18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarna przyszłość brytyjskiej monarchii.

banerr • 2017-12-26, 17:57
Ciekawe jak będzie wyglądać nowe pokolenie brytyjskiej korony? Narzeczona księcia jest mulatką i istnieje duże prawdopodobieństwo urodzin dindunuffinów i to jeszcze rudych.


remi1982

2017-12-26, 18:00
W starych dobrych czasach by ich po prostu ścieto. A teraz k***a sie książe z czarną buja. Co za czasy...

Pa...........ć

2017-12-26, 18:04
Już widzę jak typ ustawiony do kilknastu pokoleń, r*chający, pijący i jedzący co tylko zechce przejmuje się opiniami internetowych przegrywów z jakiegoś biednego kraju w centralnej europie który nawet araby i murzyni omijają :amused:

Każdy z was jakby mógł to by ją j***ł do utraty tchu (czyli pewnie przez 30 sekund)

KillerLaugh

2017-12-26, 18:07
W dodatku eks-mężatka, a zatem nie jest dziewicą. Kiedyś to byłby skandal obyczajowy.
PalonyPaznokieć napisał/a:

z jakiegoś biednego kraju w centralnej europie który nawet araby i murzyni omijają


Czyli z oficjalną wizytą raczej nie przyjedzie.

~Velture

2017-12-26, 18:10
Mezalians z białą to jeszcze tolerowałem ale z mulatką to powinno być z automatu uznawane za małżeństwo morganatyczne albo iść o krok dalej i sam członek rodziny królewskiej powinien zostać pozbawiony wszelkich tytułów.

saves

2017-12-26, 18:17
Na ślubie zamiast "Marszu" Mendelssohna, Snoop Dog i 50Cent zagrają "P.I.M.P."

KlinikaAborcyjna

2017-12-26, 18:40
PalonyPaznokciu
Pewnie że bym ja brał, uważam że jest zarąbista ale ja nie jestem księciem i nie popełniłbym z nią mezaliansu. :kawa:

remi1982

2017-12-26, 18:48
PalonyPaznokieć napisał/a:

Już widzę jak typ ustawiony do kilknastu pokoleń, r*chający, pijący i jedzący co tylko zechce przejmuje się opiniami internetowych przegrywów z jakiegoś biednego kraju w centralnej europie który nawet araby i murzyni omijają :amused:

Każdy z was jakby mógł to by ją j***ł do utraty tchu (czyli pewnie przez 30 sekund)



k***a, prostak z Ciebie. Jak już napisał klinikaborcjonista, co wypada nam zwykłym chamom, nie wypada człowiekowi który jest nastepcą tronu do ch*ja. Jasne, że mi sie ta laska podoba. Ale prostak ze mnie, wiec może mi sie podobac. Ale skoro nie widzisz różnicy, to nie mam pytań.

P.S. 30 sekund? Uuu Twoja reka długo wytrzymuje :D

uszatok

2017-12-26, 18:51
Jesteście debilami.

Pa...........ć

2017-12-26, 19:09
remi1982 napisał/a:



k***a, prostak z Ciebie. Jak już napisał klinikaborcjonista, co wypada nam zwykłym chamom, nie wypada człowiekowi który jest nastepcą tronu do ch*ja. Jasne, że mi sie ta laska podoba. Ale prostak ze mnie, wiec może mi sie podobac. Ale skoro nie widzisz różnicy, to nie mam pytań.

P.S. 30 sekund? Uuu Twoja reka długo wytrzymuje :D



Gościu i tak skompromitował rodzinę królewską wiele razy i nie jest jakoś blisko w kolejce do tronu więc takie coś już każdy ma w dupie, poza tym i tak nie mogą się o tym wypowiedzieć bo będzie uuuu rasizm.

BTW. Trochę skłamałem bo wytrzymuje najdłużej 20 sekund :-|

saves

2017-12-26, 19:16
up
Obejrzyj sobie polski film "Trędowata" i będziesz wszystko wiedział. Mezalians to może popełnić loaloa żeniąc się z AleDlaczego. Księciu po prostu to nie wypada. Zobacz jak dwór traktował Dianę i jak się to skończyło.

Maxi96

2017-12-26, 19:42
uszatok napisał/a:

Jesteście debilami.



Uwielbiam takie komentarze, proste a zarazem wyrażające tak wiele emocji.

Po co głowić się nad inteligentną odpowiedzią kiedy można prościej szybciej i bardziej dosadnie powiedzieć:

"ch*j ci w dupę"

remi1982

2017-12-26, 20:06
PalonyPaznokieć napisał/a:



Gościu i tak skompromitował rodzinę królewską wiele razy i nie jest jakoś blisko w kolejce do tronu więc takie coś już każdy ma w dupie, poza tym i tak nie mogą się o tym wypowiedzieć bo będzie uuuu rasizm.

BTW. Trochę skłamałem bo wytrzymuje najdłużej 20 sekund :-|



Wiem i rozumiem, że jak wiekszośc książąt kompromitował sie za młodu. Ale jakby nie patrzec to chyba jest czwarty w kolejce do tronu, wiec nie wypada mu odpie**alac takiej maniany.

P.S. Ma luba po przeczytaniu Twojego posta stwierdziła, że jesteś długodystansowcem :D

KJP678

2017-12-26, 20:17
Rudy murzyn w rodzinie królewskiej :-| . Niech jeszcze będzie żydem-homoseksualistą, to będzie miał poczwórnie przej***ne.

krasnal_hałabała

2017-12-26, 20:54
Ona jest czarna? w Polsce widziałem Białe kobiety po solarium ciemniejsze od niej, chociaż szeroki nos... sam wspominałem kiedyś że kolor skóry nie koniecznie definiuje rasę.

A i Harry nie jest rudy, jest blondynem, ludziom się we łbie poj***ło, chociażby nazywanie Tuska rudym, gość ma włosy czarne jak czarna polewka gotowana na węglu.

Chociaż jak się tak przyjrzeć jego brodzie (Harry'ego nie Tuska), to trochę tak jakby ten blond w rudość przechodził. k***a, dla mnie to jest blond.