18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarna przyszłość brytyjskiej monarchii.

banerr • 2017-12-26, 17:57
Ciekawe jak będzie wyglądać nowe pokolenie brytyjskiej korony? Narzeczona księcia jest mulatką i istnieje duże prawdopodobieństwo urodzin dindunuffinów i to jeszcze rudych.


Filogyna

2017-12-27, 19:55
Jorgen88 napisał/a:

synek bo jak ja ci pie**olne to cie krew zaleje

ps widze ze przyszło tu sporo postępowych i nowoczesnych kurew



Widzę, że przyszedł tu patriota spod znaku 88 :D !


Jak ty w ogóle śmiesz odwoływać się do symboliki nazistowskiej i jednocześnie coś pie**olić a patriotyzmie? Kilka milionów zabitych Polaków podczas II ww masz w dupie?


Nie dość, że debil, to jest zdrajca...

Jorgen88

2017-12-27, 23:50
Filogyna napisał/a:



Widzę, że przyszedł tu patriota spod znaku 88 :D !


Jak ty w ogóle śmiesz odwoływać się do symboliki nazistowskiej i jednocześnie coś pie**olić a patriotyzmie? Kilka milionów zabitych Polaków podczas II ww masz w dupie?


Nie dość, że debil, to jest zdrajca...


1 nie mówiłem o tobie, tzn nie z imienia :D
2 wmawiaj sobie kim jestem choć mnie nie znasz ale takie jest lewactwo "tam się kończą twoje fakty gdzie moje uczucia"
3 widzę że ciebie to boli więc jebac zamordowanych polaków, heil hitler i do gazu a i nie zapomnijmy o najważniejszym...są ludzie i podludzie i inne rasy gorsze a i j***ć feministki...ufff tylko się nie potnij, powiedział bym coś jeszcze ale dostane w5 a jak napisze na pw to...to jak znam lewactwo zaraza napiszesz do adminów.
ps do ludzi inteligentnych. myślcie k***a i nie bądźcie jak takie kurestwo spod znaku antify co pie**oli o innych, że są zdrajcami...a ścierwo do polski by wpuściło bydło, pozwoliło by na śluby homo i inne gówna które zniszczą Polskę
@Filogyna jeśli JA nie jestem patriotą,jeśli JA jestem zdrajcą, i naziolem ( faszystą owszem) i kim tam mnie nazwiesz to ty kim jesteś ? zbawicielką kraju ? to go ratuj k***a droga wolna...spróbuj już teraz, przerób siebie na breloczek do domu....no wk***iła mnie k***a j***na...tak tak złapałem baita a ciebie k***o oby te twoje ukochane murzyny zaj***ły

Filogyna

2017-12-28, 02:37
Jorgen88 napisał/a:


1 nie mówiłem o tobie, tzn nie z imienia :D
2 wmawiaj sobie kim jestem choć mnie nie znasz ale takie jest lewactwo "tam się kończą twoje fakty gdzie moje uczucia"
3 widzę że ciebie to boli więc jebac zamordowanych polaków, heil hitler i do gazu a i nie zapomnijmy o najważniejszym...są ludzie i podludzie i inne rasy gorsze a i j***ć feministki...ufff tylko się nie potnij, powiedział bym coś jeszcze ale dostane w5 a jak napisze na pw to...to jak znam lewactwo zaraza napiszesz do adminów.
ps do ludzi inteligentnych. myślcie k***a i nie bądźcie jak takie kurestwo spod znaku antify co pie**oli o innych, że są zdrajcami...a ścierwo do polski by wpuściło bydło, pozwoliło by na śluby homo i inne gówna które zniszczą Polskę
@Filogyna jeśli JA nie jestem patriotą,jeśli JA jestem zdrajcą, i naziolem ( faszystą owszem) i kim tam mnie nazwiesz to ty kim jesteś ? zbawicielką kraju ? to go ratuj k***a droga wolna...spróbuj już teraz, przerób siebie na breloczek do domu....no wk***iła mnie k***a j***na...tak tak złapałem baita a ciebie k***o oby te twoje ukochane murzyny zaj***ły



Naucz się pisać, "faszysto" :*.


Chcesz powiedzieć, że wpisałeś sobie przez przypadek "88" w nicku :krejzi: ? Ok, nie jesteś 'zdrajcą', a po prostu kretynem :) . Niejeden skułby ci za to mordę - nie z perspektywy 'antify', a raczej Polaka.


A teraz idź już lewaku (czyż faszyzm nie jest utożsamiany z lewactwem, powiedzcie mi?) błaźnić się grą w patriotę gdzie indziej :) .

helmutniemiec

2017-12-28, 19:25
Szybka odpowiedź na cwe*ostwo które zalęgło się nawet tutaj sk***ysyny! Według kodeksu reptalianów ta szmata SS uwielbiająca Adolfa nie ma prawa konkurować do miejsca na tronie. Tak zapowiedział największy odchód odbyciciel lazarus de reptalian śmierdzącooki. Harry co nie ma fujary może teraz wychowywać nawet czarne sk***isyny. :-D

~Velture

2017-12-29, 04:12
Cytat:

Wiele razy już pisałem, że ja nie czuję żadnej więzi z tym narodem i z tym krajem


Jednak siedzisz w tym katolskim zaścianku, pracujesz dla Polaka i wchodzisz na polskie forum.
Ktoś ciebie więzi i trzyma pistolet przy głowie?
Ktoś ciebie do tego zmusza panie kosmopolito?
Nie? Serio? NIE?

No to polecam wyprowadzkę w dowolne miejsce na świecie w którym będziesz czuł się spełniony życiowo i szczęśliwy skoro tak źle ci tutaj.

Cytat:

Chcesz powiedzieć, że wpisałeś sobie przez przypadek "88" w nicku ?


Wpisał sobie w nicku rok urodzenia tak jak mnóstwo osób na świecie ale dla niektórych to zbyt trudne do zrozumienia :kawa:

Filogyna

2017-12-29, 15:56
Velture napisał/a:



Wpisał sobie w nicku rok urodzenia tak jak mnóstwo osób na świecie ale dla niektórych to zbyt trudne do zrozumienia :kawa:



Taa... Całe nieporozumienie wynikło z faktu, że wstydził się do tego przyznać :'(.


Kogo próbujesz oszukać, półgłówku? Siebie samego?

ciepson

2017-12-31, 11:34
PalonyPaznokieć napisał/a:


Każdy z was jakby mógł to by ją j***ł do utraty tchu (czyli pewnie przez 30 sekund)



Jasne, k***a, nie doceniasz mnie. Skończyłbym w 20 sekundzie a w 30 już bym spał 8-)