18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Debile na drogach

mmmarcin • 2020-05-13, 21:34

Cytat:

Kierowałem czarnym fordem focusem. Jadąc drogą ekspresową wyprzedzałem dwa samochody. Pan za mną zniecierpliwiony tym zaczął migać mi długimi. Po zjechaniu na prawy pas, biała skoda wyprzedziła mnie i ostro zahamowała co doprowadziło do tego co widać na filmie.


Lublin, krawaciarze, ekspresówka - to nie może skończyć się dobrze

Wyjcio

2020-05-14, 01:01
Typ ze skody do odj***nia w trybie natychmiastowym

Obejszłem_system

2020-05-14, 01:55
Dożywotnio zabrane prawo jazdy na początek. Następnie kara wymierzona przez grupę afroamerykanów. Tzw "Mambo"

JaTylkonaChwile napisał/a:

uwielbiam czytac te komentarze ekspertow, ktorzy do tej pory jezdzili tylko w need for speed oraz na recznym (pod kolderka) trzeba bylo zrobic to,lub tamto...



Powyżej Ciebie nikt oprócz dignagato się nie wypowiedział co by zrobił (a pan d jest głupi i chory) wię o czym mówisz?

somet napisał/a:

Pomijam skodę, ch*j mu w dupę. Wbicie hamulca w podłogę i szarpnięcie kierownicą na zablokowanych kołach przez kierowcę Fokusa to jest majstersztyk. Przez takich niedouczonych debili niedługo będziemy jeździć 30km/h w terenie zabudowanym a na autostradzie max. 80km/h.



Bardzo ciekawe ,że pomijasz kogoś kto jest chory na łeb a jedziesz kogoś kto zachował się ch*jowo w stresującej sytuacji. Może inaczej. To tak jakbyś j***ł kogoś ,że dostał wpie**ol bo nie umiał się bić. Jesteś głupi ?

dignogato napisał/a:

Nie, kupę. To nie było pytanie.
Nie wiesz co by się stało, pewnie tylko lekko uderzony przód, albo nic, bo kierowca Skody pewnie tylko lekko dotknął lewą nogą pedał hamulca, żeby nastraszyć leszcza - stary numer, a tak sam się niedojda rozpie**olił w drobny mak, a Skoda spokojnie odjechała.



Nastraszyć leszcza? tatko Cie bije do dzisiaj czy już przestał?

Artixxxx

2020-05-14, 06:31
ten ze skody to może i nacisnął na hamulec ale nie wyglądało że zahamował ostro . to gość z focusa powinien przypie**olić w podłogę pedał a nie uniki walić z taką prędkością . jeździłem polonezem co brały heble na jedną stronę i też podobnie sp***ałał ale to inna bajka . i inne prędkości :P

somet

2020-05-14, 06:31
Obejszłem_system napisał/a:

Może inaczej. To tak jakbyś j***ł kogoś ,że dostał wpie**ol bo nie umiał się bić. Jesteś głupi ?



Komentator z Bożej łaski, jak się k***a nie umiem bić to się nie pcham na ring tylko z trybun bezpiecznie oglądam.

ps...........88

2020-05-14, 07:15
mmmarcin napisał/a:

Lublin, krawaciarze, ekspresówka - to nie może skończyć się dobrze



Już sam Lublin wystarczy do dramatu , rejestracje lubelskie zobowiązują . LLU - ludzie lekko upośledzeniu, LU - ( czyli stricte Lublin) ludzie upośledzeni, LUB - (bliskie okolice Lublina) ludzie upośledzeni bardzo. Żona (właściwie ówczesna dziewczyna) mieszkała w tym mieście, dla związku przeprowadziłem się do tego "miasta". To była regresja cywilizacyjna... Zostało 1,5 roku kredytu na mieszkanie i sp***alamy z tego miasta-nieporozumienia.

Mazi118d

2020-05-14, 07:30
„Wyprzedzałem dwa auta” pewnie debil z focusa jechał jak na filmikach o wyprzedzaniu dwóch tirów o 2km/h więcej i nieźle wk***ił debila ze skody skoro mu dał po heblach a powinien spokojnie wyprzedzić z prawej. U nas nie ma kultury używania lewego pasa do wyprzedzania a tego się nie nauczy żadne hamowanie przed maską, po ilości komentarzy (popierających forda) uważam że jeszcze wiele lat minie zanim ktoś zrozumie że w Polsce obowiązuje ruch prawostronny. Do tego czasu trzeba niestety wyprzedzać z prawej(lub powierzchnią wył z ruchu{1pktkarny}) i nie denerwować się tylko jechać swoje.

darayavahus

2020-05-14, 08:23
Mnie to zastanawia skąd ta "pewność", że to skody wina? Nie widać na tym słabym nagraniu, by hamował mu przed maską?

Tal-Rash

2020-05-14, 08:35
Ale tu nie widac zeby skoda hamowala.

Jokerd

2020-05-14, 09:40
No i ch*j że nie widać, może nie hamował, może wpie**olił mu się na pół metra przed maske a kierowca forda się zesrał, jeden ch*j.

Ale mam taki przekaz do wszystkich głupich ch*jów tutaj, którzy uważają że prezes ze skody zrobił zajebiście. Szczerze - nikt, ale to k***a nikt nie ma prawa ryzykować czyjegoś życia taką ch*jowizną jak wpie**alanie się przed maskę czy wpie**alanie się i hamowanie. I grzeje mnie czy kierowca forda jechał 50 lewym pasem czy wyprzedzał kolumnę tirów 10 kilometrów. Takiś kozak? Jedź za nim i wpie**ol mu, napluj, skop samochód na najbliższym zjeździe po zatrzymaniu. Nikt k***a z was głąby nie ma gwarancji, że facet nie jedzie z dzieckiem bądź z żoną w ciąży, czy w ogóle z rodziną. Chciałbyś głupi ch*ju jeden z drugim który poklaskujecie kierowcy skody, żeby przez Twój manewr "nastraszenia leszcza" miał skutek w trupach, poszkodowanych dzieciach czy przyczynić się do poronienia kobiety na prawej?
Uprzedzam pie**olenie - jak ktoś ma naj***ne na tyle w głowie żeby taki manewr odpie**olić w nerwach "bo jakaś p*zda jedzie lewym 80 na godzinę" - ma po całej szerokości wyj***ne i nie przyjrzy się kto jest w aucie.
Każdy kto popiera taki manerw/sam by go wykonał/bądź mu to przeszło przez myśl - jest głupim nieodpowiedzialnym ch*jem, któremu należy się zakaz prowadzenia nawet k***a rowera,o samochodach nie wspominając.

alucard321

2020-05-14, 09:45
Mi jak ktoś mruga, to puszczam gaz i zwalniam do prędkości maksymalnej dozwolonej. Najprostsze i najpiekniejsze jak widać w lusterku Janusza albo Sebixa który się piekli za kierownicą.

35i

2020-05-14, 09:56
Nie wiadomo, czy gościu z Focusa nie wjechał na lewy pas wymuszając pierwszeństwo na Skodzie. Nie widzę świateł "stopu" w Skodzie. Jedyne co widzę to to, że samochód nie powinien tak się zachowywać przy hamowaniu. W moim mniemaniu mamy do czynienia z Januszem w Focusie. A białe lub granatowe Skody, to samo zło.

random135

2020-05-14, 10:00
1. Ford nie wyprzedzał z różnicą prędkości 1-2 kmh tylko 15-20kmh. Widać to jak minął nagrywającego.

