18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dawid Ozdoba vs Hardkorowy Koksu - przygotowania

sauerps • 2013-04-25, 17:47
Jak przygotowuje się Ozdoba i Burneika na MMA Attack3? :D Właśnie tak. Na kogo stawiacie sadole?
Walka w sobotę 27 kwietnia

kam332

2013-04-26, 15:01
koksu wygra, ozdoba to tylko koles co majtki publicznie zdejmuje

zielak300

2013-04-26, 15:14
garota napisał/a:

KMistrzMinetyWielkaWara,

A co o mnie wiesz Ty tępa parówo? Jakoś nie mam problemu z angielskim niemieckim i ruskim. Jakoś nie mam problemu z kasą itd. Siedzę sobie właśnie w robocie i dostanę pod koniec miesiąca 4000 zł za to tylko że popracuję 2 ha resztę posiedzę w necie albo pochodzę sobie po mieście. Rozumiem że jesteś biednym zakompleksionym daunikiem i musisz szukać sobie idoli w postaci tępaków napchanych koksem. I nie pie**ol mi tym bardziej o treningach i siłowni bo nie do odpowiedniej osoby napinasz. Siłownia jest fajna, ale w porównaniu do sportów walki to możesz ją sobie dupę wsadzić. Naj***ł bym temu spaślakowi, czy uwierzycie w to czy nie :*

A to jest właśnie problem ludzi obecnie. Większości imponuje tym że zarobił kasę. Suppper. W takim razie gratulacje, jesteś pustakami jak większość...



:facepalm:

uzi_mas

2013-04-26, 15:38
gorata

Wnioskuje że masz kompleks małego przyrodzenia :)
Dawno się tak nie uśmiałem czytająć czyjeś komentarze. Aż ci jebne piwko :D

donplicco

2013-04-26, 16:19
garota napisał/a:

KMistrzMinetyWielkaWara,

A co o mnie wiesz Ty tępa parówo? Jakoś nie mam problemu z angielskim niemieckim i ruskim. Jakoś nie mam problemu z kasą itd. Siedzę sobie właśnie w robocie i dostanę pod koniec miesiąca 4000 zł za to tylko że popracuję 2 ha resztę posiedzę w necie albo pochodzę sobie po mieście. Rozumiem że jesteś biednym zakompleksionym daunikiem i musisz szukać sobie idoli w postaci tępaków napchanych koksem. I nie pie**ol mi tym bardziej o treningach i siłowni bo nie do odpowiedniej osoby napinasz. Siłownia jest fajna, ale w porównaniu do sportów walki to możesz ją sobie dupę wsadzić. Naj***ł bym temu spaślakowi, czy uwierzycie w to czy nie :*

A to jest właśnie problem ludzi obecnie. Większości imponuje tym że zarobił kasę. Suppper. W takim razie gratulacje, jesteś pustakami jak większość...




Jak dla mnie, to Burneika jest chociaż zabawny. Ty jesteś poj***ny, bo się spinasz, jakbyś brał za dużo z dupy do ust.

juzekmotyka

2013-04-26, 16:58
Film z dzisiejszego ważenia. Przydupas Koksa wyszedł na idiotę. Śmiało od 1:55




SeleremJesteem

2013-04-26, 17:30
garota napisał/a:

... dostanę pod koniec miesiąca 4000 zł za to tylko że popracuję 2 ha...



2 hektary ?

tigerqaz

2013-04-26, 17:31
garota napisał/a:

KMistrzMinetyWielkaWara,

Siedzę sobie właśnie w robocie i dostanę pod koniec miesiąca 4000 zł za to tylko że popracuję 2 ha resztę posiedzę w necie albo pochodzę sobie po mieście...

... Siłownia jest fajna, ale w porównaniu do sportów walki to możesz ją sobie dupę wsadzić. Naj***ł bym temu spaślakowi, czy uwierzycie w to czy nie :*



4000zł, 2h pracy i resztę opie**alania się...
I jeszcze wpie**oliłby Burneice...
Patrzcie jaki wzór do naśladowania... pytanie dla kogo???

Ja zarabiam 2400zł, zapie**alam po 8 godzin jak na człowieka przystało i wiem że chociaż mam zapłacone za to co zrobię i mam satysfakcję że nie nudzę się po 6 godzin dziennie...
Fajną musisz mieć kolego pracę ale nie musisz się tym chwalić i wyzywać nikogo od "biednych dauników" tylko dlatego, że napisali co myślą nikogo nie obrażając.


