18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dasz mi Twoje jedzenie?

Jachu94 • 2014-10-26, 15:01
Eksperyment pokazujący, że Ci co mają najmniej dają najwięcej.

abcmamchuja

2014-10-26, 21:20
Tylko jedno... ten co daje jedzenie ma logo na koszulce. Ten co podbija także. Więc chyba nikt nie jest tak głupi żeby myśleć ze to nie fake?

Kiciok

2014-10-26, 21:40
Dlaczego taki kurewsko sk***iały komentarz pana Nutzz, ma tyle piw? Jakim trzeba być śmieciem, żeby w jednym poście napisać, że się tym nie chwali i chwalić się, że się coś komuś dało. Giń k***a.

A, zapomniałbym. ch*j w dupę tym, co wierzą w tego typu komentarze. Pod każdym takim tematem są komentarze "a ja to miałem taką sytuację i dałem, bo ja bogaty jestem i to nic dla mnie a dla kogoś wiele" i debile stawiają piwa.

Pozdrawiam.

Chauwa

2014-10-26, 22:01
Słabo mi się robi jak czytam wypowiedzi pokroju @Nutzz. Nie wiem skąd się biorą tacy ludzie. Pomogłeś w formie 25zł i się jawnie do tego przyznajesz czym potwierdzasz tylko fakt, że Ci co maja dużo -dają mało. Rozdaj połowę swojej pensji a później napisz, że nie możesz się z tym zgodzić. Porażka.... Jednak rasa ludzka to w 98% debile które w ogóle nie myślą.

Parzo

2014-10-26, 22:20
Ej ja też chce zarabiac chociaż te j***ne 3tyś na ręke... a nie k***a... o sic nawet nie napisze bo wstyd... potem musze żebrać o pieniadze, nie po to rodzice wpompowali we mnie tyle hajsu na studia na kursy bym teraz gnił jak p*zdeczka za ch*jową pensyjke tutaj, rozumiem "brak doswiadczenia podstawą do niższego wynagrodzenia" ale bez przesady... umiem wiecej niz nie jeden pawian po zawodowym, a on zarabia 2 razy tyle co ja, bo ma "staż" bo orał... echhh... tez kiedyś prosiłem o j***ne 10 groszy bo mi brakowało do j***nego napoju... ni ch*j... bo co? Bo rozpie**ole na dz**ki? 10 j***nYCH groszy, bo k***a w sklepie nie odpusciła mi na j***nego soczka najtanszego za 90 gr! A ch*j tam, potem sie dziwią ze mlodzi wyjezdzają a zostają korpok***y które nikomu nie pomagają... SIC

valareg

2014-10-26, 22:29
A może tak niech jakiś bezdomny się wypowie. W końcu mają swój Portal.

Nutzz

2014-10-26, 22:39
Kiciok, Chauwa

Po pierwsze, gdyby nie to wideo i nie chęć uzasadnienia jakoś swojego zdania to w życiu temat owej pomocy by nie wypłynął. To moje, zrobiłem to dla siebie, nie dla nich, nie dla was i nie dla publiki, bo to fajne uczucie i nikomu nic do tego.

Po drugie, nie naprawiam świata bo nie jest to moim celem i jestem na to za mały. Pomagam tyle, na ile i kiedy mam ochotę, w małej skali i doraźnie, tak jak to nadmieniłem wyżej, głównie po to by poprawić sobie samopoczucie, bo filantropem nie jestem. Jeśli zaś chodzi o oddawanie swoich pieniędzy i działanie w dużej skali to oddaję swój 1% podatku właśnie na ten cel - na ciepłe posiłki. I tyle. Nie mam obowiązku ani ochoty robić niczego więcej i szeroką rzeszę ubogich i bezdomnych zapraszam do zapracowania na swój własny kawałek chleba. A Ciebie moja droga zachęcam do rozdania swojego majątku zgodnie ze swoim postulatem.

Różnica między mną a autorami nagrania jest natomiast taka, że ja nie zrobiłem tego pod publiczkę i przede wszystkim, nie zrobiłem tego po to by nabić sobie kabzę wyświetleniami i subskrypcjami na youtube. Teraz idźcie, sprawdźcie sobie jaka jest rzeczywista - podkreślam raz jeszcze, rzeczywista skala pomocy kolesi z nagrania. W zasadzie, to wyręczę Was w tym i od razu może odpowiem: żadna. Pranki-sranki, wyświetlenia, oglądalność, i wreszcie, w jednym filmiku, w ostatniej odsłonie tej błazenady żerowanie na ludzkiej naiwności i tanie granie na uczuciach z sraczkowato-rzewną pretensjonalnie tandetną muzyczką w tle.

Dziękuję.

I tak, jestem korpok***ą.

Mathek

2014-10-26, 22:57
@Nutzz: nawet jeśli to wałek z tym ile zarabiasz, to i tak jest pełen podziwu że są jeszcze ludzie którzy k***A MAĆ potrafią tak powiedzieć, bo ja za swoją minimalną krajową to mógłbym takiemu kupić co najwyżej gumę kulkę niestety...

