18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czeski karambol ..

~McSadol • 2022-01-22, 13:00
... to się wyklepie ...


witekkk

2022-01-22, 19:01
DziadTrans, letnie sliki, do tego pewnie lapek włączony z filmikiem i są efekty.

PawełAntoni

2022-01-22, 19:07
Wyjcio napisał/a:

Mamy powyżej pierwszych "butelkoszczochów" xd



Typowy wykopek.

Maras0803

2022-01-22, 19:45
PawełAntoni napisał/a:

Droga amebo. Na innych filmikach z tego karambolu widać że i osobówki nie wychamowują. Ale jestes typowym debilem powielajacym teorie flustratów internetowych.



Tania amebo. Nie wiem co oznacza słowo flustrat, ale mniejsza z tym. WyChamowują też ci wyszło :idzwch*j: I ty mnie śmieciu od debili wyzywasz? Bronisz "zawodowych" kierowców, którzy w takich warunkach zapie**alają kilkunastu lub kilkudziesięcio tonową ciężarówką jak bezmózgie psy? pie**olnij się w ten pusty łeb to może coś ci tam jeszcze zaskoczy.

PawełAntoni

2022-01-22, 20:09
Maras0803 napisał/a:

I ty mnie śmieciu od debili wyzywasz? Bronisz "zawodowych" kierowców, którzy w takich warunkach zapie**alają kilkunastu lub kilkudziesięcio tonową ciężarówką jak bezmózgie psy? pie**olnij się w ten pusty łeb to może coś ci tam jeszcze zaskoczy.



Szczekasz jak obsrany burek. Nie różnisz sie niczym od typowego przygłupa z wydumanym ego komentujacego wyczyny po steoretypach.

Maras0803

2022-01-22, 20:22
PawełAntoni napisał/a:

Szczekasz jak obsrany burek. Nie różnisz sie niczym od typowego przygłupa z wydumanym ego komentujacego wyczyny po steoretypach.



Przepraszam, cofam swoje słowa. Jesteś tak głupi, że już nic ci nie pomoże.

Smokw

2022-01-22, 20:33
Maras0803 napisał/a:

i jak zawsze pie**olone butelkoszczochy robią spustoszenie. Mają cb i większe pole widzenia, ale mózgu te k***y już nie mają.



No i pała z fizyki skoro twierdzisz, że kierowca ciężarówki w xamieci albo mgle ma większe szansę dostrzec tylne światłą samochodów. To kierowcy osobówek dali ciała. Brak awaryjek i trójkątów ostrzegawczych.

ksg

2022-01-22, 21:34
Smokw napisał/a:

No i pała z fizyki skoro twierdzisz, że kierowca ciężarówki w xamieci albo mgle ma większe szansę dostrzec tylne światłą samochodów. To kierowcy osobówek dali ciała. Brak awaryjek i trójkątów ostrzegawczych.



TROJKĄTÓW OSTRZEGAWCZYCH? ty jesteś jakiś piźnięty, skoro myślisz, że ktokolwiek kto używa mózgu będac uczestnikiem karambolu spędziłby w aucie dłużej niz 20 sekund. W takim momencie jedyne co robisz to wychodzisz z auta i sp***alasz za barierki po prawej stronie. Przeciez jakbyś poszedł wystawic trojkat to pierwszy lepszy pojazd by zdmuchnał ciebie razem z nim. Ja nie wierze, ze w rocznikach 80 czy 90 są dalej tacy debile jak nasi starzy, czyli kompletnie bez wyobraźni na drodze. Jak jedziesz zestawem w takich warunkach to max 50 km/h, a nie 90. Ja normalnie nie wierze, że codziennie na drodze spotykam takich tłuków jak ty. Gośc w mercu zatrzymał się z 15 metrów przed pojazdem poprzedzającym, a i tak butelkoszczoch go wbił w to auto. No mógł iśc wystawić trójkąt ostrzegawczy, wtedy byłoby git XD

mi...........pl

2022-01-22, 21:36
Widzicie jak pięknie po Niemiecku nauczeni! Za barierami odrazu stoją, a nie jak Polacy siedzą i pilnują aby im na autorstadzie wozu w korku ktoś nie zawinoł.

14.Gumiś

2022-01-22, 21:51
minimango.pl napisał/a:

Widzicie jak pięknie po Niemiecku nauczeni! Za barierami odrazu stoją, a nie jak Polacy siedzą i pilnują aby im na autorstadzie wozu w korku ktoś nie zawinoł.



idź niemcowi pałke zrobić


mi...........pl

2022-01-22, 22:04
14.Gumiś napisał/a:

idź niemcowi pałke zrobić



W dupie byłeś gówno widziałeś.

Kolo_taki

2022-01-23, 00:43
jozue napisał/a:

oczywiście k***y tirowcy śmiecie powodują masakrę, jak ja nienawidzę tych k***er do auswitz razem i ich dziećmi wysłalbym gdybym tylko mógł



Naj***ne masz pięknie we łbie

Adriankas

2022-01-23, 00:43
Kiedyś pewna pancia wymuszając z podporządkowanej wpie**olila się pod tira i była wielce zdziwiona ze ten nie zatrzymał się natentychmiast :D przecież ma z 10 kół mówiła…

Wyjcio

2022-01-23, 01:20
PawełAntoni napisał/a:

Typowy wykopek.



o czym ty do mnie rozmawiasz glowa cie nie boli kolego?

SebasR7

2022-01-23, 02:16
Maras0803 napisał/a:

i jak zawsze pie**olone butelkoszczochy robią spustoszenie. Mają cb i większe pole widzenia, ale mózgu te k***y już nie mają.



U Pepika CB zakazane.

svenio

2022-01-23, 10:32
co chcesz ja w większosci po Europie Wschodniej kierowcy zestawów to obywatele Ukrainy albo Indyjczycy nie mają za dużego doświadczenia pierwsi bo prawko kupują a drudzy bo nie wiedzą co to zima