2. Jak ktoś nie widzi, że skodziarz hamował to powinien czym prędzej do okulisty. Skodziarz bez problemu wyprzedził forda, wjechał przed forda (może zostawił 10m) i przyhamował. Nie musiał ostro hamować. Wystarczyło zwolnić o 20 kmh przy stałej prędkości forda i wypadek gotowy. Skodziarz spowodował ten wypadek i uciekł z miejsca wypadku.

Mazi118d

2020-05-14, 10:02
Jokerd napisał/a:

No i ch*j że nie widać, może nie hamował, może wpie**olił mu się na pół metra przed maske a kierowca forda się zesrał, jeden ch*j.
Ale mam taki przekaz do wszystkich głupich ch*jów tutaj, którzy uważają że prezes ze skody zrobił zajebiście. Szczerze - nikt, ale to k***a nikt nie ma prawa ryzykować czyjegoś życia taką ch*jowizną jak wpie**alanie się przed maskę czy wpie**alanie się i hamowanie. I grzeje mnie czy kierowca forda jechał 50 lewym pasem czy wyprzedzał kolumnę tirów 10 kilometrów. Takiś kozak? Jedź za nim i wpie**ol mu, napluj, skop samochód na najbliższym zjeździe po zatrzymaniu. Nikt k***a z was głąby nie ma gwarancji, że facet nie jedzie z dzieckiem bądź z żoną w ciąży, czy w ogóle z rodziną. Chciałbyś głupi ch*ju jeden z drugim który poklaskujecie kierowcy skody, żeby przez Twój manewr "nastraszenia leszcza" miał skutek w trupach, poszkodowanych dzieciach czy przyczynić się do poronienia kobiety na prawej?
Uprzedzam pie**olenie - jak ktoś ma naj***ne na tyle w głowie żeby taki manewr odpie**olić w nerwach "bo jakaś p*zda jedzie lewym 80 na godzinę" - ma po całej szerokości wyj***ne i nie przyjrzy się kto jest w aucie.
Każdy kto popiera taki manerw/sam by go wykonał/bądź mu to przeszło przez myśl - jest głupim nieodpowiedzialnym ch*jem, któremu należy się zakaz prowadzenia nawet k***a rowera,o samochodach nie wspominając.


Nie zesraj się
Pamiętaj że takie p*zdy blokujące lewy pas to plaga polskich dróg i to przez nich większość ludzi się wk***ia, dodatkowo takie p*zdy jak ten w fordzie blokują często pas jak jedzie karetka na sygnale a w karetce możesz jechać ty albo kobieta w ciąży. Kolejna sprawa jest taka że większość jeździ lewym”lepszym” pasem tylko żeby nie jechać prawym”gorszym” pasem

sirapacz

2020-05-14, 10:03
może oglądamy inne filmy - skoda zahamowała. Dla ślepych kompletnie: trzecie swiatło stop na górze szyby skody.
Po drugie obstawiam, że próbował ominąć ominąć skodę bo na hamowanie było za późno (nie widzę świateł foki)... a przy prędkościach tego typu machanie kierownicą źle się kończy... Raczej to nie były nierówne hamulce...ale hamowanie podczas robienia łosia to gwarancja wyprzedzenia przez swoją dupę.
Jestem ekspertem;) 20 lat za kółkiem;)

mr-dupa

2020-05-14, 10:09
dignogato napisał/a:

Nie, kupę. To nie było pytanie.
Nie wiesz co by się stało, pewnie tylko lekko uderzony przód, albo nic, bo kierowca Skody pewnie tylko lekko dotknął lewą nogą pedał hamulca, żeby nastraszyć leszcza - stary numer, a tak sam się niedojda rozpie**olił w drobny mak, a Skoda spokojnie odjechała.



Wstałeś i wziąłeś już lekarstwa?
Przejechałem w życiu trochę kilometrów i nie wiem jak bym się zachował w takiej sytuacji.... zadziałał impuls....i koleś próbował ominąć pojazd.
Przecież autostrada to nie jest miejsce na szkołe jazdy.... i gośc ze SKODY powinien oddać prawko....