18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czeski karambol ..

~McSadol • 2022-01-22, 13:00
... to się wyklepie ...


Maras0803

2022-01-22, 13:06
i jak zawsze pie**olone butelkoszczochy robią spustoszenie. Mają cb i większe pole widzenia, ale mózgu te k***y już nie mają.

zwierzak30

2022-01-22, 13:51
Jakby komuś wpadła muza w ucho. Oryginalna wersja,nie remix.Poznałem jednego z wykonawców,w okresie jak robił ze mną na zmywaku w UK. :)


Jak przyszedłem do roboty na zmywak to on "awansował" na tz.prepa.Czyli przygotowywanie półproduktów na kuchnie. Już nie zmywał. :mrgreen: Tak mu się we łbie poprzewracało że zaczął wydawać mi polecenia jak head chef. :) A czytać i pisać to tylko imię i nazwisko swoje. :) Ale dobry chłopak był.
Pozdrowienia Czimbika. :)

jozue

2022-01-22, 14:44
oczywiście k***y tirowcy śmiecie powodują masakrę, jak ja nienawidzę tych k***er do auswitz razem i ich dziećmi wysłalbym gdybym tylko mógł

dogip

2022-01-22, 15:17
Prosi ne, prosi ne... I j***ny wyprosił. Nikt w niego nie jebnął

ququa

2022-01-22, 15:21
jozue napisał/a:

oczywiście k***y tirowcy śmiecie powodują masakrę, jak ja nienawidzę tych k***er do auswitz razem i ich dziećmi wysłalbym gdybym tylko mógł



Popłacz sobie, tupnij nóżka i idź do mamy niech cie przytuli :P :P





Maras0803 napisał/a:

i jak zawsze pie**olone butelkoszczochy robią spustoszenie. Mają cb i większe pole widzenia, ale mózgu te k***y już nie mają.



maja też większa drogę hamowania takim zestawem

Zbysław

2022-01-22, 16:09
tiry powinny mniej zarabiać

PawełAntoni

2022-01-22, 17:24
Maras0803 napisał/a:

i jak zawsze pie**olone butelkoszczochy robią spustoszenie. Mają cb i większe pole widzenia, ale mózgu te k***y już nie mają.



Droga amebo. Na innych filmikach z tego karambolu widać że i osobówki nie wychamowują. Ale jestes typowym debilem powielajacym teorie flustratów internetowych.

hejcior

2022-01-22, 18:29
Maras0803 napisał/a:

i jak zawsze pie**olone butelkoszczochy robią spustoszenie. Mają cb i większe pole widzenia, ale mózgu te k***y już nie mają.



Mózg zaćpany albo już dawno wyżarty.

Wyjcio

2022-01-22, 18:44
Mamy powyżej pierwszych "butelkoszczochów" xd

freeszpak

2022-01-22, 18:52
ququa napisał/a:

Popłacz sobie, tupnij nóżka i idź do mamy niech cie przytuli
maja też większa drogę hamowania takim zestawem



To jak mają dluzsza droge hamowania to niech bardziej uważają, ja pie**ole. Bronisz takich zjebów, ktorzy przy slabej widocznosci i nawierzchni drogi stwarzają zagrozenie dla zycia normalnych ludzi?