Miałem ci pocisnąć ale mnie coś powstrzymuje...Pewnie biedacka kultura.

Mizantrop

2013-04-26, 18:36
garota napisał/a:

lol, ludzie nie wierzą że ktoś może 4000 zł zarabiać :) Hahahha jakie to...smutne :) Szkoda że macie lipę w życiu, buziaczki :*

Paula, normalnie to pewnie chciała byś mi loda zrobić, ale rozumiem że w tym momencie tak o mnie myślisz. Ja o was myślę podobnie i fakt że "większość zawsze się myli" powoduje że śpię spokojnie. Bhahahaha, tępaczki tak bardzo mnie śmieszą.



To nie o zarobki chodziło panie "zarabiam 4k miesięcznie". Kasa =/= inteligencja :emo:

garota

2013-04-26, 18:50
Hahha ale oburzenie wywołałem, idźcie się wyluzować bo ja sobie z was tylko kpię. Pospolite ruszenie za dwa grosze. Idę pożyć piątek wieczór się zbliża. A wy dalej się spinajcie mordeczki Wy moje kochane :) Internet to kupa gówna, wywołuje w ludziach co najgorsze. Dlatego spierrrrdalam stąd dla naszego wspólnego spokoju.

Numernabis

2013-04-26, 19:28
@up
4 kafle to dużo, tym się lansujesz?
Oj Boże.

de...........nt

2013-04-26, 19:38
garota napisał/a:

KMistrzMinetyWielkaWara,

A co o mnie wiesz Ty tępa parówo? Jakoś nie mam problemu z angielskim niemieckim i ruskim. Jakoś nie mam problemu z kasą itd. Siedzę sobie właśnie w robocie i dostanę pod koniec miesiąca 4000 zł za to tylko że popracuję 2 ha resztę posiedzę w necie albo pochodzę sobie po mieście. Rozumiem że jesteś biednym zakompleksionym daunikiem i musisz szukać sobie idoli w postaci tępaków napchanych koksem. I nie pie**ol mi tym bardziej o treningach i siłowni bo nie do odpowiedniej osoby napinasz. Siłownia jest fajna, ale w porównaniu do sportów walki to możesz ją sobie dupę wsadzić. Naj***ł bym temu spaślakowi, czy uwierzycie w to czy nie :*

A to jest właśnie problem ludzi obecnie. Większości imponuje tym że zarobił kasę. Suppper. W takim razie gratulacje, jesteś pustakami jak większość...




tigerqaz

2013-04-26, 21:54
garota napisał/a:

jesteś biednym zakompleksionym daunikiem,
W takim razie gratulacje, jesteś pustakami jak większość...
Paula, normalnie to pewnie chciała byś mi loda zrobić,
Bhahahaha, tępaczki tak bardzo mnie śmieszą,



Nikt się tu k***a nie spina prócz Ciebie.
Pieniążki Ci uderzyły do tej małej główki i obrażasz na lewo i prawo chamie bez honoru.
Jak chcesz trolować spokojnych ludzi i im cisnąć to powiedz im to w twarz a nie zza monitora, pie**olisz że internet to kupa gówna...może po prostu nie korzystaj z niego bo jak widać poj***ł Ci psychę...

garota napisał/a:

Idę pożyć piątek wieczór się zbliża,



To idź, miłego wieczoru z kolegami: :blowjob:
i koleżankami: :wali:

Jak widzisz nie tylko Ty potrafisz obrażać innych. :mrgreen:

Szary_3goista

2013-04-26, 22:15
@garota

Śmieszny jesteś człowieku hahahaha chyba nie zauważyłeś że wszyscy tutaj kpią z ciebie i z ciebie mają ostrą patele :D p*zda jesteś nie facet... i do tego pedał, skoro nas tak kochasz. Jak już się pochwaliłeś ile dostajesz za branie do papy i wypinanie dupy, to możesz jeszcze oj***ć gałe swojemu szefowi z prośbą o podwyżkę. r*chać nie możesz, bo fiuta masz tak małego że moczysz sobie jaja jak sikasz. Dobranoc ^^

gu...........91

2013-04-26, 23:27
@garota

Jestem tu zarejestrowany od 9 miesiecy, a drugie tyle przebywam na sadisticu i nie widziałem większego zjeba od Ciebie :D

switelolo124

2013-04-26, 23:36
może i robercik nie umie napie**alać ale jestem za nim :D