18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarna przyszłość brytyjskiej monarchii.

banerr • 2017-12-26, 17:57
Ciekawe jak będzie wyglądać nowe pokolenie brytyjskiej korony? Narzeczona księcia jest mulatką i istnieje duże prawdopodobieństwo urodzin dindunuffinów i to jeszcze rudych.


ePeeL

2017-12-26, 21:13
Jeśli on jest rudy to ja jestem murzyński czarownik, a krzyks nie jest rudy :krejzi:

banerr

2017-12-26, 21:18
Tak k***a normalnie brunet.

mygyry

2017-12-26, 21:49
Rudy jak podwozie w 10 letnim passacie ;-)

ti...........ax

2017-12-26, 21:59
j***ne muppety z ta starą królową. Przecież to k***a takie jak te wszystkie turbany. Wszyscy na nich robią a oni k***a jakieś ch*jnie odpie**alają. A teraz jak zaczynają się parzyć z czarnymi to za chwile zamiast w pałacu będą w chatce z gówna siedzieć.

Pr...........em

2017-12-26, 22:21
k***a cnotki z sadola się o przyszłość tronu Wielkiej Brytanii troszczą, tego jeszcze nie grali :D Niczym się nie różnicie od czytelników Faktu i SE...

Smalecdrobiowy

2017-12-26, 22:50
lekko dymiona spoko . ale nie dla mnie

Wielki_Kloc

2017-12-26, 23:02
Bardziej mnie ciekawi, kiedy ktoś z rodziny królewskiej przyjmie islam. To nie musi być jakiś członek grający pierwsze skrzypce, ale uważam, że to będzie jak kostka domina, po której już póóójdzie...

Catar

2017-12-26, 23:02
szkoda tylko ósmego sezonu suits

Wiewór

2017-12-26, 23:04
Ubawiłem się czytają powyższe komentarze. Czystość białej rasy, błękitna krew itp. Polaczki to są jednak idioci i udowadniają to każdego dnia.
Głupota wynika z niewiedzy. Stąd polskie prymitywy są przekonane o swoim "szlachetnym" błękitnym pochodzeniu.
Samo uważanie, że pochodzenie ma jakiekolwiek znaczenie jest absurdalne.
Więc tak.
Polska z racji położenia geograficznego jest jednym z największych tygli rasowych w Europie.
Polaczkom się wydaje, że ten naród to błękitna czysta rasowa białą krew a badania pokazują coś zupełnie przeciwnego. Polacy są wymieszani ze wszystkimi. Większość z Polaków ma geny murzynów, arabów, mongołów, kacapów, południowców, Żydów, Skandynawów. Wszystkich ludów, które szły kiedykolwiek w historii przez Polskę i zachciało im się po drodze j***ć.
Polacy mieszali się ze wszystkimi przez tysiąclecia. Mieszaniu sprzyjało tranzytowe położenie na środku Europy. Od zawsze prowadziły przez Polskę liczne szlaki komunikacyjne i handlowe. Mieszaniu sprzyjała również burzliwa wojenna przeszłość Polski.
Z punkt widzenia genetycznego takie mieszanie jest bardzo pozytywne ale wielu prawdziwych Polaków mogło by mieć rozległy zawał jakby przeprowadzili sobie badania genetyczne, które by wykazały, że ich przodkowie byli przedstawicielami ras i narodowości uznawanych przez patyjotów za podludzi :)

Oburzacie się tym, że księciunio hajta się z plebejuszką i to mulatką a to jest k***a śmieszne. Po pierwsze co nas to k***a obchodzi bo to nie nasz książę. Po drugie banda debili sama uważa, że książę to jest ktoś lepszy od nich a nie jest. To zwykły facet. Po trzecie i ch*j że mulatka.

banerr

2017-12-26, 23:09
Mój pierwszy temat, dwa zdjęcia i jaka piękna gównoburza. Normalnie wzruszyłem się.

Wiewór

2017-12-26, 23:11
banerr napisał/a:

Mój pierwszy temat, dwa zdjęcia i jaka piękna gównoburza. Normalnie wzruszyłem się.


Masz potencjał na turbo trolla :) Trolowanie to sztuka.

ho...........zo

2017-12-26, 23:29
Abraxus napisał/a:

Większość z Polaków ma geny murzynów, arabów, mongołów, kacapów, południowców, Żydów


Mów za siebie, co? W mojej rodzinie do 100 pokoleń wstecz nie było żadnego brudasa.

zonk

2017-12-27, 00:09
hoszo napisał/a:


Mów za siebie, co? W mojej rodzinie do 100 pokoleń wstecz nie było żadnego brudasa.


Aż w końcu ty się urodziłeś.

Nert

2017-12-27, 00:57
Abraxus napisał/a:

Ubawiłem się czytają powyższe komentarze. Czystość białej rasy, błękitna krew itp. Polaczki to są jednak idioci i udowadniają to każdego dnia.
Głupota wynika z niewiedzy. Stąd polskie prymitywy są przekonane o swoim "szlachetnym" błękitnym pochodzeniu.
Samo uważanie, że pochodzenie ma jakiekolwiek znaczenie jest absurdalne.
Więc tak.
Polska z racji położenia geograficznego jest jednym z największych tygli rasowych w Europie.
Polaczkom się wydaje, że ten naród to błękitna czysta rasowa białą krew a badania pokazują coś zupełnie przeciwnego. Polacy są wymieszani ze wszystkimi. Większość z Polaków ma geny murzynów, arabów, mongołów, kacapów, południowców, Żydów, Skandynawów. Wszystkich ludów, które szły kiedykolwiek w historii przez Polskę i zachciało im się po drodze j***ć.
Polacy mieszali się ze wszystkimi przez tysiąclecia. Mieszaniu sprzyjało tranzytowe położenie na środku Europy. Od zawsze prowadziły przez Polskę liczne szlaki komunikacyjne i handlowe. Mieszaniu sprzyjała również burzliwa wojenna przeszłość Polski.
Z punkt widzenia genetycznego takie mieszanie jest bardzo pozytywne ale wielu prawdziwych Polaków mogło by mieć rozległy zawał jakby przeprowadzili sobie badania genetyczne, które by wykazały, że ich przodkowie byli przedstawicielami ras i narodowości uznawanych przez patyjotów za podludzi :)

Oburzacie się tym, że księciunio hajta się z plebejuszką i to mulatką a to jest k***a śmieszne. Po pierwsze co nas to k***a obchodzi bo to nie nasz książę. Po drugie banda debili sama uważa, że książę to jest ktoś lepszy od nich a nie jest. To zwykły facet. Po trzecie i ch*j że mulatka.





Może w twojej rodzinie się mieszano z bydłem, ja jednak historię swojej znam od połowy XIV wieku i brak w nich jakichkolwiek miksów, ale widocznie zazdrościsz innym i próbujesz się pocieszyć że twoi przodkowie j***li się byle z kim, byle gdzie :ciasteczkowy:

kamczak

2017-12-27, 01:04
Lol to jest to beztalencie z serialu "W garniturach", a ja się zastanawiałem, kogo ona musi znać, że ją z taką grą aktorską jeszcze tam trzymają.