18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cwaniak w alfa romeo kopie w samochód prowadzony kobietą

fantastico • 2017-02-19, 02:50
Smutny chłopiec oburza się na wyprzedzenie go przez kobietę przez co wykonuje zatrzymanie auta w celu zablokowania samochodu prowadzonego kobietą aby kopnąć w zdenerwowaniu w zderzak.


Strzalka34

2017-02-19, 21:51

i baran ma pojechane, z tego co wyczytałem to niezle sie ruszyło firme rodziców zjechana na maxa... Same negatywy na google bo ponoc oszukuja maja jakies wyroki itp. pociśniete. Klub sportowy obrywa na fb kometarze w sprawie gnoja na ich stronie, pewnie poleci. FB gnoja zablokowane fb firmy zablokowane wszyscy jada po nich... I Se chłopaczek narobił ;)

Xian5

2017-02-19, 22:13
I dobrze tak tej k***ie

-Roger-

2017-02-19, 23:35
krzyks napisał/a:



Tak, bywają takie gnoje. Co więcej, potrafią odpie**olić nie takie rzeczy. Za każdym razem wysiadasz i robisz z siebie im równego, a może większego idiotę? :roll:


oczywiście że dopuszczam ale jeśli zrobił by to tak perfidnie narażając moją rodzinę i tych z naprzeciwka na śmierć zrobił bym to samo co " Tomasz Niecik" a nawet wiecej

Fdslatghdlks

2017-02-20, 20:48
Patrzę na zachowanie tego gościa i jego karyny... no k***a podludzie. Chociaż baba byłaby mądra i go odciągnęła... Ja pie**olę...

-Roger-

2017-02-22, 05:55
jesteście ciosami kodowcami k***ami naiwno sprzedajnymi rzucanie kamieniem to wam wychodzi najlepiej nie znając nawet całej prawdy wy kursy tefałenowskie

kreatywnakrowa

2017-02-22, 12:15
-Roger- widzisz nam to wystarcza i nie chcemy być jak Ty - workiem na spermę okolicznych psów.