18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dawid Ozdoba vs Hardkorowy Koksu - przygotowania

sauerps • 2013-04-25, 17:47
Jak przygotowuje się Ozdoba i Burneika na MMA Attack3? :D Właśnie tak. Na kogo stawiacie sadole?
Walka w sobotę 27 kwietnia

sauerps

2013-04-25, 17:53
Ja tam chętnie zobaczę jak ozdoba dostaje srogi wpie**ol :D

Ozdoba- Ja już dzisiaj jestem na Ciebie gotowy
Koksu- Ha haaaa

Patol

2013-04-25, 18:43
k***a co za przygotowania :D
Ozdoba cos tam trenuje w skateparku a koksu wpie**ala kotlety. Poziom UFC normalnie.

garota

2013-04-25, 18:47
Wk***ia mnie ten tępak Burneika. Był śmieszny przez chwilę ale teraz to jest męczący. Zresztą niech wypie**ala do siebie albo do stanów na ch*j się lansuje w Polsce.

lasyk

2013-04-25, 18:52
Fakt jest tępy i dużo do powiedzenia nie ma ale i tak ch*j ci w dupe. Trza stejki wpie**alać a nie głupoty trzeszczeć.

pakicito

2013-04-25, 21:59
kto to k***a ten ozdoba, bo na google nic nie znajduje

ravbr

2013-04-25, 22:04
@garota
lansuje sie w Polsce bo bo ani u siebie ani w USA go juz nie chca.

mover2

2013-04-25, 23:54
Tajna broń ozdoby:
Wydymać roberta aż się podda

Cy...........el

2013-04-26, 00:36
garota napisał/a:

Wk***ia mnie ten tępak Burneika. Był śmieszny przez chwilę ale teraz to jest męczący. Zresztą niech wypie**ala do siebie albo do stanów na ch*j się lansuje w Polsce.



Burneika Wychował się w Litewskiej Socjalistycznej Republice Radzieckiej, w dzieciństwie pomagał ojcu w warsztacie samochodowym. W wieku 21 lat wyemigrował do USA. Ma żonę – Katarzynę, która jest Polką urodzoną w USA. Poza ojczystym językiem litewskim Burneika posługuje się również angielskim i rosyjskim[3], a także językiem polskim, którego nauczył się dzięki polskim kolegom z warsztatu, w którym pracował[4]. Jest właścicielem firmy Burneika Sports, która oferuje suplementy diety.


obawiam się że w porównaniu z nim, to ty wychodzisz na tępaka!! tak zaj***łem to z wiki

Zaebauem

2013-04-26, 01:52
Jak Burneika dostanie w p*zde od striptizera, to będzie beka :D

raduga

2013-04-26, 06:00
Smaka mi narobił tym stejkiem.

garota

2013-04-26, 08:22
KMistrzMinetyWielkaWara,

A co o mnie wiesz Ty tępa parówo? Jakoś nie mam problemu z angielskim niemieckim i ruskim. Jakoś nie mam problemu z kasą itd. Siedzę sobie właśnie w robocie i dostanę pod koniec miesiąca 4000 zł za to tylko że popracuję 2 ha resztę posiedzę w necie albo pochodzę sobie po mieście. Rozumiem że jesteś biednym zakompleksionym daunikiem i musisz szukać sobie idoli w postaci tępaków napchanych koksem. I nie pie**ol mi tym bardziej o treningach i siłowni bo nie do odpowiedniej osoby napinasz. Siłownia jest fajna, ale w porównaniu do sportów walki to możesz ją sobie dupę wsadzić. Naj***ł bym temu spaślakowi, czy uwierzycie w to czy nie :*

A to jest właśnie problem ludzi obecnie. Większości imponuje tym że zarobił kasę. Suppper. W takim razie gratulacje, jesteś pustakami jak większość...

paula666

2013-04-26, 08:48
@up, wybacz ale jestes tak zj***ny ze zasluzyles na komentarz ode mnie :plzdie: