie sprawne hamulce, żeby robić unik? Jak by zareagował i również wcisnął hamulec, nie skręcał to by się nic nie stało, debli i już :shock:

Jokerd

2020-05-13, 22:46
dignogato napisał/a:

Nie, kupę. To nie było pytanie.
Nie wiesz co by się stało, pewnie tylko lekko uderzony przód, albo nic


A no tak, ale ty k***a wiesz :roll: :lol:

Teraz te "stare numery" to wyglądają tak, że taki pojeb nie muska pedału hamulca tylko napie**ala go w opór żebyś mu w dupe wjechał. Mało takich widziałeś?

Spokojnie odjechał...się k***a o tym ku*asie ze skody wypowiadasz tak jakbyś za chwilę miał mu medal wręczyć za bohaterstwo...

dżonyłojlker

2020-05-13, 22:56
Jokerd napisał/a:

A no tak, ale ty k***a wiesz



Ty czytać nie umiesz? To Ty stwierdziłeś co by się stało, ja napisałem "pewnie" - powinieneś rozumieć co to znaczy, a nie wypisywać takie brednie.

Jokerd napisał/a:

się k***a o tym ku*asie ze skody wypowiadasz tak jakbyś za chwilę miał mu medal wręczyć za bohaterstwo...



Bo dobrze zrobił.

Halcyon

2020-05-13, 22:57
dojechac frajera, mysli ze jak robi w tygodniu 900km to jest panem autostrady, a z drugiej strony rowniez ch*j w dupe niedzielnym kierowcom i nie mowie tu o tym focusie

Tr...........ty

2020-05-13, 23:09
Nie widać dobrze, żeby Skoda zahamowała przed Fordem. To raczej kierowca Forda spanikował i nie dość, że bezmyślnie szarpnął kierownicą, to jeszcze prawdopodobnie dał maksymalnie po hamulcach. Typowy mistrz prostej.

somet

2020-05-13, 23:09
Pomijam skodę, ch*j mu w dupę. Wbicie hamulca w podłogę i szarpnięcie kierownicą na zablokowanych kołach przez kierowcę Fokusa to jest majstersztyk. Przez takich niedouczonych debili niedługo będziemy jeździć 30km/h w terenie zabudowanym a na autostradzie max. 80km/h.

robsonx79

2020-05-14, 00:16
A ja tu widzę goście w Fordzie, który chciał dać nauczkę Skodzinie i ją w sekundę wyprzedzić. Zwróćcie uwagę, że Skoda nie przyhamowała. No chyba, że tego dobrze nie widać, i Skoda zostawiła tylko minimalny odstęp, po czym mrygnęła światłami stopu strasząc kierowcę. To zwracam honor.