18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Debil na motocyklu? Proszę bardzo.

jeloo • 2012-12-17, 18:21
Oto przykład dlaczego uważa się motocyklistów za idiotów.


Zieniu7

2012-12-18, 08:42
ciasno, przynajmniej trabi:p

Skowu

2012-12-18, 08:43
wy ludzie co was nie stać na takiego cudo, albo jeździcie w zagorzałych osobóweczkach nie zrozumiecie tego piękna ...

Proximate

2012-12-18, 08:55
Ale żal Wam dupę ściska lamusy, jeździcie tymi starymi oplami czy golfami II i stoicie w tych pie**olonych korkach, a my nie tylko płacimy grosze za wachę, bierzemy Was jak chcemy, w korkach nie stoimy to jeszcze robimy to co kochamy.

Także skończcie ten hejt, mając motocykl nie da się nie zapie**alać i złudne nadzieje ma ten co tak myśli, wiem co mówię.

sati696

2012-12-18, 08:56
Nie ma happy endu,nie ma piwa.

DonSalieri

2012-12-18, 09:02
nienawidzę tych dwukółkowców , myślą ze pozjadali wszystkie rozumy świata na tych pierdzących jazgoczących gównach ! . potem wpie**olą się w osobówkę bo kierowca osobówki nawet nie zorientuje sie ze mija go pojebus zapie**alający grubo ponad 150km/h w mieście! a potem oczywiście wina biednego kierowcy ...

Panich

2012-12-18, 09:40
zobaczyłem pierwszą minute, później już tylko byłem ciekaw czy wyj***ł, szukając jego gleby w późniejszych partach i wiecie co? czuje niedosyt -.-

ll...........rt

2012-12-18, 09:45
Cytat:

dlaczego debil i idiota?


Bo jedzie bez marginesu na ewentualny błąd - swój, albo kogoś innego. A w takim przypadku skutkiem błędu będzie nie tylko barszcz z motocyklisty, ale też zatrudnienie służb do usuwania skutków, przyblokowana droga, możliwa trauma dla innych. Takie tam.

Coś jak z samobójstwem - jak musisz, to się powieś, a nie rzucaj się pod pociąg.

jeloo

2012-12-18, 10:26
Tam ktoś napisał, że spinam dupę bo nie potrafię tak jak on. Błąd, potrafię, tylko że ja mam dla kogo żyć ;) I przy takim zapie**alaniu jakby ktoś chciał zmienić pas, albo nawet jakby ktoś wymusił na ciężarówce żeby się przytuliła do drugiej, to co z takiego motocyklisty zostaje nie muszę chyba mówić, wystarczająco dużo fotek było na hardzie.

To wcale nie jest pokaz umiejętności, tylko debilizmu. Umiejętności to można pokazać na torze, albo w czasie awaryjnego hamowania. Popie**alać do przodu na centymetry to każdy debil potrafi. Problem zaczyna się wtedy, jak coś przestaje iść po naszej myśli. I większość tych którzy tak to się popisują jak to oni k***a nie jeżdżą, w takiej sytuacji leżało by już w czarnym plastikowym worku z gównem w gaciach...

I jeszcze jedno, to, że ktoś potrafi zapie**alać to wcale nie jest pokaz jego umiejętności. Umiejętności, zwłaszcza umiejętność wyobraźni, to mają Ci którzy w korku spokojnie się przemieszczają.

Ja nie mówię, jak jest pusto, żadnych skrzyżowań, albo terenu zabudowanego to do świętych nie należę, też potrafię pociąć. Ale umiem przewidywać, a to jest najważniejsza umiejętność, której temu panu na filmie, i większość z Was którzy się tu wypowiadacie brakuje...

EdmundKemper

2012-12-18, 10:30
Takiego to nawet w lusterku nie zobaczysz, bo się za szybko pojawi.

szeryff85

2012-12-18, 10:32
Ciekawe czy jeszcze żyje ...

Gamge

2012-12-18, 10:43
Nie wiedziałem ze kebaby potrafią motocyklem jeździć.
Poproszę "baraninkę" dobrze wysmażoną

KN1

2012-12-18, 10:46
poszedłem sobie zrobić kawę ... a skr*ysyn dalej śmiga :szczerbaty:

luka100

2012-12-18, 10:49
kylu napisał/a:

dobrze ogarnia moto :-) pewnie za nim ciężarówka wiozła mu jaja bo k***a trzeba mieć ogromne żeby tak popie**alać miedzy puszkami :-)



Myślałem, że wystarczy być debilem :P

suhar92

2012-12-18, 10:56
Specjalnie obejrzałem do końca bo miałem nadzieję, że się z czymś pie**olnie :trollencjusz: Jestem zawiedziony

P5ychol

2012-12-18, 11:09
jeloo napisał/a:

Oto przykład dlaczego uważa się motocyklistów za idiotów.



W 80% to są idioci. Taki jak ten przedstawiony na ww. filmie powinien stracić prawo jazdy (o ile je posiada w co wątpię że je ma) i dostać dożywotni zakaz prowadzenia jakiegokolwiek pojazdu.