Nutzz

2014-10-26, 23:11
Nie, to nie wałek, po prostu miałem strasznego farta, sam w życiu bym się nie spodziewał że tak to się wszystko potoczy. Jestem obsrańcem świeżo po studiach i moim zdaniem nie zasługuję nawet na połowę tej pensji.

I tak, niestety jestem również hipokrytą.

Syn_Milionera

2014-10-26, 23:16
@piterrulez
Czy twierdzenie tych co mają najmniej że pomagają najwięcej, a w rzeczywistości jest inaczej to nie ta sama hipokryzja co przytoczony przez ciebie przykład hipokryzji ze strony kierowcy BMW że gdyby mówił że nie pomaga potrzebującym a by mi pomógł?

Br...........ki

2014-10-27, 00:03
Tu nie chodzi o pokazywanie jacy to oni są dobrzy. To jest po prostu ich "praca" z wyświetleń z youtube zarabiają na życie.
To jest coś jak program telewizyjny i dobrze że właśnie pokazują innym jak pomagają komuś to wychowuje ludzi by też to robić

D.Vuu

2014-10-27, 01:30
W hameryce dają papierowe talerzyki do każdego kawalka :D FAKE W ch*j.

Bir

2014-10-27, 02:56
Nie wiem jak tu się cytuje, ale nowobogacki Warszawiaku, to że oni pokazują to na yt i dostają z tego kasę co Cię to obchodzi? Dostaną kasę z youtube i część oddadzą potrzebującemu.

opson

2014-10-27, 09:22
@ Nutzz poczuj się zaszczycony. Po tylu latach tu to właśnie ty dostajesz pierwsze piwo.

Czytam te komentarze i zastanawiam się dlaczego ludzie są tak naiwni. Wy serio myślicie, że oni drugi raz przeznaczą choćby 10gr na potrzebujących poza kamerą? Takie akcje to brudny marketing w którym za kilka zainwestowanych zł zarabia się dużo więcej z potencjalnych subskrybentów . I wcale nie jest chwalebna ta pomoc , gdyż jeden czy drugi biedak by się obszedł bez kawałka pizzy. Większa pomocą byłoby zabranie do sklepu z obuwiem czy ciuchami, zaproszeniem na noc do domu lub zrobienie czegokolwiek w przypływie chwili bez obecności kamer. Taka pseudo pomoc dla poklasku przypomina bardzo te modne wśród bogaczy przyjęcia charytatywne. Klaszczą sobie jak to 100 ociekających kasą gburów zbira 200-300 tys na jakiś cel podczas przyjęcia w luksusie i przepychu, które kosztowało 500 tys.
Takie filmiki są super oceniane najczęściej przez tych, którzy nigdy nie pomogli. Oglądają i myślą fajnie by było pomóc jak oni, może ja też tak kiedyś zrobię. Fajnie, że ktoś pomaga jaki on dobry. A gówno nie dobry. Ci którzy pomagają najczęstszej się z tym nie obnoszą. Ja raczej nie pomagam z prostej przyczyny. Nie nawiedzę jak się na mnie coś wymusza, kiedy do domu wpada cie cyganka, były więzień , czy niby biedny żul. Wk***ia mnie, gdy baba na parkingu po sklepem pyta się o coś do żarcia, gdy wychodzisz z reklamówkami ze sklepu. Jak nie dasz czujesz się nieswojo , bo niby masz, ale jednak nie dasz. Bo tak naprawdę najczęściej Ci którzy faktycznie potrzebują nie proszą o pomoc . Widywałem to już nie raz, kiedy nie pijący bezdomny, rodzina w której nie ma co do gara włożyć zabierała się za zajęcia takie jak zbieranie złomu, roznoszenie ulotek czy inne proste zajęcie i jakoś funkcjonowali. Ostatnią rzeczą o której myśleli to żebranie. I takim ludziom właśnie pomogę i tam zdarzyło się kilka razy. Nie będę się tym chwalił, bo i po co, ale to właśnie od takich ludzi poczujesz prawdziwą wdzięczność. Menel któremu kupisz bułkę , albo ją wyjebie, albo sprzeda za 20gr innemu i pójdzie dalej zbierać na móżgojeba.

niemakurwanazw

2014-10-27, 17:01
@Netzz
Tu raczej chodziło o to, że normalny, przeciętny człowiek nie dał tego kawałka pizzy, a bezdomny, który pewnie chodzi głodny dzień w dzień podzielił się nią. A to, że dał mu na koniec jakąś tam sume pieniędzy, to był po prostu miły gest w nagrodę za bycie człowiekiem.

zonk

2014-11-01, 11:24
Nutzz napisał/a:

Nie, to nie wałek, po prostu miałem strasznego farta, sam w życiu bym się nie spodziewał że tak to się wszystko potoczy. Jestem obsrańcem świeżo po studiach i moim zdaniem nie zasługuję nawet na połowę tej pensji.

I tak, niestety jestem również hipokrytą.


Nutzz to może powiedz jeszcze czym się zajmujesz, bo chętnie bym się przebranżowił za taką kasę.