18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dasz mi Twoje jedzenie?

Jachu94 • 2014-10-26, 15:01
Eksperyment pokazujący, że Ci co mają najmniej dają najwięcej.

Hi...........ch

2014-10-26, 15:06
Social experiment to nie eksperyment socjalny. Popraw to poki mozesz bo Cie zjedza.

GO...........ED

2014-10-26, 15:08
no kur*a ale ten co się podzielił to miał cały karton piczczy a tamci po zapiekance cz chu8j wie czym

Michael_Myers

2014-10-26, 15:12
co racja to racja, i tak by nie wszamał tej całej pizzy, wcześniejsi panowie mieli po małej zapiekance.

Koroson

2014-10-26, 15:15
Tak wygląda życie Ci którzy maja mało i mają problemy zawsze pomogą podzielą się a Ci "bogaci" nigdy tego nie zrobią(są oczywiście wyjątki) sam znałem kolesia który kasy miał jak lodu a nigdy nie pożyczył ani złotówki :)

kwasix

2014-10-26, 15:21
To jest tak prawdziwe jak orgazm mojej zony..

Falsum

2014-10-26, 15:35
Koroson napisał/a:

Tak wygląda życie Ci którzy maja mało i mają problemy zawsze pomogą podzielą się a Ci "bogaci" nigdy tego nie zrobią(są oczywiście wyjątki) sam znałem kolesia który kasy miał jak lodu a nigdy nie pożyczył ani złotówki :)



Właśnie taki błędny wniosek, niektórzy mogą wyciągnąć po obejrzeniu tej mistyfikacji...

Weźmy też pod uwagę to, że koleś wygląda jak niegodny zaufania ćpun, który odebrałby człowiekowi życie za kilka dolców, byleby strzelić sobie w żyłę... [zwróćcie uwagę na to spojrzenie... takie nieszczere...]
Z takim nawet ja bym się nie podzielił...
I wcale ze względu na to co napisałem powyżej...
Po prostu krew się we mnie gotuje, gdy ktoś obcy przeszkadza mi w jedzeniu...
[tym bardziej jeśli jest "tak bardzo smaczne"... :mrgreen: ]

zuku73

2014-10-26, 15:37
A jakiej reakcji się spodziewali? Podbija w czystych ciuchach, prosto od fryzjera i ten kto ma małą zapiekankę i nie da mu gryza jest zły. Niech sp***alają.

cholonek

2014-10-26, 15:51
Powiedzmy sobie szczerze: tym tak zwanym "bogatym" państwo podpie**ala tyle kasy w podatkach i przekazuje je tak zwanym "biednym" (spora część przykleja się oczywiście do łap urzędasów), że nie ma się co dziwić, dlaczego nie mają ochoty się dzielić.

Jachu94

2014-10-26, 15:52
zuku73 napisał/a:

A jakiej reakcji się spodziewali? Podbija w czystych ciuchach, prosto od fryzjera i ten kto ma małą zapiekankę i nie da mu gryza jest zły. Niech sp***alają.



Powiem Ci, że masz rację, ale czasem zdarzają się sytuacje, że i 'dziany' człowiek jest spragniony czy głodny, a nie ma przy sobie portfela czy coś.
Mógł zostać okradzionym albo zgubić rzeczy, cokolwiek.

wernetto

2014-10-26, 16:17
ostatnio po nich nieźle jechali na liveleak, jak wyszło na jaw, że bezdomny to ich podstawiony kumpel.

Re...........ms

2014-10-26, 16:31
bo jak masz dużo to żal oddać :P

Syn_Milionera

2014-10-26, 17:09
Z tym że biedni i ci co mają najmniej najchętniej się dzielą to jedna z największych hipokryzji. Można to zaobserwować w życiu bardzo wyraźnie. Kiedyś przekonałem się o tym na własnym przykładzie. Skończyło mi się paliwo w motorze i musiałem go pchać drogą. Minęło mnie kilkadziesiąt samochodów. W 98% były to kilkunastoletnie samochody. Zatrzymał się tylko jeden kierowca jadący nowym BMW i zaproponował przelanie kilku litrów paliwa z własnego baku i nic nie oczekiwał w zamian (uprzedzając głupie komentarze). Reszta tylko przejeżdżała obok z małym uśmieszkiem radości tego że drugiemu jest gorzej.

yoyoyo

2014-10-26, 17:58
To nie sztuka dzielić się, gdy posiada się dużo. Dzielić się samemu posiadając niewiele - to jest poświęcenie.

jinn

2014-10-26, 17:58
Dał mu ten kawałek pizzy, bo sam ją od kogoś dostał. Jakby musiał zarobić, żeby ją sobie kupić to pewnie już tak chętnie by sie nie podzielił.