18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Częstochowa 13.12.2015 - policyjna prowokacja podczas obchod

karzel88 • 2015-12-15, 16:26
Materiału nie było na pewno, bo własny, opis sytuacji poniżej:

Funkcjonariusze policji (lub innych służb), działając w sposób skryty, po cywilnemu, inwigilowali legalną i spokojną patriotyczną manifestację częstochowian w rocznicę ogłoszenia stanu wojennego. W rocznicę tego tragicznego w dziejach Polski okresu, którego jednym z symboli pozostaje tajniak, esbek w cywilu, tajny współpracownik lub zamaskowany funkcjonariusz policji politycznej, którego trzeba się bać, który może donieść lub pobić.
W alei Sienkiewicza z grupy osób spokojnie zmierzających na Mszę św. na Jasną Górę tajniacy wyciągnęli siłą dwóch młodych ludzi, którzy zostali wciągnięci do radiowozu. Prawdopodobnie tylko dzięki solidarnej postawie uczestników uroczystości skończyło się jedynie na wylegitymowaniu tych osób. Całkowicie bezzasadna - w naszym przekonaniu - interwencja służb odbyła się bez wyjawienia tożsamości interweniujących i nosiła znamiona uprowadzenia. Umundurowani policjanci demonstrowali w tej sytuacji jedynie pokaz siły i ochraniali tajniaków.

zrodlo:solidarnoscczestochowa


avalanch

2015-12-15, 23:09
Dexterous napisał/a:



Bogu dzięki, ze znalazłem się wśród 10% sadoli, których jaj nie widziałeś ;) Btw. z ciekawości, jakiś zlot zrobiłeś czy odwiedziłeś każdego indywidualnie?


Twojej matki zapytał ;) :krejzi:

pikus88

2015-12-15, 23:19
grrronek napisał/a:

gościu mi zajebiście zaimponował. Cały czas chronił młodzież, bo dziadków nikt się nie odważy ruszyć. A prowokatorzy będą zawsze, nawet jeśli władza teraz sprzyja patriotycznym demonstrantom. Cała ubecja siedzi na najwyższych szczeblach milicji, i żaden Kaczor nie jest w stanie ich tknąć.



Dlaczego Kaczor miałby ruszać swoich? Przecież u niego tylu komuchów, że mógłby przemianowac partię na SLD.

Dexterous

2015-12-16, 00:10
avalanch napisał/a:


Twojej matki zapytał ;) :krejzi:



Jak już, to "Twoją matkę" ;) Jak skończysz pszyrę, powtórz jeszcze polaka przed pójściem nyny :amused:

brisen

2015-12-16, 00:36
Jestem mieszkancem czestochowy od urodzenia. To miasto upada, wszyscy uciekaja. Nie ma pracy dla mlodych(mam wlasne przedsiebiorstwo, tak na wszelkie wypadek zeby uprzedzic ze nierob itp.), w alejach ciezko spokac kogos mlodego. Miasto dla starych ludzi, dla ludzi przywiazanych do tego ''kiedys'' piekego miasta, az sie zal robi. Nic tylko sp***alac za granice, ale tam sa ciapaki, wiec juz k***a sam nie wiem co robic.

zgbietko

2015-12-16, 00:44
@brisen
Niestety w większości polskich miast tak jest. Miasta akademickie ściągają młodych którzy tam zostają, bo tam jest praca. Mało kto wraca do swojego rodzinnego miasta.

chciwd

2015-12-16, 02:08
Nic im nie zrobicie za to oni wam dużo. Siedzieć cicho i robić to co mówią. Taką władzę sobie wybraliście, taką macie i policję ;)

Jagang

2015-12-16, 03:04
O k***a, ale ta pałka mnie zniszczyła, j***ny pies jeszcze ją rozwinął na całą długość, pokazał "ząbki" jak warczący pies, k***a bez honoru myślała, że ludzi zastraszy teleskopem.

kenzol

2015-12-16, 12:46
rzklanu napisał/a:

Częstochowa to wstrętne miasto i jeszcze bardziej wstrętni pazerni pozoranci. Częstochowa jest gorsza od Radomia. Gdyby bongman jeszcze żył to na pewno mieszkałby aktualnie w Częstochowie


pie**olicie Hipolicie... Częstochowa, Radom, Warszawa, Łódź - miasto meneli, Sosnowiec i co jeszcze? Ja dodałbym do tego jeszcze gimbazę z sadola i trolli z onetu. Jeszcze się okaże że wszyscy w tym kraju to k***y...

PanWładeczek

2015-12-16, 19:00
No i tu świetnie widać, że była transformacja. PRL przekształcił się w PRL vol.2 z "wolnym rynkiem", gdzie skazuje się piekarza za to, że nie odprowadził VATu od chleba który rozdawał za darmo bezdomnym i żaden minister nie poszedł siedzieć chociaż podczas samej kadencji PO było więcej afer niż w UK od XIV wieku. Ludzi spacerujących z Polskimi flagami się pacyfikuje, a jak złodzieje okradali słynny sklepik "Mikrus" to milicja przyjeżdżała po godzinie a prokurator określał "niską szkodliwość społeczną czynu" i te same dresy za tydzień przychodzili bezkarnie kraść... co za k***a bagno.

ł...........44

2015-12-16, 23:29
Dzisiaj był już jeden filmik, z poczynań policji, teraz go nie widzę. Wtedy większość osób krzyczała, że policja za darmo nie bije i ogólnie jest super... No to teraz powtórzcie to tutaj raz jeszcze...