18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ćwiczenie kręgów

~_Yarko_ • 2023-04-06, 15:20

Będzie miała trochę przerwy od siłowni.

marcino_zly

2023-04-06, 19:57
bania88 napisał/a:

Zauważyłeś pedale, że koleś nie ma ani jak dobrze złapać, ani jak dobrze ustać?
Mądrzyć się możesz, bo staniesz pod sztangą na szynach, masz asekurację i byś może podniósł te 100kg, a daliby ci 50kg worek z cementem podnieść z ziemi, to byś się obsrał, a potem swoje jajca wypluł.



Ty gościu z 1935 roku,
Ty jeszcze kirwa żyjesz i cement dźwigasz?
Szacunek huahauhahaha
Zamilknij

opółnocyuciebie

2023-04-06, 21:09
lekarz jej przypisze ze dwa-trzy blowjoby i po bólu karku

Juzwa

2023-04-06, 21:10
_Yarko_ napisał/a:

Będzie miała trochę przerwy od siłowni.



Przerwę to może mieć w rdzeniu kręgowym.

Olashenco

2023-04-06, 21:19
c**a nagrywa siebie na siłce w pełnym umaskowaniu ryjowym, ale że relacja jeszcze ze szpitala weszła to wyświetlenia podbiły, czego sama sie nie spodziewała.
Po wszystkim pewnie sie cieszy że tak wyszło, będzie więcej FOLOŁERSUFFF.
Ja pie**olę... :|

jur

2023-04-06, 21:41
Grosza bym nie wzioł :)

Pa...........el

2023-04-06, 21:43
Polkos001 napisał/a:

Skoro dla Was ta slicznota jest szlaufem, to nie wiem za jakie panny Wy się łapiecie. Ja tu widzę śliczna, zmotywowana kobietę, której wydarzył się wypadek. Pedały



Lubisz takie mocno doj***ne baby co? Te muskuły i kopyta jak u konia. I kogo nazywasz pedałem pedale.

Andrzejas

2023-04-06, 21:51
A ja nie napiszę, że szlauf. Ja napiszę, że kretynka. Jak każdy, kto chodzi na siłkę. Płeć tu nie ma znaczenia. Trzeba być skończonym debilem, żeby męczyć się i za to płacić, skoro wszędzie płacą za to, że się męczysz. Dobrze jej tak. Cały ten ciężar, który próbowała podnieść, nie był w górze nikomu potrzebny. Ma, co chciała.

Molch

2023-04-06, 22:01
Polkos001 napisał/a:

Skoro dla Was ta slicznota jest szlaufem, to nie wiem za jakie panny Wy się łapiecie. Ja tu widzę śliczna, zmotywowana kobietę, której wydarzył się wypadek. Pedały



O patrzcie proszę Państwa j***ny incel się pojawił białorycerz.
Wypad na insta tam więcej masz takich piękności.

panar3

2023-04-06, 22:04
Polkos001 napisał/a:

Skoro dla Was ta slicznota jest szlaufem, to nie wiem za jakie panny Wy się łapiecie. Ja tu widzę śliczna, zmotywowana kobietę, której wydarzył się wypadek. Pedały



Tak, jest szlaufem bez krzty wyobraźni i mózgiem kury, skoro:
1. W pełnym makijażu przyszła na siłownię - co świadczy o pustym łbie.
2. Napompowała bicki, dupę i udziochy że wygląda na chłopa.
3. Wlazła w jedną z najbardziej niebezpiecznych maszyn i pod duże obciążenie bez asekuracji - czym sama sprowadziła na siebie nieszczęście, świadomie.
4. Nagrywała swój upadek moralny i fizyczny żeby się lansować jak pawian czerwoną dupą.
5. Jej "motywacja" to tylko chęć zwrócenia na siebie uwagi, równie dobrze mogłaby srać z 3 piętra wychylona przez okno dupą na zewnątrz.
Ergo: za taką ślicznotę to tylko sebix -kryptopedał z siłki się bierze bo daje mu to szansę na wpie**ol (lubi dominację) lub gumowego ku*asa w dupie, ewentualnie duszenie z wąchaniem spoconej po siłowni dupy . Babka na 100% testosteron bierze, czym udowadnia, że nie jest kobietą a pie**oloną hybrydą z łechtaczką na dwa cale. Jeśli dla ciebie to ideał to lecz się, facet, czym prędzej bo jeszcze z taką dziatków napłodzisz i przyspieszysz zagładę tego świata.

