18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ćwiczenie kręgów

~_Yarko_ • 2023-04-06, 15:20

Będzie miała trochę przerwy od siłowni.

bania88

2023-04-07, 06:39
ProVVe napisał/a:

Jedyny pedal to twoj stary, że cie w kiblu nie spłukał. Jak chcesz cwe*u mi to powiedzieć prosto w twarz to zapraszam. j***ne p*zdy takie jak ty wciągałem nosem. k***a za takie coś takie dzieciaki powinny dostawać prosto po tym glupi ryju pisz na priv pedale czekam. Kiedyś pisałem takie cioty jak ty podają adresy swoich nauczycieli z wf-u, a czlowiek tłucze sie pod j***ny lublin.



Czyli na prawdę pedał xD
Nie kolego, ja się nie spotykam z obcymi panami z internetu - może cię to kręci, ale nie każdego.

gkwasniewski

2023-04-07, 10:14
Jim_Carrey napisał/a:

Glupi szlauf ha tfu



to wyciągnij go z dupy

Wojownik12

2023-04-07, 10:25
zajebiste rzensy odj***ne szprajem chyba

Kujda

2023-04-07, 11:08
Jak ja nie lubię takich atencyjnych kretynek. Chcesz iść na siłownię - to idź, ćwicz, rozwijaj się i baw się dobrze. Ale nie ... najwazniejsze odpalić kamerkę i nagrywać wszystko, żeby się stulejarze podniecali.

Tassadar

2023-04-07, 12:08
Polkos001 napisał/a:

Skoro dla Was ta slicznota jest szlaufem, to nie wiem za jakie panny Wy się łapiecie. Ja tu widzę śliczna, zmotywowana kobietę, której wydarzył się wypadek. Pedały



nie pie**ol farmazonie. To jest szlora, nikt poważny by takiego atencyjnego gówna za żone nie wziął. Tak samo żadna nie chciała by być z parchem co go wszędzie pełno. Młody jesteś, dorośniesz zrozumiesz że życie jest bardziej skomplikowane niż pedał/nie pedał.

Bobiszna

2023-04-07, 12:18
Polkos001 napisał/a:

Skoro dla Was ta slicznota jest szlaufem, to nie wiem za jakie panny Wy się łapiecie. Ja tu widzę śliczna, zmotywowana kobietę, której wydarzył się wypadek. Pedały



Aż musiałem się zalogować żeby Ci odpowiedzieć. Dup z silowni jest mnóstwo, inna sprawa, że teraz na silownie nie można pójść juz normalnie ubranym, trzeba mieć leginsy w dupie wpięte, że bardziej się nie da, stanik, bo inaczej nie jesteś pro. Poza tym wymalowana jak na komunię. Je**ny świat. Na każdym kroku zawodzi mnie po całości

Jim_Carrey

2023-04-07, 12:46
gkwasniewski napisał/a:

to wyciągnij go z dupy



Ty lubisz z dupy do mordy

:lol:

sathyr

2023-04-08, 17:52
Polkos001 napisał/a:

Skoro dla Was ta slicznota jest szlaufem, to nie wiem za jakie panny Wy się łapiecie. Ja tu widzę śliczna, zmotywowana kobietę, której wydarzył się wypadek. Pedały



Nie wiem skąd ty durniu bierzesz definicje, ale jasno widać, że dla ciebie polska język to trudna język... STULEJA to ty, z definicji jasno wynika - stuleja, biały rycerzyk i zwykły SIMP, zaplute i zaspermione prześcieradło, za które, gdyby królewna rozkazała, robiłbyś tłuku bez kręgosłupa z wielkim uśmiechem na twarzy...

LouisdeFunes

2023-04-09, 15:09
Będzie miała trochę przerwy od siłowni.przerwę to ona miała od kuchni i poszła na siłownię