18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cwaniak w mini morisie

CrazyEdek • 2020-09-21, 12:27
A tera to jusz se jeć.


djzielak

2020-09-21, 19:15
Spotkanie dwóch kretynów w tym samym czasie, tym samym miejscu. Jeden szuka atencji i kręci drugiego, który nie potrafi parkować. ;-)

Doherty

2020-09-21, 19:36
Nienawidze tej społecznej k***y i życzę jej rozj***nia łba o chodnik.

se...........ed

2020-09-21, 19:41
Justynka99 napisał/a:

Gdyby otworzył drzwi do mojego samochodu to by gazem po oczach dostał bez żadnego ostrzeżenia. To własność prywatna.



Ale nie na środku chodnika . ja bym przeszedł po masce "na grubo" . dyskusje z takim penerem są bezcelowe .

TarczaKowadło

2020-09-21, 20:01
Doherty napisał/a:

Nienawidze tej społecznej k***y i życzę jej rozj***nia łba o chodnik.



co, stara tak robiła z tobą za małolata psi pyrtku? to idź jej powiedz, że zj***ła sprawę i ma powtórzyć.

sedziazgred napisał/a:

Ale nie na środku chodnika . ja bym przeszedł po masce "na grubo" . dyskusje z takim penerem są bezcelowe .



ch*jem po czole sobie przejdź jak sięgniesz internetowy napinaczu.

Doherty

2020-09-21, 20:03
TarczaKowadło napisał/a:

co, stara tak robiła z tobą za małolata psi pyrtku? to idź jej powiedz, że zj***ła sprawę i ma powtórzyć.



Wystarczy mi, że z twoją starą dość dużo gadam.Masz nawet piwo ode mnie, bo niewiele w życiu masz.


se...........ed

2020-09-21, 23:41
TarczaKowadło napisał/a:

co, stara tak robiła z tobą za małolata psi pyrtku? to idź jej powiedz, że zj***ła sprawę i ma powtórzyć.
ch*jem po czole sobie przejdź jak sięgniesz internetowy napinaczu.



Nie zesrej sie

zdzich

2020-09-22, 01:31
a mu pie**olną tymi drzwiami , ja tam typa lubię fajnie ciśnie tych gamoni

adnżej

2020-09-22, 06:03
niby ma rację, ale jakiś jebnięty to on jest

nano50

2020-09-22, 14:08
TarczaKowadło napisał/a:

k***a, jak mnie grzeją j***ne debile w postaci wyżej piszących. polecam wam pie**olone osły terapię kołem, albo inwalidzki wózek i zapie**alać po mieście zastawionym przez podobne wam sp***oliny umysłowe.
a ty dziewczynko co tam coś o gazie pie**olisz idź opie**olić gdzieś pałę, to się uspokoisz... to jedyne co możesz w tej sytuacji zrobić.
wbijcie sobie j***ni frajerzy do tych tępych k***a pał, że pieszy nie ma szans z samochodem - każde zastawianie chodnika i utrudnianie przejścia powoduje, że pieszy wkracza na jezdnię na której nie ma prawa być - tak jak nie ma prawa w miejscu do tego nieprzeznaczonym stać samochodem żaden j***ny frajer - choćby był karkiem w złotym BMW (takie k***y zwłaszcza). a to, że gość z żelazną konsekwencją broni tego prawa pieszego, to jest k***a cywilizacyjny sukces, że mu się w otoczeniu takich debili jak wy w ogóle chce.
jesteście bydłem, które rozumie tylko bat i pięść na mordzie.
admin - bana na 30 dni poproszę, raz!



Jak czytam wypociny takiej p*zdy to aż mi się smutno robi, że takie przygłupy chodzą po świecie.

TarczaKowadło

2020-09-22, 17:16
nano50 napisał/a:

Jak czytam wypociny takiej p*zdy to aż mi się smutno robi, że takie przygłupy chodzą po świecie.



stul pysk psi frędzlu

medyklujleczywchuj

2020-09-22, 20:39
oho nie spodziewalem tylu krolow szos ze swoimi zlomami trzydziestoletnimi

Bandzior020

2020-09-22, 23:06
Zrozumiałbym gdyby gość mial jak przejść, ale dziadek rzeczywiście stoi w poprzek chodnika zastawiając cale przejście... Bardzo fajna akcja młodego, grzecznie nieco z żartem... Dziadek chyba w końcu zrozumie

golind

2020-09-23, 12:33
Uwielbiam gościa, mam nadzieję na więcej jego filmików :D

snd.warszawa

2020-09-23, 16:14
To pod żabą przy metrze Słodowiec. Jak kogoś interere.