18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Cwaniak w mini morisie

CrazyEdek • 2020-09-21, 12:27
A tera to jusz se jeć.


Payan

2020-09-21, 12:38
Jeden z tych, co się przypie**oli, jakby przejść nie mógł obok i olać.

ddss

2020-09-21, 12:41
Up, trochę prawdy masz.

Ale nie uważasz że j***na złotówa czy tak uber nie mógł by stanąć bokiem równolegle do chodnika zamiast na ukos przez niemal cały chodnik ?
W 20s widać jak mało miejsca tam jest, a jak ktoś z wózkiem by szedł lub z torbami to by miał problem.

Sajlenthill

2020-09-21, 12:46
ddss napisał/a:

Up, trochę prawdy masz.
Ale nie uważasz że j***na złotówa czy tak uber nie mógł by stanąć bokiem równolegle do chodnika zamiast na ukos przez niemal cały chodnik ?
W 20s widać jak mało miejsca tam jest, a jak ktoś z wózkiem by szedł lub z torbami to by miał problem.



Po glosie myślę, ze to jakis rurkowiec. Chlop pewnie dorabia do emerytury i na szybko ustal a taki pajac go wk***ia. Ciekawi mnie tylko czy byl by taki cwany startując do rówieśników lub nieco starszych.

Noside

2020-09-21, 12:49
Bardzo mi się podoba jak bardzo ironiczny jest ten koleś. Skoro sk***iele na cywilizowane zwracanie uwagi nie reagują, to trzeba z siebie zrobić wariata. Czekam, aż następnemu przejdzie po masce.

OpenStreetMaps

2020-09-21, 12:53
Pajan napisał/a:

Jeden z tych, co się przypie**oli, jakby przejść nie mógł obok i olać.



Przeprosić bezmózgich egoistów tarasujących ruchome chodniki i schody żeby raczyli swe leniwe tłuste dupy przesunąć w prawo i innym zostawić wolne przejście to też przypie**alenie się ?
Ja nie przepraszam ja po prostu w kieszeni dzwonek rowerowy noszę.
Ale masz rację gość zj***ł to na maska. Widziałem podobny film gdzie gość sobie wsiada z tyłu i za chwilę wyłazi po drugiej stronie auta wprawiając kierowcę w totalne osłupienie bez zbędnego pie**olenia głupot.

nwonigers

2020-09-21, 12:55
Sajlenthill napisał/a:

Po glosie myślę, ze to jakis rurkowiec. Chlop pewnie dorabia do emerytury i na szybko ustal a taki pajac go wk***ia. Ciekawi mnie tylko czy byl by taki cwany startując do rówieśników lub nieco starszych.



aha, po glosie oceniasz czy jest rurkowcem;d a to co rurkowcy nie moga trenowac sztuk walki np? druga sprawa oceniasz po glosie gamoniu pomysl o tysonie.

KebabRemover

2020-09-21, 13:20
Pajan napisał/a:

Jeden z tych, co się przypie**oli, jakby przejść nie mógł obok i olać.



to jest ta k***a co na wykopie go wychwalają, społeczniaczek smutny a sam nie raz łamał przepisy i to nagrywał. to jest obrońca chodników żeby nikt nie jeździł po chodnikach bo 200 ludzi rocznie ginie ale statystyki nie mówią że w wypadkach jak rozpędzone auto wpada na chodnik a nie jak jedzie 10 km/h chodnikiem xD

moniu6

2020-09-21, 13:46
Sajlenthill napisał/a:

Po glosie myślę, ze to jakis rurkowiec. Chlop pewnie dorabia do emerytury i na szybko ustal a taki pajac go wk***ia. Ciekawi mnie tylko czy byl by taki cwany startując do rówieśników lub nieco starszych.



Koleś prowadzi kanał na YouTubie samochodoza

dlwar

2020-09-21, 13:59
Krótko z polskim elementem.

polakwrocek

2020-09-21, 14:18
Pajan napisał/a:

Jeden z tych, co się przypie**oli, jakby przejść nie mógł obok i olać.


Jak odpuścisz jednemu to jutro będzie 3 , potem 10 , a potem Rosja gdzie trąbią na ciebie na chodniku bo sobie omijają korki...
Gdyby koleś miał nagły przypadek... to może i można ignorować ale za lenistwo trzeba tępić.

dżonyłojlker

2020-09-21, 14:19
Stężenie głupoty w komentarzach jest bardzo wysokie, nawet jak na sadolowe standardy.

bocianoff

2020-09-21, 14:22
OpenStreetMaps napisał/a:

Ja nie przepraszam ja po prostu w kieszeni dzwonek rowerowy noszę.



pie**olnij się w dekiel.

Mar0

2020-09-21, 15:04
Mógł urwać lusterko i przejść obok, no k***a czemu nie urwał?