18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cwaniak w mini morisie

CrazyEdek • 2020-09-21, 12:27
A tera to jusz se jeć.


Halman

2020-09-21, 15:13
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Mini Morris, mini mózg...


to chyba tak nie działa bo kierowcy tirów byliby profesorami...

OpenStreetMaps

2020-09-21, 15:25
bocianoff napisał/a:

pie**olnij się w dekiel.



A ty pie**olnij się kiedyś wieśniaku do miasta to zobaczysz jak a to powszechna plaga stacze zestawiacze. Na schodach i chodnikach ruchomych. Chcesz ch*ju leniwy nieśpiesznie się wozić to rób to tak aby innym drogi nie grodzić! Nie jesteś sam pie**olony egoisto ! I te ryje obracane ze zdziwieniem gdy dzwonek rowerowy usłyszą . Z chamstwem trzeba po chamsku. Dzwoneczek jest najlepszy. Frajerstwem byłoby chama przepraszać za to że wobec innych zachowuje się egoistycznie.

Tobie to wieśniaku najwyżej krowa drogę zagrodzi, dlatego kompleksy wyłażą.

:mrgreen:

Justynka99

2020-09-21, 15:28
Gdyby otworzył drzwi do mojego samochodu to by gazem po oczach dostał bez żadnego ostrzeżenia. To własność prywatna.

35i

2020-09-21, 15:38
Efekty wychowania bezstresowego, oboje. I ta społeczna p*zda, sama łamiąca prawo i kierowca. Swoją drogą, jeszcze nie zdarzyło mi się widzieć mini na przewozach, jak tu niektórzy piszą.

nano50

2020-09-21, 16:13
Pierwsze gazem, a potem kopa w dupę. Jeszcze trzaska drzwiami, co za j***na k***a.

dwakilo

2020-09-21, 16:38
To nie jest Mini Morris tylko MINI.

niefartt

2020-09-21, 16:50
j***ny SAmochodoza hahahah

wojf

2020-09-21, 16:55
Kanał samochodoza na YT. Jak go oglądam to jestem rozdarty, bo z jednej strony to typowy wazon, który nie ma co ze sobą zrobić po robocie i pajacuje z kamerą, a z drugiej jednak ma sporo racji w tej swojej kampanii chodnikowej...

boo

2020-09-21, 17:04
Przeszedlbym mu po masce.

Clistwood

2020-09-21, 17:06
Pajan napisał/a:

Jeden z tych, co się przypie**oli, jakby przejść nie mógł obok i olać.



Tak tak. Jak będziemy to olewać to dopiero będą cyrki większe niż są. Wojtek z samochodozy robi robotę a ty najwyraźniej postępujesz podobnie do typka z tego mini , że go tak bronisz. PS przez przypadek dałem piwo ale w pełni nie zasłużone tuku.

wertuqq

2020-09-21, 17:58
Jak taki kozak z tego społecznika, to niech powtórzy to samo, tylko tym razem z czarnym BMW i ze sterydziarzami w środku.

TarczaKowadło

2020-09-21, 18:53
k***a, jak mnie grzeją j***ne debile w postaci wyżej piszących. polecam wam pie**olone osły terapię kołem, albo inwalidzki wózek i zapie**alać po mieście zastawionym przez podobne wam sp***oliny umysłowe.

a ty dziewczynko co tam coś o gazie pie**olisz idź opie**olić gdzieś pałę, to się uspokoisz... to jedyne co możesz w tej sytuacji zrobić.

wbijcie sobie j***ni frajerzy do tych tępych k***a pał, że pieszy nie ma szans z samochodem - każde zastawianie chodnika i utrudnianie przejścia powoduje, że pieszy wkracza na jezdnię na której nie ma prawa być - tak jak nie ma prawa w miejscu do tego nieprzeznaczonym stać samochodem żaden j***ny frajer - choćby był karkiem w złotym BMW (takie k***y zwłaszcza). a to, że gość z żelazną konsekwencją broni tego prawa pieszego, to jest k***a cywilizacyjny sukces, że mu się w otoczeniu takich debili jak wy w ogóle chce.

jesteście bydłem, które rozumie tylko bat i pięść na mordzie.

admin - bana na 30 dni poproszę, raz!