18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Debil na motocyklu? Proszę bardzo.

jeloo • 2012-12-17, 18:21
Oto przykład dlaczego uważa się motocyklistów za idiotów.


jeloo

2012-12-17, 20:49
@up antenę, być może od CB, bo komunikował się pewnie z innym motocyklistą. Tego darcia ryja nie da się inaczej wyjaśnić :]

adresikpuma

2012-12-17, 21:11
to wyprzedza srodkiem stojące w korku samochody to takie niebezpieczne? Przecież nie zmienią nagle pasa ruchu,jadące obok siebie tiry też nie sa takie niebezpieczne,miejsca sporo a pasa ni ch*ja nie zmienia bo musza miec w c*uj miejsca.Nawet specjalnie nie zapie**ala.
Ale motocyklista więc rozjężdzać,zajężdząć i dawca ...
tępe c*uje z puszek

a najniebezpieczniejszy moment to chyba ten z 9:50 jak policji prawie przytarł lusterko :roll:

noe82

2012-12-17, 21:17
uwaga frajerzy na jednośladach, chcecie tak jeździć załóżcie sobie stalową linkę na szyje, przecież tak uwielbiacie adrenalinę.

dobry pożytek przynajmniej z was będzie, organy wewnętrzne i k***a brak was w następnym dniu po dzwonie.


kuczaj

2012-12-17, 21:30
kylu napisał/a:

dobrze ogarnia moto :-) pewnie za nim ciężarówka wiozła mu jaja bo k***a trzeba mieć ogromne żeby tak popie**alać miedzy puszkami :-)



Za dużo ludzi myli 'wielkie jaja' z brakiem mózgu,wyobrazni i jakiegokolwiek pomyślunku...

Inna sprawa - wpisujcie w tytule że sie nie rozbija, zmarnowałem 10 min...

blackbird969

2012-12-18, 02:12
jeżdżę motocyklem i jeszcze nigdy nie widziałem kogoś z linką na szyi, to jest stary mit rozpropagowany przez TV nic więcej

johjohnson

2012-12-18, 06:27
dlaczego debil i idiota? Boli cię dupa, że sprawniej porusza się po mieście niż ty czy, że sprawniej jeździ na motorze? Gość zajebiście ogarnia motocykl i nie powoduje wypadków a to jest najważniejsze.

wiesuaf

2012-12-18, 06:46
Linka na szyi? To jest już passe.


Teraz wozimy w kieszenie odbezpieczony granat - jak się wypie**olę to chociaż zabiorę kogoś ze sobą.

brug_dit_sind

2012-12-18, 07:19
We Francji miejsce miedzy pasami ruchu przeznaczone jest wlasnie dla motocykli i skuterow. W godzinach szczytu, przy ogromnych korkach np. w Paryzu policjanci na motocyklach jezdza wlasnie w tym miejscu i daja znaki kierowcom aut aby robili wolna przestrzen dla motocyklistow.

torro

2012-12-18, 07:28
Słabo, zatrzymywał się na czerwonym świetle...

pati609

2012-12-18, 07:38
po jego gadaniu stwierdzam że ciapatek i się nie liczy ;)

Irenvelle

2012-12-18, 07:38
To polak panowie, z filmu "jestem hardkorem".Na filmie hardkowo wyprzedza ryzykujac zycie jednoczesnie recytujac w myslach tlumaczony na hebrajski regulamin stadistica

Krak

2012-12-18, 07:46
Taki k***a cwaniak a stał na czerwonym...

KH...........ER

2012-12-18, 07:52
Jestem motocyklistą i nie rozumiem kur** jak można tak zapier**** i to jeszcze w taki sposób? O_o
Sama jazda na motorku jest na tyle przyjemna, że przyjemność można czerpać z przepisowej jazdy.
Co innego gdy droga jest sucha, pusta i jest to teren niezabudowany } :) >

Niech wybudują w Polsce kilka zabezpieczonych torów wyścigowych i jak wtedy ktoś będzie podobnie śmierć za kosę ciągnął na drogach publicnych to zero litości i mandaty niech nawet będa po kilka tysięcy :)



Włodzimierz

2012-12-18, 08:05
"Patrz w lusterka! Motocykle są wszędzie."

Taki ch*j, spoglądasz w lusterko, czysto, wykonujesz manewr i zgarniasz takiego pajaca bo popie**alał ch*j wie ile ponad ograniczenie.

bigosamigos77

2012-12-18, 08:38
I tak zawsze winny jest kierowca który nie patrzy w lusterka, ch*j że te cepy popie**alają 200 km/h po mieście slalomem. Dobrze że chociaż zimą się chowają.