SzumZoczuCyklopa

2023-04-06, 23:21
Polkos001 napisał/a:

Skoro dla Was ta slicznota jest szlaufem, to nie wiem za jakie panny Wy się łapiecie. Ja tu widzę śliczna, zmotywowana kobietę, której wydarzył się wypadek. Pedały



That's fuckin right :) (emotka kciuka w gore ) :D .....Tak jest...Tak Jest....!!!!!....Wspaniale to ujeles :D Przepraszam za ortografie ale nie chce mi sie pisac tak jak trzeba :D ........Wkoncu normalny komentarz od normalnej osoby ....Przyznaje i podzielam w 100 % to co mowisz...Gdybym mogl dalbym ci nie piwo a krate browara za ten komentarz.....Pozdrawiam Szanuje i zycze Ci wesolych i zdrowych swiat wielkiejnocy :)

Polkos001 napisał/a:

Skoro dla Was ta slicznota jest szlaufem, to nie wiem za jakie panny Wy się łapiecie. Ja tu widzę śliczna, zmotywowana kobietę, której wydarzył się wypadek. Pedały



I jebac stulejarzy i kryptopedalow :D :) ktorzy nie doceniaja pasji ...h*j im w oczodoly bo nie odrozniaja tego ze mozna sie dobrze prezentowac(wygladac) wstawiac to do internetu (bo mozna) taki jest swiat......Jebac zawistnych,zazdrosnych i zlorzeczacych...Zdrowka Kobiecie z filmiku.

Cezar87

2023-04-06, 23:22
Ustawka w p*zdu hehe ale boby sadolowe tego nie wodzoooooo bo lepiej jebnac komentarz ze jak to silownie chodza i ze maszyna niebezpieczna hahahah :D

czempion

2023-04-07, 00:31
Polkos001 napisał/a:

Skoro dla Was ta slicznota jest szlaufem, to nie wiem za jakie panny Wy się łapiecie. Ja tu widzę śliczna, zmotywowana kobietę, której wydarzył się wypadek. Pedały



Odrysowane węglem brwi, kilo szpachli na mordzie, ciało szympansa, faktycznie, możesz sięgać do kindybała i robić swoje

ProVVe

2023-04-07, 01:18
bania88 napisał/a:

Zauważyłeś pedale, że koleś nie ma ani jak dobrze złapać, ani jak dobrze ustać?
Mądrzyć się możesz, bo staniesz pod sztangą na szynach, masz asekurację i byś może podniósł te 100kg, a daliby ci 50kg worek z cementem podnieść z ziemi, to byś się obsrał, a potem swoje jajca wypluł.



Jedyny pedal to twoj stary, że cie w kiblu nie spłukał. Jak chcesz cwe*u mi to powiedzieć prosto w twarz to zapraszam. j***ne p*zdy takie jak ty wciągałem nosem. k***a za takie coś takie dzieciaki powinny dostawać prosto po tym glupi ryju pisz na priv pedale czekam. Kiedyś pisałem takie cioty jak ty podają adresy swoich nauczycieli z wf-u, a czlowiek tłucze sie pod j***ny lublin.

MegaJestemZimnySadistik

2023-04-07, 02:49
Baronessa napisał/a:

Głupi szlauf jeszcze się cieszy... ch*j, że kręgosłup prawie połamany, ważne, że ciekawy materiał na insta się nagrał i głupie stuleje takie, jak ten nade mną będą się nad nią użalały i podziwiały, jaka ona jest pienkna i będą wpłacały na zbióreczkę na rehabilitację. Buahahah...



Jeśli mówiąc materiał na insta, masz na myśli nagrywanie siebie podczas wykonywania ćwiczeń, to jesteś ograniczony/a umysłowo. Nagrywanie w takim wypadku pomaga dostrzec błędy w wykonywanej technice i ich ewentualne poprawienie. To tak na marginesie uposiu.

Baronessa napisał/a:

Głupi szlauf jeszcze się cieszy... ch*j, że kręgosłup prawie połamany, ważne, że ciekawy materiał na insta się nagrał i głupie stuleje takie, jak ten nade mną będą się nad nią użalały i podziwiały, jaka ona jest pienkna i będą wpłacały na zbióreczkę na rehabilitację. Buahahah...



Jeśli mówiąc materiał na insta, masz na myśli nagrywanie siebie podczas wykonywania ćwiczeń, to jesteś ograniczony/a umysłowo. Nagrywanie w takim wypadku pomaga dostrzec błędy w wykonywanej technice i ich ewentualne poprawienie. To tak na marginesie uposiu.


szaman1991 napisał/a:

głupi szlauf, który wyciągnie w ch*j wielkie odszkodowanie



Akurat tego nie byłbym taki pewny, wydaje mi się, że przedstawiona na filmiku maszyna, nie służy do tego, co próbowała na niej zrobić ta kobieta.

PabloSkills

2023-04-07, 02:52
Głupia c**a... Ale instagram i tik toki w formie.