18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dakann o policji

bujaszaka • 2013-06-28, 15:21
Czyli kilka słów dla dzieci JP 15% ;)



Zapraszam do hejtowania :amused:

Pan_Generał

2013-06-28, 16:55
Ryuk napisał/a:


Twoje ironiczne słowa "dzięki policji czuję się taki bezpieczny" są dla mnie równoznaczne z "j***ć policję".



Idź już spać :roll:

PanPrawicowy

2013-06-28, 17:04
jv69 napisał/a:

Spasiony sk***ysyn, ale przecież nie o tym miałem pisać ;-) Dobrze gada i za to ma piwo, a ch*j nawet dwa :ok:


To jest spasiony człowiek:
To jest spasiony człowiek!

A nie do k***y nędzy Dakann! Sam pewnie ważysz 2x tyle co on, siedzisz cały czas na kompie, nie wiesz co to takiego "dziewczyna" a jedyna kobieta w Twoim życiu to matka. Maskujesz swoje kompleksy ubliżając innym, brawo! Pogratulować udanego i spełnionego życia! :roll:

Pan_Generał napisał/a:



Idź już spać :roll:


a ty idź obrażać policję na forach internetowych kozaku :)
jak policjanci idą to "dzień dobry panie władzo" a jak już se przejdą to se szepczesz do kolegów "j***ne k***y", "psy j***ne" :) gdyby nie policja to by Cię pewnie na świecie nie było bo Twoją matkę zgwałciłby i zabił jakiś psychol.
jakby ci starych zarzynali, ba! jakby ci 5zł ukradli to od razu na policje byś leciał. a tak to JP JP! patrzcie jaki kozak jestem! JP, JP 100%! HWDP!
Tyle w temacie :roll:

Ryuk

2013-06-28, 17:07
Pan_Generał napisał/a:



Idź już spać :roll:



Synek, nie będziesz mi mówił co mam robić :-P

Bzzykacz

2013-06-28, 17:11
JP na 100%
j***ć j***ć
chwdp

Pan_Generał

2013-06-28, 17:29
Jesuz napisał/a:

Akurat ten policjant z filmiku został skazany na 1,5 roku więzienia:



W zawieszeniu :roll:

Aragon1988

2013-06-28, 17:34
up
po fryzurach owych milusińskich co szli do policjantów oraz tekście 'dzisiaj bez kasków' można przypuszczać, że owa radosna grupka z wrzuconego przez Ciebie filmiku dość często ucina sobie 'pogawędki' z funkcjonariuszami :amused:

d-wade

2013-06-28, 17:35
Nie spinać się do Pana_Generała, on nie lubi policji nie dlatego, bo mu wpisali mandat za picie, bo takie świstki zbierają lewaki jak ja. Pan_Generał to zwykły prawak, bo dostał w mordę (słusznie) od policji na marszu niepodległości raz i teraz płacze, a może nawet nigdy nie był na tym marszu bo sp***olił do wielkiej brytanii i solidaryzuje się z naszymi łysymi po onkologii, bo nie dość że mają raka to jeszcze wpie**ol od policji...

Pan_Generał

2013-06-28, 17:42
d-wade napisał/a:

Nie spinać się do Pana_Generała, on nie lubi policji nie dlatego, bo mu wpisali mandat za picie, bo takie świstki zbierają lewaki jak ja. Pan_Generał to zwykły prawak, bo dostał w mordę (słusznie) od policji na marszu niepodległości raz i teraz płacze, a może nawet nigdy nie był na tym marszu bo sp***olił do wielkiej brytanii i solidaryzuje się z naszymi łysymi po onkologii, bo nie dość że mają raka to jeszcze wpie**ol od policji...



Coś Ci się popie**oliło w główce. Gdzie napisałem że nie lubię policji? :roll: Znam nawet kilku prywatnie, i to równe chłopy są. Nigdy nie dostałem w mordę od policji, raz tylko od żandarmerii wojskowej, i słusznie :P (nie mam pretensji). Tak więc zamknij ryj dzieciaku, i idź zbierać ziemniaki na polu. Bo jak widać, internet podpięli na wiosce, i dziecko się bawi w necie.

d-wade

2013-06-28, 17:48
Pan_Generał napisał/a:



Coś Ci się popie**oliło w główce. Gdzie napisałem że nie lubię policji? :roll: Znam nawet kilku prywatnie, i to równe chłopy są. Nigdy nie dostałem w mordę od policji, raz tylko od żandarmerii wojskowej, i słusznie :P (nie mam pretensji). Tak więc zamknij ryj dzieciaku, i idź zbierać ziemniaki na polu. Bo jak widać, internet podpięli na wiosce, i dziecko się bawi w necie.



To po co wrzucasz filmik dyskredytujący policję z ironicznym podpisem? A, i wielki pan wyjechał do UK na zmywak i może każdego wyzywać od wieśniaków. Całuję w sygnet, panie.

albert124

2013-06-28, 17:54
Może wie ktoś jak się nazywa kawałek, który leci we wstępie do filmiku?

Pan_Generał

2013-06-28, 17:55
d-wade napisał/a:


A, i wielki pan wyjechał do UK na zmywak i może każdego wyzywać od wieśniaków.



Tylko dlatego że twoja rodzina pracuje na zmywaku gdzieś tam, to nie znaczy że wszyscy pracują na zmywaku.

A wyzywam Ciebie 'od wieśniaka', bo wsią jedzie z twojej wypowiedzi. Cóż poradzić :lol:

A filmik o policji wrzuciłem, bo ten nieśmieszny grubas strasznie pie**oli. :roll:

kiwaz

2013-06-28, 17:56
Nie oglądałeś życia na krawędzi? :D

d-wade

2013-06-28, 18:02
Pan_Generał napisał/a:



Tylko dlatego że twoja rodzina pracuje na zmywaku gdzieś tam, to nie znaczy że wszyscy pracują na zmywaku.



U mnie w rodzinie wszyscy są za biedni by kupić bilet do londynu.

Cytat:

A wyzywam Ciebie 'od wieśniaka', bo wsią jedzie z twojej wypowiedzi. Cóż poradzić



To twoje zdanie. Moim zdaniem wyżej wymieniona wypowiedź jest nie mniej wieśniacka niż moja. Taka już nasza, wieśniacka, natura. Dobra lecim, bo trzeba ziemniaki wykopywać.

Macary

2013-06-28, 18:07
Pan_Generał napisał/a:

Długo tego grubasa nie było tutaj :roll:


Dzięki policji czuję się taki bezpieczny :amused:



Ja się poczułem bardzo bezpieczny dzięki tej grupie kiboli.

Temu biednemu co dostaje w pie**ol przez przypadek, rękawiczki do MMA same na ręce wskoczyły. Biedaczysko jedne.
Wystarczy zatrzymać w 0:18 twojego filmu, spojrzeć mu na ręce i zobaczyć co to za niewiniątko.