18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dakann o policji

bujaszaka • 2013-06-28, 15:21
Czyli kilka słów dla dzieci JP 15% ;)



Zapraszam do hejtowania :amused:

Bzzykacz

2013-06-28, 18:36
Pan_Generał napisał/a:



Tylko dlatego że twoja rodzina pracuje na zmywaku gdzieś tam, to nie znaczy że wszyscy pracują na zmywaku.

A wyzywam Ciebie 'od wieśniaka', bo wsią jedzie z twojej wypowiedzi. Cóż poradzić :lol:

A filmik o policji wrzuciłem, bo ten nieśmieszny grubas strasznie pie**oli. :roll:


masz coś do wsi lamo???
choc na solo na maczety kozaku

Plecionkarz

2013-06-28, 18:44
jest już taki gruby że nie potrafi biegać a z profilu jest zwalisty jak słoń

pi...........ja

2013-06-28, 18:54
Brawo za pojazd po dzieciach JP. Drugie brawo za filmik z pacyfikacji "prawdziwej prawicy" z komentarza. Jeszcze do dzieci JP słowo.Gdy ukradną wam gównofona itp. to dzwonić po pomoc będziecie na pogotowie energetyczne, hipokryci?

merzwik019

2013-06-28, 18:55
Aragon1988 napisał/a:

up
po fryzurach owych milusińskich co szli do policjantów oraz tekście 'dzisiaj bez kasków' można przypuszczać, że owa radosna grupka z wrzuconego przez Ciebie filmiku dość często ucina sobie 'pogawędki' z funkcjonariuszami :amused:



Co do rzeczy ma fryzura???o.O Nie można kur** być obciętym na łyso bo bandyta czy co...? A co do filmiku to dakan jest zjeb*** i nic nie wie o życiu tak jak większość z was którzy to bronią policji bo jak możecie miec z nimi stycznosc jak całe dnie spedzacie przed komputerem. Ale tez nie mozna ich wszystkich wrzucać do jednego worka bo sa i normalni ale jednak dużo z nich to patologia...

kickyourheadoff

2013-06-28, 19:03
Ciekawe ilu kolegów JP dzwoni czasami do znajomego pana z kryminalnego powiedzieć o tym czy tamtym - oczywiście nie z niskich pobudek ale żeby nie było, że to ja ukradłem/zniszczyłem/oszukałem...

viomatic

2013-06-28, 19:27
ten w 0:52 ma zajebistą czapę z pomponem ;)

rafello

2013-06-28, 19:33
Jak mnie wk***ia, jak ktoś mówi: "Masz tyle do policji, ale jak ci rower ukradną to od razu do nich idziesz". Większości ludzi nie przeszkadza istnienie policji, tylko pewne zachowania... Policja ma służyć ludziom, pomagać im, a nie k***a być wielkimi panami. Dobrze, że łapią przestępców, ale jak stosują metody nieadekwatne do sytuacji albo chcą po prostu dopie**olić mandat to psy a nie policja.

Bo...........aS

2013-06-28, 19:34
Jakos nie chce mi sie w to wierzyc, ze takie pie**oly potrafia ludziom do glowy wpasc. Co do tematu to krotko 'zawod policjant charakter pies' i tyle nie kazdego ocenia sie przeciez ta sama miara. Co do tych dzieci JP ok te smieszne 13latki to moze zadzwonia na paly, ale ci juz wieksi raczej wydzwonia cala swoja patologiczna ekipe niz zadzwonia na policje. I pozwole sie wtracic do klotni z Generalem, zachowujecie sie tak samo szczeniacko napinatorzy ;)

tranzystor

2013-06-28, 19:42



k***a, płacą ci za zaniżanie poziomu tego forum? Każdy twój wpis ma podobny "poziom", chyba naprawdę masz 14 lat i porażenie mózgowe.

Ciapaty88

2013-06-28, 20:53
Popieram w stu procentach Generała. Nie ważne czy miał rękawiczki, czy był lysy i czy miał swastykę na czole. Co to k***a za akcja, że policja BEZ munduru podbiega i zaczyna spuszczać wpie**ol?! Dla mnie kiedy policjant złamie prawo, powinny być wyroki bez możliwości zawieszenia. Mają chronić przed bandytami, chronić prawo, więc jak same je łamią, powinno ich się adekwatnie do pełnionej służby karać, a nie na odwrót. I nie mówcie mi, że to jest odosobniony przypadek, bo nie jest. Większość psiarni co biega po ulicach to idioci, którzy ledwie zdali maturę, koledzy ich gnębili na osiedlu i nikt im innej pracy nie da, bo się do niczego nie nadają i właśnie TACY ludzie dziś idą do policji. Najpierw działają, potem myślą, a za skręta traktują Cię jak kryminalistę i najchętniej by Cię na 5 lat wj***li.

Marxe

2013-06-28, 20:57
taaak dzięki policji możemy czuć się bezpiecznie :amused:



Bzzykacz

2013-06-28, 21:22
tranzystor napisał/a:

Obrazek


k***a, płacą ci za zaniżanie poziomu tego forum? Każdy twój wpis ma podobny "poziom", chyba naprawdę masz 14 lat i porażenie mózgowe.


mam 14 a co cie to obchodzi ty pewnie nie miales nigdy 14 urodziles sie i miales 20 pewnie
mam nadzieje ze ten pocisk cie zniszczył

jv69

2013-06-28, 21:35
@PanPrawicowy no to żeś mi chłopie doj***ł :-/

PS. I właśnie po to wsadziłem swoje zdjęcie w profil, takie internetowe cioty jak Ty nie mają wtedy satysfakcji, a może mają bo komuś "ostro że k***a mać pojadą' i jest cool :-D Mam taką zasadę, że zanim o kim coś powiem/napisze to najpierw się upewniam czy przypadkiem sam taki nie jestem ;-)

PPS. Kaloryfera może nie mam, ale jestem zbyt leniwy i nie chce mi się trzymać diety! A do grubasa to chyba mi jeszcze daleko :-)

PPPS. Kazał bym Ci wyp... ale za to jest warn :mrgreen: tak wiec pozdrawiam. A teraz idź się pobawić z Twoim przyjacielem Dakanem i powiedz mu że w cale nie jest spasiony, może dalej wpie**alać hamburgery :-)

Zaethrael

2013-06-28, 21:37
Trzeba przyznać, że tu akurat powiedział jak jest :p

Black Pitt

2013-06-28, 21:44
Marxe, z filmiku:

"Ten człowiek szedł spokojnie, nawet nic nie krzyczał, nie prowokował, NIC!"

Wrzuciłeś bezmyślnie w nadziei na piwo czy masz p*zdą zrośnięte ślepia?

Koleś w piąstkówkach, na pewno dopiero co zsiadł z roweru bo przecież tylko na rower się tylko takie ubiera :homer_uv:

Pies trafnie go wytypował tylko emocje go poniosły i wyj***ł mu z buta i za to ch*j mu w dupę,
chociaż z drugiej strony tacy "rowerzyści" bez skrupułów zachodzą od tyłu i walą z partyzanta więc jak dla mnie:
REMIS