18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ćwiczenie kręgów

~_Yarko_ • 2023-04-06, 15:20

Będzie miała trochę przerwy od siłowni.

szaman1991

2023-04-06, 15:47
Jim_Carrey napisał/a:

Glupi szlauf ha tfu



głupi szlauf, który wyciągnie w ch*j wielkie odszkodowanie

Polkos001

2023-04-06, 16:37
Skoro dla Was ta slicznota jest szlaufem, to nie wiem za jakie panny Wy się łapiecie. Ja tu widzę śliczna, zmotywowana kobietę, której wydarzył się wypadek. Pedały

Baronessa

2023-04-06, 16:51
Głupi szlauf jeszcze się cieszy... ch*j, że kręgosłup prawie połamany, ważne, że ciekawy materiał na insta się nagrał i głupie stuleje takie, jak ten nade mną będą się nad nią użalały i podziwiały, jaka ona jest pienkna i będą wpłacały na zbióreczkę na rehabilitację. Buahahah...

SkoPio1

2023-04-06, 16:58
Podejrzane są te przeszczepy włosów spod pach w miejsce brwi.

dżonyłojlker

2023-04-06, 17:14
Niezły k***a mózg zaprojektował tę maszynę. Albo oszczędności przy produkcji... żeby dać taką wąską stopkę i to jeszcze na podwyższeniu. Ktoś kto ćwiczył przed tą babą (może nawet ona sama), gwałtownie opuścił i stopka przeskoczyła, opierając się tylko na krawędzi. Miała p*zda szczęście, że jej w 3 dupy nie połamało.
Ustawka to raczej nie była, ludzi chyba aż tak nie poj***ło, by tak ryzykować dla nagrania.

Polkos001

2023-04-06, 17:48
Baronessa napisał/a:

Głupi szlauf jeszcze się cieszy... ch*j, że kręgosłup prawie połamany, ważne, że ciekawy materiał na insta się nagrał i głupie stuleje takie, jak ten nade mną będą się nad nią użalały i podziwiały, jaka ona jest pienkna i będą wpłacały na zbióreczkę na rehabilitację. Buahahah...



Lubisz stulejarzy nad sobą ? Hehe wiedziałem ze pedał jesteś i gruby w dodatku

ProVVe

2023-04-06, 18:57
Hahaha najlepiej jak koles podlatuje i 100kg go zatrzymuje :-D . I ch*ja sam by jej nie uratował tylko by tam siedziała do poniedziałku następnego :-D

HiroTailo

2023-04-06, 19:11
Polkos001 napisał/a:

Skoro dla Was ta slicznota jest szlaufem, to nie wiem za jakie panny Wy się łapiecie. Ja tu widzę śliczna, zmotywowana kobietę, której wydarzył się wypadek. Pedały



Ale z Cieb cuck śmieć hahahahaha

av4cs

2023-04-06, 19:13
Skojarzylo mi sie z utknieciem w pralce

marcino_zly

2023-04-06, 19:32
Jim_Carrey napisał/a:

Glupi szlauf ha tfu



Dokładnie

Tfu

I nie to że jestem pedałem tylko to sztuczne brwi oczy rzęsy i nosz kurde tfu

Tryb ćwiczeń typowo do obciągania lecz ciężar za duży był.
Pewnie się na imprezę szykowała.
Hahahaha
I dobrze niech ssie teraz w szpitalu

bania88

2023-04-06, 19:41
ProVVe napisał/a:

Hahaha najlepiej jak koles podlatuje i 100kg go zatrzymuje . I ch*ja sam by jej nie uratował tylko by tam siedziała do poniedziałku następnego



Zauważyłeś pedale, że koleś nie ma ani jak dobrze złapać, ani jak dobrze ustać?
Mądrzyć się możesz, bo staniesz pod sztangą na szynach, masz asekurację i byś może podniósł te 100kg, a daliby ci 50kg worek z cementem podnieść z ziemi, to byś się obsrał, a potem swoje jajca wypluł.

KrwawyEric

2023-04-06, 19:56
Ale dupcia, mniam mniam mniam