18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czas na taniec

Deathman • 2013-06-08, 17:38
Muzułmanin tańczy, tańczy, tańczy, tańczy.


SethNecromancer

2013-06-11, 00:41
MCMerci napisał/a:


What if I told you, Polacy w Holandii robią to samo?




Welll...zależy do której części mojej wypowiedzi się odnosisz?


Jeśli chcesz powiedzieć, że Polacy w Holandii to banda nierobów którzy jadą na socjalu to pewnie będę musiał się zgodzić (po uprzedniej weryfikacji - moja wiedza w tym temacie równa się zeru)

Jeśli natomiast chcesz przyrównać do muzułmanów próbujących wprowadzać prawo szariatu w Wielkiej Brytanii bądź Francji to zgodzić się nie mogę.


Łatwiej jest mi znieść ścierwo które siedzi na zasiłku i nic nie robi, mimo faktu, że część ludzi postrzega imigrantów przez pryzmat takich właśnie darmozjadów niźli ścierwo które ponadto "hobbystycznie" zajmuje się nawracaniem na jedyną, słuszną religię (niezależnie jakimi metodami)

MCMerci

2013-06-11, 15:09
SethNecromancer napisał/a:


Jeśli chcesz powiedzieć, że Polacy w Holandii to banda nierobów którzy jadą na socjalu to pewnie będę musiał się zgodzić (po uprzedniej weryfikacji - moja wiedza w tym temacie równa się zeru)
Łatwiej jest mi znieść ścierwo które siedzi na zasiłku i nic nie robi, mimo faktu, że część ludzi postrzega imigrantów przez pryzmat takich właśnie darmozjadów niźli ścierwo które ponadto "hobbystycznie" zajmuje się nawracaniem na jedyną, słuszną religię (niezależnie jakimi metodami)


Cóż, każdy Holender powie Ci że "polaczki"(specjalnie z małej, inaczej tego ścierwa zagranicznego nazywał nie będę) cały czas się opierdzielają, kradną, wiecznie żyją na socjalu.
Po prostu wyjechała tak cała "elyta" bogatszej części dresów, bo coś im się obiło o uszka, że tam ziółko można palić legalnie.
(Swoją drogą, chwała. Dzięki temu wyjechały największe gnoje z mojej okolicy, kasy nie mają na powrót a rodzice nie prześlą-całe szczęście)
Ale siara i wstyd na cały świat, że takie ścierwo z Polski wyjechało.
Tolerowałbym ich, gdyby pracowali, tak samo toleruję tych Arabów, którzy pracują.